Şimdi Ara

Bimeks'in zararı 3 ay içinde yaklaşık 50 katına çıktı! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
8.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niye batsın arkadaşım, o kadar insan işsiz kalacak, düzeltsinler sistemlerini, sadece bimeks değil diğer bir çok firma aynı durumda.

Evet ekonomi iyi sayılmaz, evet dolar çıldırdı, ülke batsınmı? Yoksa bir çözümmü bulalım.

Karanlığa küfür edeceğimize bir mumda biz yaksak olmuyormu?

Aynı şey Vestel konularında da var, batsın deniyor, belli bir kitle var, ağızlarına 3-5 mevzuyu sakız ediyorlar, aynı lakırdı her konuda devam edegeliyor! Sonrada millete koyun diyorlar, yahu siz değil misiniz her ortamda bir araya gelip aynı şeyleri tekrar eden, siz koyun değilsiniz öylemi?

Bakış açısı, dünya görüşü, insanın mayası bozuksa göremez, hissedemez, anlayamaz, ne kadar anlatırsan anlat karşı taraf anlayamaz, anlayış kıtlığı diye bir şey var, ideolojik gözlükleri çıkarıp öyle bakılırsa derecesi nisbetinde anlar, oda belki..
  • Uzun zamandır bu sektördeyim. Mağaza yöneticilerinden yola çıkarak ülke yönetiminin nasıl bir kafa yapısına sahip olduğunu anlamak çok kolay. Bence çıksın sektörden alışveriş yapan insanlara yazık. İşsiz kalacak arkadaşların çoğu sektörde daha iyi firmalarda iş bulacaktır.

• Zarar ediyorlarsa ekmek arası, tost falan satsınlar. Bi ara Bursa bimeks in bir şubesinde matkap görmüştüm teknosa zaten ne yaptığı belli değil elektronik üründen çok cocuk kıyafeti satıyor iyice kafayı yediler hangi mağaza olduğu önemli değil ucuz olup olmadığına bakarım fiyatları düşürmenin yolunu bulsunlar o zaman zarar etmezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gidin imkanınız varsa yurtdışından getirtin ürünlerinizi. Olmuyorsa güvendiğiniz e ticaret sitelerinden alışveriş yapın. En son çareniz mağazalar olsun. Ben teşhir ürünlerini denemek için gidiyorum sadece.

• mağazadan satis yapan firmalarin hepsi batacak sadece tek tuk buyuk sirketler belli yerlerde satacak sattiklari urunler online satis yapan firmalara gore pahali olacak isine geliyorsa gudip magzadan fazla para verip alacaksin

isine gelmiyorsa online sekilde firmanin sitesine girip online sekilde satin alacaksin fiziksel magzaya göre pahali olacak cunku online magzada calisan kisi az olacak yer kira vergiler vs olmayacagi icin daha ucuza satilacak

Sadece teknoloji urunleri d3gil giyim market hatta eczaneler ilaclar online sekilde satilacak

bakın yil teknoloji devri geleceği gorup geleceğe yatirim yapin bunu eu ulkeri yapıyor deniyor drone ile sipariş servisi vs yapiliyor hedef 2023 senesinde turkiyedeki borlar kimyasal tepkimeyle altina dönüşecek Türkiye zengin olacak ben ozman 60 yasinda olucam bakalım ne olacak gelecek gelecek mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asiri vergilerle ve firmalarin acgozlulugu ile daha kotu gunler gorecekler ne yazik ki.

yakin zaman teknolojik alet alabilecek parayi bulan kisiler icin yurtdisina tatile gidip oradan elektronik urunlerini almasi daha ucuza gelecek.
  • Yani, bundan berbat bir donanım olamaz diyebileceğimiz bir telefonu bu paraya almak, hele ki yerliye destek olalım diye almak vatan hainliğidir. Şimdi alırsanız bunlar daha da azar. Aynı cihazı bu sefer zaten bu mallar alıyor der gururla yerli vs diye 1000 liradan kakalar. Olan vatandaşa olur. Ha bir de nesi yerli çözemiyorum bu telefonların. Çinden al montajını burada yap üstüne bas Bas gururla yerli diye bağır. Haysiyetsizler. Bu firma bu telefondan sonra beni kaybetmiştir.

