Şimdi Ara

Bimeks - Darty - Turkcell iPhone 4 Alımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iPhone 4 almayı düşünüyorum bugün, BB Torch'u duvara vurmak üzereyim o yüzden 5'i çok bekleyebileceğimi sanmıyorum :)

Şimdi sorum şu;

Forumlarda epeyce araştırdım ama çok sağlıklı ve net bir bilgiye ulaşamadım.

1) Turkcell - Genpa
    Ben daha önce 3g'mi Turkcell kontratlı almıştım, gayet makul tutmuştu ama şu an Turkcell kontratları olağanüstü pahalı öyle böyle değil. En düşük haliyle 2050TL'ye falan denk geliyor. O yüzden Turkcell beni biraz düşündürüyor.

2) Darty- Evo Bilgi Teknolojileri LTD.
    Fiyat olarak darty en uygunu şu an(1800TL) ama koca Ankara'da tek bir yerdeler, Kentpark'ta var sadece. Anladığım kadarıyla onların sattığı cihazlar paralel ithalat Hong Kong cihazları ve İngiliz sistem fiş ucuyla falan cihazlar çıkabiliyormuş, forumda bir arkadaş yazmıştı.

3) Bimeks - ...??

Bimeks garantisinde diye söyleniyor ekseriyetle, Bimeks'in hangi distribütörden ithal ettiğini vs. bilmiyorum bulamadım. KVK, Genpa, Evo ve bir de 4. bir distribütörden geldiği söyleniyor cihazların.. Servislerin farklı olduğu bariz zaten onda sıkıntı yok da; asıl merak ettiğim, bu 4 distribütör de aynı yerden mi alıyor cihazı? Yani servis hariç birinden almakla diğerinden almak arasında hiçbir fark yok mu?

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• sanırım ankaradasın.sıhhıyede telefon borsası oradaki telefonculara bi bak derim.kapalı jelatinli vodafone çıkışlı cihazlar mevcut.fiyat olarakta burada yazdığın fiyatlardan biraz daha uygun.hemde vodafone turkcell gibi çıkışlı. pazarlık imkanında var.
  • Hocam sıkıntı şu ki kredi kartına taksitli alacağım nakitten almak istemiyorum. Sanırım oralarda taksitli pek yanaşmıyorlar.
  • vodafone dan alınız.. en ucuz 2082 TL ye gelir ancak paket avantajları güzel. 250 dk heryöne konuşma, 150 heryöne sms, sınırsız internet (1gb a kadar 3g hızında).. ben aylık 9 TL daha veriyorum ve 12 bin sms daha alıyorum.. 2bini her yöne 10 bini vodafone lularla..gayet kullanışlı benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golemcan

Hocam sıkıntı şu ki kredi kartına taksitli alacağım nakitten almak istemiyorum. Sanırım oralarda taksitli pek yanaşmıyorlar.

çok az vade farkı ekliyordı,yada bankanın özelliği varsa tek çikimi yaptırıp bankayı arayıp taksit yapın dersin.
  • Biraz önce reklamlarda gördüm 1.777,00 TL gibi birşey Carrefour'da 12 taksit falan diyordu
  • Hergün bu konu ile ilgili başlık açılıyor. Forumda bununla ilgili bilgi mevcut. Ben en azından birtanesini vereyim.

http://forum.donanimhaber.com/m_48707874/mpage_1/f_/key_//tm.htm#48707874
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.