Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "BİMcell'lilere yeni avantaj! tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan herkese yurt içi her yöne 500 SMS ve 1GB İnternet HEDİYE!"
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, 25 yükleyelim o halde..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu yeni birşey değil eskiden beri var hatta daha önce 20 TL yüklemeye veriyordu, değişen sadece artık her 25 TL üzeri yüklemeye veriyor olmasi, eskiden 30 günde bir veriyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şöyle birşey yapsam, benim çocuğa sadece acil durumlarda Whatsapp kullanmak ve arama yapmak için hat lazımdı. Bugün aldığım hat açıldığında 25 TL yüklesem 1 GB internet 500 SMS zaten hediye gelecek, yeni hat aldığımda verilecek olan diğer hediye için (4 GB, 250 dk 250 SMS) sisteme SMS'i 30 gün içinde yazmak gerekiyor, bu sms i 29.günde atsam 1 ay daha paket almama gerek kalmaz diye düşünüyorum. Ancak hediye için SMS gönderildiği andan itibaren mi 30 günlük kullanım süresi başlıyor yoksa hat açıldıktan sonra mı , o konuyu çözemedim.

• SMS gönderildiği andan itibaren başlar. Dediğiniz şekilde yapın. Daha mantıklı olur.

• A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam o şekilde yapayım.

• turk telekom aveadan bimcell e numara taşırken eski hattımı alıyorlar mı arkadaşlar verdikleri hat 3 gün kapalı oluyorsa internet telefon vs 3 gün kullanamıyormuyum ?
  • Rayp kullanıcısına yanıt
    Eski hat sizde kalıyor, size yeni sim kart veriyorlar.
    Taşıma işlemi hakkında sizi mesaj ile bilgilendiriyor.

Örneğin; Hat taşıma işlemi 05:00 'da gerçekleşecektir.

Belirtilen saatte eski hattınızın şebekesi gider, yeni sim kartınız aktif olur. Sim kartı taktığınızda hattınızı kullanmaya devam edersiniz.

• Merhaba arkadaşlar. Faturalı Türk Telekom hattım var. 22 Mart'ta 12 aylık taahhüt sona eriyor. Abuk sabuk bir teklif yaptılar. Bimcelle geçmek istiyorum. Sorum ben hattımı 22 Mart'tan önce taşıyabilir miyim? Birde bimcelle geçerken faturaya herhangi bir ücret yansıtılır mı?

• hunter_06 kullanıcısına yanıt
    22 Martta sözleşme bittiğine göre 23 Martta istediğin bir BİM mağazasına sadece kimlik fotokopisi ile başvurmanız yeterli olacaktır. İki-üç gün içinde taşıma işlemi biter. Bu süre içinde hattınız açık olacaktır. Bimcele geçtiğinizde mesaj gelir ya da hat kapanır. O zaman size verilen Bimcell hattınızı telefona takarsınız.

Bence daha önce hattınızı taşırsanız sözleşmeye uymama durumu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydoğan* -- 14 Mart 2019; 19:46:48 >
    Teşekkürler hocam bilgi için.
  • Bimcell dost 2gb paketi kullanıyorum paket sürem 2 nisanda dolacak. Şuan pakette 1 gb civarı internetim var ve paket süresine kadar yetmeyecek.Paket sürem gelmeden 25 tl yükleme yapacağım. Hediye 1 gb verecek. İlk önce bu hediye gb mı kullandırıyor yoksa normal paketteki gb mı kullandırıyor.

• İkinci hattım bimcell. Müşteri hizmetleri biraz bilgisiz ancak yeri geldiğinde anlayışlı olabiliyorlar. Sırf o anlayış için ikinci hattımı başka operatöre taşımıyorum. Hattı 30 küsüre almıştım. Geçenlerde istanbulda kampanya olmuş yine bu fiyatlarda vermişler. Şu an 50 lira izmirde. Ucuza bulabileceğim bim mağazası var mıdır acaba?

• deryadeniz907 D kullanıcısına yanıt
    Kendinizi garantiye alın. Ne olur ne olmaz. Bitmeye yakın yükleyin.

• deryadeniz907 D kullanıcısına yanıt
    Paketinizdeki internet bittikten sonra hediye internet kullanılmaya başlar ve bu bitinceye kadar onu kullanırsınız, hediye internet bittikten sonra pakettekinden tekrar kullanmaya başlar,yani o an hangini kullanıyorsanız önce o biter sonra diğerine geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deryadeniz907

Bimcell dost 2gb paketi kullanıyorum paket sürem 2 nisanda dolacak. Şuan pakette 1 gb civarı internetim var ve paket süresine kadar yetmeyecek.Paket sürem gelmeden 25 tl yükleme yapacağım. Hediye 1 gb verecek. İlk önce bu hediye gb mı kullandırıyor yoksa normal paketteki gb mı kullandırıyor.
    30 gunluk periyot dolmadan yukleme yaptiginiz icin o hediye sms ve 1gbi vermeyecek hocam. tecrube bizzat ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
    Eskiden 30 günde bir idi şimdi her 25 tl yüklemeye veriyor
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var hocam her 25 tl yüklemeye veriyor süre beklemeye gerek yok bizzat test ettim

• bir seneden fazla oldu degisti her yuklemeye hediye var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Bimcelle geçmeyi düşünüyorum ama Şu Linkteki Konuda "Sadece önceliklendirme daha düşük olacaktır (web sayfası 5 sn yerine 6 sn de açılır - önce tt müşterinin talepleri işlenir hali ile)" diye birşey yazmışlar. Böyle birşey var mı? Bu önceliklendirme aramaları da kapsıyor mu. Yoğun bir zamanda ben ve telekomlu bir kişi aynı anda arama yapsa benim aramam ikinci plana mı atılacak ya da aynı durumda yoğun bir anda arandığımda ulaşılamayacak mıyım. Daha önce sorulduysa kusura bakmayın.
    Teşekküler.
  • 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.