Edit : la bu az önce vestel haberiydi yapacağınız siteye tüküreyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LambayaFunfDe -- 18 Mart 2017; 22:55:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanos

Herkes adamlara vermiş veriştirmiş, yok daha beter olsunlar, yok batsınlar. Bir düşünün bu 130 mağazada toplam kaç kişi çalışıyor, bu firma batınca kapanacak 130 mağazadan evine ekmek götüremeyecek olan binlerce insanı düşünün. Bende sevmem Bimeks'i ama ülkede böyle bir yönetim, böyle devasa bir işsizlik varken, elimizde avucumuzda kalandan da olmayı dilemek tamamen düşüncesizlik, tamamen tuzu kuruculuktur.

Bimeksin kapanmasi bimeks calisanlarin omur boyu calisacak is bulamamasi demek degildir. Atlarlar otobuse yeni bir sirkette calisirlar yada hamburgercide calisirlar

• 4 aydır hangi bimeks mağazasına gitsem raflarda ürün yok, duvarlarda tek tük tv'ler çoğu kapalı, indirim/kampanya vs. de yok. Şu sıralar hiç bir mağazasında yeni ürün yok nerdeyse.
    elektroworld'ü al, ekranlarda cayır cayır reklamların dönsün belki de kur farkından en fazla nemalanabilecek sektörün bu döneminde zarar açıkla. Açıkçası pek normal gelmedi bana. Nerdeyse tüm avm'lerde tüm katı kaplayacak büyüklükte mağaza açıp, maliyet artışını asgari ücretteki artışa bağlamak ayıptır.

• Umarım iflas da açıklarlar. Darısı diğer teknoloji mağazalarının başına.
  • Temennilerde bulunurken keşke çalışan insanları da dikkate alabiliyor olsak. Veya oraya mal veren toptancıları. Cem'i cümlesini allah ıslah etsin ne diyelim

• Bu haberi görmedim perşembe akşam 1000 tl civarı bir kaç ürün aldım satılan ürün stokta yok tamamen hayali bir satış olmuş çalışan vasıtasıyla öğrendim ki hesaplar bloke olmuş siparişin gönderilme ihtimali yok iadede çok sıkıntı anlayacağınız geçen aydan hala iade bekleyen insanlar varmış...Dikkatli olun arkadaşlar başkalarıda yanmasın...
  • hiç unutmam bimeksten ürün alacaktım , yerine gittiğimde bana ; internetteki fiyat online satışta geçerli dendi, yani dükkanda iki misli fiyat ...kimi kandırıyorlar. batsın inşallah

• En çok batmasını istediğim marka BİMEKS adlarını bile duymak istemiyorum.

• çok yiyip az yediriyorsan işçininin tüketicinin hakkını yeterince kollamıyorsan en önemlisi de işini düzgün yapmıyorsan batarsın arkadaş bu her şirket için geçerli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Mogolo

mağazadan satis yapan firmalarin hepsi batacak sadece tek tuk buyuk sirketler belli yerlerde satacak sattiklari urunler online satis yapan firmalara gore pahali olacak isine geliyorsa gudip magzadan fazla para verip alacaksin

isine gelmiyorsa online sekilde firmanin sitesine girip online sekilde satin alacaksin fiziksel magzaya göre pahali olacak cunku online magzada calisan kisi az olacak yer kira vergiler vs olmayacagi icin daha ucuza satilacak

Sadece teknoloji urunleri d3gil giyim market hatta eczaneler ilaclar online sekilde satilacak

bakın yil teknoloji devri geleceği gorup geleceğe yatirim yapin bunu eu ulkeri yapıyor deniyor drone ile sipariş servisi vs yapiliyor hedef 2023 senesinde turkiyedeki borlar kimyasal tepkimeyle altina dönüşecek Türkiye zengin olacak ben ozman 60 yasinda olucam bakalım ne olacak gelecek gelecek mi

AVM ler birer birer kapanacak

Takılacak ztarfacks bulamayan avm gençliği uyuşturucu pençesine düşecek

• Yüksek kur, yüksek vergi, yüksek maliyetler, saçma sapan dolarla yüksek kira, internet mağazaları diye uzayıp gider liste. O kadar insan emlek yiyordu, kötü olacak.

• Ticaretinden değil borsadaki icraatlarından para kazanan patron şirketi.. Harç bitti, yapı paydos..

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Mogolo

mağazadan satis yapan firmalarin hepsi batacak sadece tek tuk buyuk sirketler belli yerlerde satacak sattiklari urunler online satis yapan firmalara gore pahali olacak isine geliyorsa gudip magzadan fazla para verip alacaksin

AVM ler birer birer kapanacak

Takılacak ztarfacks bulamayan avm gençliği uyuşturucu pençesine düşecek

maltepe de organik pazarin orada giyim çadırı var bata büyük

• Darısı Türk telekom, Aral, Teknosanın başına beter olsunlar

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.