Şimdi Ara

Binali Yıldırım, seçim çalışmalarında devletin başbakanlık için kiraladığı aracı kullanıyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
2
Favori
29.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
332 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam hâlâ millet vekili arabaya mi takıldıniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Raz Muay kullanıcısına yanıt
    Adam sade milletvekili sıfatıyla ülkenin Cumhurbaşkanları'nın kullanabildiği köşkü işgal ediyor. Devletin malını seçim çalışmalarında kullanıyor. İnsanlar da burada bu ahlaksızlığı, kul hakkı yemeyi savunuyor. Gerçekten mide bulandırıcı... İğrenç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulkibey -- 20 Haziran 2019; 2:40:52 >
  • İsraf israf dedik ya, aslında bunun ismi israf değil.

Devlet imkanlarını hakkı değilken sömürmek, bunu normal karşılamak...

Bunun başka bir ismi var ama kullanmayacağım.
    5. Element tahta herhalde hadi ispatlayın ispatlamıyorsanız bir tarafınızdan element uydurmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TabldotLife -- 20 Haziran 2019; 7:59:44 >
  • Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    O parayı millet ei'ye seçim propagandasını yapması için bağışladı. Bunun tasarrufu imamoğlundadır. ama vasfı olmadan Çankaya Köşkünde kalıp devletin jetini parasını (benim maaşımı almadan kesilmiş ve alışveriş yaparken kesilmeye devam eden vergilerimi) imkanlarını kendi kişisel çıkarları için kullananlar hak yemekte ve hırsızlık yapmaktadır. Siz Ekrem imamoğluna müsrif dersiniz ama biz karşı tarafa hırsız deriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TabldotLife -- 20 Haziran 2019; 7:45:50 >
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    İlk 1-2-3-6-7'nin muhatabı olmadığım için 4-5'e cevap vermeye çalışayım.
    4.kullanamaz, benim Türkiye cumhuriyetine ve vatandaşlarına hizmet sağlansın diye verdiğim vergiyi kendisine propaganda yapmak için kullanamaz.
    5.dediğiniz gibi devletin arabasını kullanmış, hakkı yokken devletin konutunda kalmış yani çalmış vergilerimizi çalmış. İlaç alınmadığı için ölen hastaların canını çalmış teröristlere sıkılan mermiyi çalmış, Ekrem imamoğlu'nun emir eri olduğunun ispatını sağlayamazsınız ama Yıldırım'ın emir eri olduğunun kanıtı başbakan iken, 'Ben başbakanlığı yapamıyorum Tayyip beyi partili cumhur başkanı yapalım tüm yetki partimin başkanında olsun' gayretleridir.

• Itibardan tasarruf olmaz

• Bunu savunanların hepsine bu ekonomik kriz müstehak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: archaeopteryx

Başbakan ya da herhangi bir sıfatı olmayıp, Çankaya köşkünde kalmayı da mı "eski" devlet büyüklerine sağlıyorlar?
    Eski paşalara da veriyorlar. vs. vs. devletin bu tür imkanları var. Burada konuşulması gereken tek konu Çankaya köşkünde yaşıyorsa hala odur.

Onun dışında araç koruma ve bazı ayrıcalıkları var eski C.başkanı başbakan vs. olanların. Hatta kurmay subayların bile.
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Eski paşaların kanunen araç tahsisi hakları yok. Olmuyor mu- sürüsüne bereket. İyi de o yanlışlar bu yanlışı haklı çıkarmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Eski paşaların kanunen araç tahsisi hakları yok. Olmuyor mu- sürüsüne bereket. İyi de o yanlışlar bu yanlışı haklı çıkarmıyor.
    Hakları varmı bilmiyorum ama veriyorlar hatta tüm tesisleri de diledikleri gibi kullanabiliyorlar. Devletin yüksek kademeleri için bu adet gibi birşey sanırım.

sürekli tahsis değil de örneğin yaşlılıkta hastaneye gitmesine yardım filan var. Yani bir emekli generale sürekli bir araç tahsisi yok. Ordu içinde de bu tahsis durumlarına çok karşı olan kişiler var. Kanunen böyle bir hakları da yok. Teamüller konusu onaylanır sonuçlar doğurmuyor.
    Ayrıca ikisi de yanlış demek hiç zor değil. O da yanlış. Bir israf bir diğer israfı haklı çıkarmaz zaten.
    Türkiye’nin tüm protokol şubeleri acilen şeffaflaşmak ve denetlenmek zorunda diyebilirim, daha önce de demiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 20 Haziran 2019; 7:38:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

sürekli tahsis değil de örneğin yaşlılıkta hastaneye gitmesine yardım filan var. Yani bir emekli generale sürekli bir araç tahsisi yok. Ordu içinde de bu tahsis durumlarına çok karşı olan kişiler var. Kanunen böyle bir hakları da yok. Teamüller konusu onaylanır sonuçlar doğurmuyor.
    Ayrıca ikisi de yanlış demek hiç zor değil. O da yanlış. Bir israf bir diğer israfı haklı çıkarmaz zaten.
    Türkiye’nin tüm protokol şubeleri acilen şeffaflaşmak ve denetlenmek zorunda diyebilirim, daha önce de demiştim.
    Miltonlarca kişinin aynı kötülüğü yapması bunu erdem yapmaz anlayışı mantıksal bir tartışmada kabul edilebilir fakat biz gerçek dünyada yaşıyoruz. Gerçek dünyada oluyor bunlar.

İyi de biz zaten tespit dışında bir halt yapmıyoruz ki.

• hulkibey kullanıcısına yanıt
    Binali Yıldırım'ın eski başbakan ve meclis başkanı olduğunu bilmiyor olmalısın? Ömür boyu vip hakkına sahip bu sadece haklarından bir tanesi. Tüm bunları bilmeden atıp tutmak ne kadar kolaymış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu kafalara nasıl ulaşıyorşunuz anlamak mümkün değil. İftira atıyorsun elinde belge Vs hiçbirşey yok hadi bizden utanmıyorsun Allah'tan da mı korkmuyorsun sen. Uçağı ister 400.000 e isterse 1 milyon liraya hatta bedava bile kiralar parasını sen mi veriyorsun? Koç ücretsiz verebilir kendi uçağı değil mi verirken izin mi alacak? Bunları düşüneceğine Binalinin tayyip in yaptığı harcamaları düşün adamlar devletin tüm imkanlarını kullanıyor bu seçim için. Onların harcamalarıni sen ben ödüyoruz vergilerimizle. Yani birazcık aklın varsa bu şekilde düşünmen lazım

• V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Evet verebilir hiçbir sakıncası yok. Açıklasınlar o zaman 50bine 400bine 1milyona yada bedava verdik diye. Ama TİCARİ SIR açıklanmaz.

Takıldığın şey bu mu yani. Açıklasalar ne geçecek eline? Adam milletin vergisini kullanarak mi uçağı kiralamis? Binali ye niye laf etmiyorsun desene senin benim paramla seçim propagandası yapamaz diye bunu diyecek kadar yürekli misin?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.