Şimdi Ara

Bimer Üzerinden Park Cezası Uygulattım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
19.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
154 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • belediyeden gelen yazıda sizin bildirdiğiniz araca ceza kesmemişler ki , yazıdan da açıkca anlaşılacağı üzere başka bir gün belediye ekipleri yasak yere park etmiş 5 araca ceza kesmiş. yani sizin başvurunuzda , resimle şikayet ettiğiniz araçla bu cezaların bir alakası yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazakbil -- 27 Şubat 2018; 8:44:22 >
  • Çıkardığım sonuç:

Belediyenin ve İsparkın paralı park yeri yoksa heryere park etmek serbest. Park yasağı olan yere park etmenin cezası yok ama ücretli park yerine park etmemenin cezası var.

Bizzat şahit olduğum olay ise, yol kenarı İspark olan caddenin karşı şeridinde herhangi bi şekilde park yasağı, trafik ışığı, otobüs durağı, yaya geçidi olmayan yere park eden aracı Trafik Vakfı çekicisi alıp götürebiliyo. Öyle veya böyle para vereceksin kardeşim diyolar. Kanun mu? O da ne?
  • Yaya olarak yolun ortasında oturup sohbet ,muhabbet edip , uzanıyor muyuz. Onlarda araçlarını kaldırıma bırakmasın. Engelli ve bebekli olanlar var.👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5EED104EE -- 27 Şubat 2018; 9:27:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende bizim otoparkın ağzına park edenlere yapayım güzelmiş.
  • Dedikodu gambazlama cekememezlik haset bizim milletin geninde var. Boyle bi uygulama olursa millet isi gucu birakir birbirini takip eder. Taksinin kaldirima park etmesi ne kadar yanlissa bunu herhangi bir vatandasin cektigi fotoyla cezai isleme dondurulmeside okadar yanlis.Ortada kuralsizlik varsa cagirirsin polisi gelir islem uygular olur biter isguzarliga ne gerek var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumda makas konusu vardı manyağın biri deli gibi makas atıyordu sürekli. videolarıda youtube , insta ve facebookta paylaşıyordu. adamın bütün bilgilerini, aracın plakası, video linklerini , resimleri herşeyi bimere gönderdim şikayetçi oldum. bana gelen cevapta aynı. internet uzerınden yapılan şikayetlerde ceza uygulanmıyormuş. trafik polisinin olaya şahit olması gerekiyormuş falan filan. yarın bir gün canımıza birşey olduğunda akıllanırız. bizim ülkeden bir yol olmaz. yapan yaptığıyla kalır olan dürüst namuslu vatandaşa olur.

selam ve dua ile. :@
  • Sıtkı Sıyrılmış kullanıcısına yanıt
    Size akıl fikir ve bol şuurlar diliyorum. Konuşmuş olmak için konuşmak iyi birşey değil.

• Çok başarılı sistem. Hiçbir olumsuz yoruma kaçmadan söylüyorum gayet iyi işleyen bir sistem yapmışlar. Tebrikler

• Yani sizin resmini gönderdiğiniz araca kesilen bir ceza yok, 5 adet ceza kesmişler ne zaman hangi araçlara belli değil, zaten her gün ceza kesmiyor ki trafik belli denetleme günleri oluyor o günlerde ceza kesiliyor onun dışında hergün denetim yapılıp ceza kesilse millet isyan eder ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bazı insanlar medeniyeti sadece etek giyme özgürlüğü, çıplak dolaşma özgürlüğü sanıyorlar hayır Medeniyet işte budur. Kaldırıma park etmezsin, başka insana saygın olur, empati kurarsın, kimsenin hakkını gasp etmezsin, hakkını arayabilirsin.

Bana kalırsa bir ülkenin medeniyet seviyesi sürücülerinden belli olur ve biz her gün geriye gidiyoruz.

1940-1950 lerin taksi şoförleri bile takım elbise giyerken bir de bugünkülere bakın ters şeritten çıkmıyorlar.

:) dimiii. Eskiden şoförlüğün bile bi ağırlığı vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: hard_hacker

Dedikodu gambazlama cekememezlik haset bizim milletin geninde var. Boyle bi uygulama olursa millet isi gucu birakir birbirini takip eder. Taksinin kaldirima park etmesi ne kadar yanlissa bunu herhangi bir vatandasin cektigi fotoyla cezai isleme dondurulmeside okadar yanlis.Ortada kuralsizlik varsa cagirirsin polisi gelir islem uygular olur biter isguzarliga ne gerek var

Taksici bulundu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr.LiXX kullanıcısına yanıt
    Ruhban okulu nedir ? Ülkemizdeki karşılığı nedir?

• Ben de engelli rampası önüne park eden bi aracın fotoğrafını çekip emniyetin sitesinden şikayet etmiştim. Gelen yanıt yetkili kişiler dışında yapılan tespitlerin geçerli olmadığıydı. Bimer gerçekten işe yarıyorsa bir dahakine bimer'e gönderebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hard_hacker kullanıcısına yanıt
    eminim polis de hemen gelir...

• Dr.LiXX kullanıcısına yanıt
    fotoğraf bana geçen sene ıhlara vadisinde kaya kiliselerinde tekbir getiren ortaokul öğrencilerini anımsattı.

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.LiXX

Bağlanan tek din de ne hikmetse islam , bu ülkenin ateisti solcusu koministinin bildiği ve saldırdığı tek din İslam'dır. Kimse budaya, yahudiye, hristiyana , Ermeni'ye Rum'a saldırmaz hatta çok yoğun sempati ve saygı gösterir.

Bimer Üzerinden Park Cezası Uygulattım bu da okudukları gazete işte.

En sorunlu, akla yatmayan, ülkede en çok inanılan aynı zamanda rn çok mağduriyet oluşturan din islam olduğu için olabilir mi?

Sana göre en sorunlu ve akla yatmayan olabilir ? Bize göre de ateistlik ve hristiyanlık akla yatmıyor ve sorunlu ?

Saygı göstermeyi ögrenceksiniz. Böyle cahilce yazarak hiçbir yere varamazsınız

• Bunlar için akp = islam.
    ben başımızdakilerden gram haz etmiyorum
    ama bunun gibileride hiç sevmiyorum, şiddet göstererek birşeyi anlayacaklar
    hakediyorlar çünkü adamın tek derdi müslümanlık islamı eleştirmek ya.
  • İslam'ın her emrine canımız feda olsun. Fakat yayaların yoluna araç park etmek ve insanlara eziyet vermek günahtır, kul hakkıdır, vebaldir ve mağdur şahıslar affetmedikten sonra affı yoktur. Cuma'ya gidip sevap işleyeceğim diye başka yerden günaha girilmez.

• Biri trollüğüne arabanın sahibiymiş gibi davranmış, beyin fukaraları da atlamış hemen, sonra konu sapmış gitmiş din tartışmasına. Allahım sen bu ülkenin insanlarına akıl ver nolur.

• Athlon 840 Kaveri kullanıcısına yanıt
    İnsanına ne olacak, forumda ateist dolu
    islam görünce saldırıyorlar
    ulan zorla naamaz kıldıran mı var
    oruç tutturann mı var
    zorlayan mı var seni be kardeşim
    ateist'iz diyorlar saygı duy diyorlar
    duyuyorum
    her seferinde islama saldıran gene bunlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.