Şimdi Ara

BİNALİ YILDIRIMDAN AÇIKLAMA: Türkiye'ye 15 yılda 4 milyar fidan diktik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam baktık her yer ağaç olmuş birazını sökmek zorunda kaldık. Eee duble yola yer açmak lazımdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir avuç evinden çıkamayan asosyal devletin diktiği fidanlar üzerinden sdik yarıştırıyor , evinizin önündeki ağaç sayısını bile bilmezsiniz sallıyor sallamıyor demek size mi düştü

• quote:

Orijinalden alıntı: lalale

Bir avuç evinden çıkamayan asosyal devletin diktiği fidanlar üzerinden sdik yarıştırıyor , evinizin önündeki ağaç sayısını bile bilmezsiniz sallıyor sallamıyor demek size mi düştü

Hahahaha çok komikmiş. Sen bu iq ile bu yaşa kadar nasıl geldin? Yarabbim bu nasıl bir mucize..

• bi o kadar da kestiniz sanki babasının hayrına dikiyor hey allahım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutunamayanadam -- 24 Şubat 2017; 22:5:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

Türkiye cumhuriyeinin toplam alanı 783 583km² bunu metre kareye çevirirek 783 583 000m² eder.
    şimdi 4 000 000 000/783 583 000= 5,10 çıkıyor. yani bu hesapla metre kareye 5 ağaç düşüyor.
    hey mübaret Amazon ormanı gibi ülkede yaşıyormuşuz da haberimiz yokmuş

Aman Allah'ım.Bu nasıl bir hesap.Yiğidim beni ara...

Edit:4 milyar ağaç olayı bana da fantastik geliyor bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uchiha69 -- 24 Şubat 2017; 22:14:30 >
  • lalale kullanıcısına yanıt
    Saçma sapan konuşma adam namaz kılıyor yalan söyleyecek hali yok niye sallasın ayrıca akp yol yaptı ve köprü ve 3.havalimanı tamam mı allah senin gibi ateistlerin belasını versin

• Dünyada o kadar yok

• Ben geçenler Arnavutköy'de , Ak Parti Bağcılar İlçe başkanlığının diktiği hatıra ormanını gördüm ve fotografını çektim diğerleri de herhalde böyledir. BİNALİ YILDIRIMDAN AÇIKLAMA: Türkiye'ye 15 yılda 4 milyar fidan diktik
  • Amazon ormanları geldi aklıma sebepsiz yere...
  • işkembeden sallamış yiyen yiyor yada yemek isteyen. son zamanlarda ak partinin yalanları çok daha belirginleşmeye başladı halk yavaş yavaş uyanacak böyle giderse.

her zaman demişimdir siyasetciye güven olmaz... chpliside ak partlisi de aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Ben geçenler Arnavutköy'de , Ak Parti Bağcılar İlçe başkanlığının diktiği hatıra ormanını gördüm ve fotografını çektim diğerleri de herhalde böyledir. BİNALİ YILDIRIMDAN AÇIKLAMA: Türkiye'ye 15 yılda 4 milyar fidan diktik

2 milyonu burada hocam sizin gözünüzü akp düşmanlığı kör etmiş

• 2013te de binalinin ustasi tayyip 10 sene icerisinde toplam 2 milyar 800 milyon agac dikildigini soylemisti.youtube da var videosu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  BİNALİ YILDIRIMDAN AÇIKLAMA: Türkiye'ye 15 yılda 4 milyar fidan diktik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Rakamı bölmeye başlamadan önce belediye sayısına bölmen gerek. Çünkü fidan ekme işlemi tek bir merkezden yapılmıyor. Her belediyenin bu tür çalışmaları var.

Gerçi yinede rakam çok yüksek.

Rakam çok yüksek değil hatta eksik.

Ve eğer şuan İstanbulda gördüğünüz her bir karış yeşil için tayyip erdoğana dua etmeniz lazım eğer onun aldığı imar kanınları kent planları olmasaydı mütahitler belediyeyle kaldırım kavgası yapıyordu değil bir köşeye ağaç dikmek toprak bırakmazlardı
  • İstanbul'dan söktüklerini başka yere mi dikip hesaplamışlar bunu?

• Ülke hepten Fıkra gibi oldu

quote:

Nasreddin hocaya bir gün sorarlar:

-Hocam dünyanın merkezi neresi?

Hoca bulunduğu yeri göstererek:

-İşte tam burası.

-Aman hocam olur mu?

-İnanmazsan ölç de bak!

Benim hayatımda 1-2 sefer görebildiğim İstanbul'a her sene dikilen milyonlarca Lale'yide sayıyorlar galiba.

Ne desek hikaye , minare , kılıf
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

Türkiye cumhuriyeinin toplam alanı 783 583km² bunu metre kareye çevirirek 783 583 000m² eder.
    şimdi 4 000 000 000/783 583 000= 5,10 çıkıyor. yani bu hesapla metre kareye 5 ağaç düşüyor.
    hey mübaret Amazon ormanı gibi ülkede yaşıyormuşuz da haberimiz yokmuş

Çıkan sonucu görünce ben =>

Vay anasını satayım, ülke Amazon Ormanları'na dönmüş de bizim haberimiz yok.

Kıçından atmanın dayanılmaz hafifliği.

• Toprağa düşen fidanlardan neden bahsetmiyorsun ????
  • Ogm surekli fidan dagitiyor. Dikmek derken hem dagitilan hemde devlet tarafinda n dikilen kastediliyor.

Ben 5 tane almistim.

2 tanesini çocuklar kırdı. Top oynarken

2 tanesini diktigim yerden çaldılar

1 taneside kurudu.

Birde sacma sapan yorumlar yapmayin. Fidan diyor adam. Agaç degil. 15 cm var yok.

Rakam bence çok normal.

• 4 milyar ağaç diye harcama yaptıkları parayı söylüyordur. Para yoksa ağaç nerde ağaç yoksa para nerde? Yapılan yolsuzluğun itirafı niteliğinde.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.