Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (836. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.419
Cevap
185
Favori
1.139.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    E devletten de denedim. Borç yok gözüküyor. Banka uygulamalarını denedim borç yok gözüküyor. Fakat teknosacell 170 lira cayma bedeli 45 lira da son fatura bedeli çıkardı fakat ödeyemiyorum. Son ödeme tarihi de geçmiş. Ne yapacağım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • realacc kullanıcısına yanıt

170 ile 45 lira bedeli nereden öğrendiniz peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Taahüt cayma bedelini hattı taşıyınca sms olarak gönderdiler. Son fatura olan 45tl bedeli de evime zarf içinde posta göndermişler. Zarf Bugün geldi. Fakat işte ödeyemiyorum. Nasıl olacak bilmiyorum

Kağıt faturada ki tarihlere bak ne zaman yazıyor görsel ekleyebilir misiniz

Bide fatura kesim tarihi ve ne zaman taşındığını yazarmısın

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    BİMCELL [Ana Konu]

fatura resmini ekledim. 5 gün falan oldu numaram vodafona taşınalı

Resim kalitesi düşük gördüğüm kadarıyla ay sonu kesiliyor faturan sen 5 gün önce geçtiysen faturan daha kesilmedi .

bu fatura görünmüyorsa muhtemelen bu fatura ödenmiş .

senin faturan bu gün kesilecek .Pazartesinden sonra e devlet üzerinden ya da bankalardan görüntüleyip ödeyebilirsin.

• ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt

şu an aynı sorunu yaşamaktayım. kadıköy ilçesindeyim. internet hızı aşırı cılız..full'den bir diş eksik çekiyor ama dediğiniz gibi google dahi açılmıyor. telefona dns girdim bir nebze düzeldi..

• Merhaba bir arkadaşım dost s paketini kullanıyor ve paket 4 ünde yenileniyor bu paket alıma kapandı kontör yüklesek otomatik bugün yenilenir mi? Şimdi 25 tl yükleyeceğiz ama paket yenilenmezse 3 gün internetsiz kalır diye korkuyoruz dost s 4551 gonderdik alima kapali dedi bu paketi 4 ünü beklemeden nasıl bugün yeniletiriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cycIone

Merhaba bir arkadaşım dost s paketini kullanıyor ve paket 4 ünde yenileniyor bu paket alıma kapandı kontör yüklesek otomatik bugün yenilenir mi? Şimdi 25 tl yükleyeceğiz ama paket yenilenmezse 3 gün internetsiz kalır diye korkuyoruz dost s 4551 gonderdik alima kapali dedi bu paketi 4 ünü beklemeden nasıl bugün yeniletiriz?

Gününden önce yenilenmez nedeni bu paket artık müşteri alımına kapatıldı önceden olsa paketi iptal edip tekrar alırdık yenilenirdi ama bu sefer mecbur gününü beklemek gerekiyor

• silsupur kapandimi? bende gorunmuyor artik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt

turk telekom kullanan arkadasım var ona sorduğumda böyle bir durum yok diyor anlamadım acaba bimcelli özellikle mi yavaşlatıyorlar yoğun saatlerde. hattımı taşıyacağım sanırım ucuz olmasına diyecek yok ama kullanamadıktan sonra bir anlamı yok.

yoğunluğa göre bimcell ve diğer sanal operatörleri 2. plana atıyor olabilirler. Ucuzdur vardır illeti dedikleri bu olsa gerek..

Telekomda önceliklendireme gibi bir uygulama yok diye biliniyor aynı konumdaysanız cihazlarınızın kullandığı/desteklediği frekanslar ile ilgili bir fark olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maaart -- 30 Eylül 2021; 21:43:47 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrlion83

silsupur kapandimi? bende gorunmuyor artik.

Aynen bende de görünmüyor

• Türk telekom faturalıdan bimcell'e geçişte bir ücret alınıyor mu acaba bilen var mı? Bu konu hakkında açılan başlıklara baktım fakat güncel bir yorum göremedim.

Yıllardır Türk telekomda faturalıyım buna rağmen garip bir şekilde kampanyalı paket önermediler, ben de paketleri uygun diye bimcell'e geçmeye karar verdim. Kuyruğu da Türk telekoma bir kere kaptırdık, yüklü fatura gönderirler diye korkuyorum.

• slipdream kullanıcısına yanıt
    Geçiş bedava ama sadece taahhüt bitmediyse türk telekomun cezasını kontrol etmen gerekir. Son aydaysan problem yok istediğin zaman geçebilirsin. Ama bimcell’e de yeni paketler geldi eski uygunluğu çekiciliği bence artık yok. Belki pttcell daha uygun olabilir ama diğer operatörlerle karşılaştırarak seçmek lazım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bimcellde silsupur kalkti mi?😲😳🤯

• Buna benzer bir hadise gecen senelerde ben tt'de iken yaşandi başima geldi.silsupur kalkti sonra tepkiler üzerine tekrardan geri gelmişti.bence sistemsel bir problem yoksa tekrardan geri gelecektir az sabredelim

• Sanırım kalktı. Bende ve arkadaşta çıkmıyor.

• Bende görünüyor. Neti kapatıp, uçak moduna alınız. Açılınca gelir. 👍🏼

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dabaddah -- 1 Ekim 2021; 8:47:52 >
  • 
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.