Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.419
Cevap
184
Favori
1.139.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzun süredir Bimcell kullanıyorum. Sorun yaşamadım. Daha önce Avea kullandım. Vodafone kullandım. Türkcell kullandım. Fakat bir bütün olarak Bimcellin artıları daha fazla. Ekonomik ve faturasız olması, her şeyin açık ve net olması, sürpriz ödemeleri olmaması, istediğin pakete şartsız olarak istediğin zaman geçme, şartsız olarak istediğin zaman çıkma, şartsız olarak önceki pakete tekrar dönme vb. olumlu yönleri.

Türk Telekomla hız ve çekişi bakımından fark görmedim.
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Bimcell kullananlar Sil Süpür yapabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır.
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkürler birşey daha sormak istiyorum. Şikayettvar sitesinde bimcell ile ilgili hep aynı şikayetler var. TL yükleyemiyorum. Para karttan çekildi hesapta görünmüyor. paket tanımlanmadı, tanımlı paketi iptal etmeme rağmen para çekildi gibi. Bu tarz problem yaşayanlar var mı? Haksız çekilen para için banka dekontunu fakslamaları istenmiş birçok kullanıcıdan. Bu oldukça can sıkıcı ve zaman kaybettirici bir durum.
  • antiwp A kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim.

TL yüklemek sorunsuz. Aşağıdaki yollardan biriyle TL yükleniyor. Başka bir yolla TL yüklenmiyor, şayet başka yollar denenirse sorun oluşuyor.

Sorunsuz TL yükleme yöntemi açık ve net olarak belirtilmiş. İster Bim mağazasından, ister internetten (bimcell.com.tr), ister müşteri hizmetlerinden. İnterneten sadece (bimcell.com.tr) adresinden yükleniyor, başka bir yerden yüklenmiyor. Sorun yaşayanlar bu yüzden yaşıyor.

"Hattıma nasıl TL yükleyebilirim?

Tüm BİM mağazalarından, kredi kartınızla BİMcell Müşteri Hizmetleri’nden (444 4 551) ve bimcell.com.tr’den yapabilirsiniz." (Bimcell'den alıntı)
  • BİMcell faturasız hattım üzerinden internet kullanırken hotspot wifi ile bilgisayarıma internet aktarabiliyormuyum ücret farkı olmadan ?

• 4 Farklı kart ve 2 web tarayıcı ile hep aynı sorunu alıyorum
    Bankalar ile görüştüm kısıtlama yok

İşleminizin gerçekleştirilmesi sırasında bir hata oluştu
    Lütfen telrar deneyiniz

3d secure ekranına geliyorum şifreyi girdiğim de bu hata karşıma çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_ronal -- 26 Mart 2019; 11:56:46 >
  • Dostlar selamlar,
    Yeğenime bugün yeni hat aldık. Tahminen 2 gün içinde açılır dediler ama daha erken(1 gün) ya da daha geç(3 günden) fazla sürmesi ihtimali nedir?
  • Arkadaşlar türk telekom olan faturalı hatlarımdan 1 tanesini bimcelle taşıdım. Ancak son faturaya 20 tl ekstra ücret yansıtmışlar. Normal mi bu olay?
  • ozan_ronal kullanıcısına yanıt
    Problemi çözebildiniz mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter_06

Arkadaşlar türk telekom olan faturalı hatlarımdan 1 tanesini bimcelle taşıdım. Ancak son faturaya 20 tl ekstra ücret yansıtmışlar. Normal mi bu olay?
    Turk Telekom faturalı hattınızı Bimcell faturasız hatta geçirdiniz anladığım kadarıyla. 20 TL civarı bir ücret son faturaya yansır. Bu işleyiş var. Bu Turk Telekom faturalı hatlardan faturasız hatlara geçişte uygulanıyor.
    20 TL mi yoksa 20 + küsuratı var mı?

• Tam 20 tl hocam.
  • Bimcell tl yükleme TT online işlem uygulamasıyla yapılsa aslında güzel olacak. ama genel olarak iyi.
  • 30 TL para yükledim hala gelmesini bekliyorum müşteri hizmetlerini de aradım söylediği numaralardan hiçbirı çıkmadı kafayı yiyeceğim 1 saattir

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

30 TL para yükledim hala gelmesini bekliyorum müşteri hizmetlerini de aradım söylediği numaralardan hiçbirı çıkmadı kafayı yiyeceğim 1 saattir
    Aşağıdaki yollardan biriyle mi yüklediniz? Bunlar dışında bir yöntemle yüklediyseniz sorun oluyor.

"Hattıma nasıl TL yükleyebilirim?

Tüm BİM mağazalarından, kredi kartınızla BİMcell Müşteri Hizmetleri’nden (444 4 551) ve bimcell.com.tr’den yapabilirsiniz." (Bimcell'den alıntı)
  • huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    bazen yoğunluk olabiliyor, 24 saat bekleyin gelmezse 444 4 551 bimcell mh yi arayın sonuç çıkmazsa türk telekom mh yi arayın. Türk telekom bimcele yönlendirirse türk telekoma izah edin bimceli aradım sonuç aynı gibisinden birşeyler söyleyin tt ye. bizde de böyle birşey olmuştu tesadüfen tt aramıştı kampanya için 20 dakikada yüklenmişti.
  • wrisked W kullanıcısına yanıt
    Mağazadan mağazaya değişiyor ama son 2 yıldır hızlı artık. Genelde ertesi gün öğlen açılıyor yani 24 saatte açılıyor.
  • Beyler bir sorum var.Bugün gece 12 de paketim bitecek.paket bitmeden 30 lira yüklesem hediye 1 gb internet yine de gelirmi? yoksa paket bittikten sonramı yükleme yapmam gerek?
  • International kullanıcısına yanıt
    Güncel paketlerden kullanıyorsanız yükleme yaptığınızda hediyeler gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • International kullanıcısına yanıt
    İlla paket olmasına da gerek yok Her 25 TL yüklemeye 1 GB internet gelir yükleme ve süre sınırı yok

• 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.