Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.419
Cevap
185
Favori
1.139.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, bir türlü güncel bilgiyi bulamıyorum, iki bimcell hattım var birini türk telekom yapmak istiyorum. kampanyalarından yararlanmak için. kimisi diyor bir şekilde taşınsa bile yine yararlanamazsın, kimisi diyor ücretli. bu işlemi yakın zamanda yapan bir arkadaşımız var mı acaba.
  • Telekomdan geçiş yapacağım. Acaba numara taşıma için başvururken 4.5 g uyumlu simkart alabiliyor muyum ücretsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocelik

arkadaşlar merhaba, bir türlü güncel bilgiyi bulamıyorum, iki bimcell hattım var birini türk telekom yapmak istiyorum. kampanyalarından yararlanmak için. kimisi diyor bir şekilde taşınsa bile yine yararlanamazsın, kimisi diyor ücretli. bu işlemi yakın zamanda yapan bir arkadaşımız var mı acaba.

Kampanyalardan yararlanamazsın. Bimcell turk telekomun bir tarifesi gibi gözüktüğü için olmuyor. Turkcell yada vodafone dan taşıman gerek.

• Yeni aldım fiyat 19.95₺ Fiş altta.

BİMCELL [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChineseTranslator -- 1 Nisan 2018; 19:5:6 >
  • SvlyMmt S kullanıcısına yanıt
    Evet

• Bimcellde numara seçme varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitridat Ktistes

Bimcellde numara seçme varmı

Almak istediğin markette elindeki numaraları 'istedigini seç' diyorlar.

• Yurtdışında kullanmak için hat almayı düşünüyorum. Turkcell faturalıda tahhütüm var 10 gün kadar yurtdışında olacağım günlük 20 lira + kendi tarife ücretimden başka düzgün bir alternatif yok turkcellde.

Bu sebeple bimcell almayı düşünüyorum ancak, tl parayı ödeyip yüklenmemesi, hattın geç aktifleşmesi gibi şikayetler var bimcellde şikayetvar sitesinde.

Genel olarak bu tip sorunların yaşanma sıklığı azdır diye düşünüyorum. Onun dışında yurtdışında kullanımda herhangi bir sıkıntı yaşamam değil mi? Sonuçta oradaki operatöre bağlanacak direk, paket aldığım sürece ekstra ücretlendirilme gibi bir şeyle karşılaşmayacağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wade96

Yurtdışında kullanmak için hat almayı düşünüyorum. Turkcell faturalıda tahhütüm var 10 gün kadar yurtdışında olacağım günlük 20 lira + kendi tarife ücretimden başka düzgün bir alternatif yok turkcellde.

Bu sebeple bimcell almayı düşünüyorum ancak, tl parayı ödeyip yüklenmemesi, hattın geç aktifleşmesi gibi şikayetler var bimcellde şikayetvar sitesinde.

Genel olarak bu tip sorunların yaşanma sıklığı azdır diye düşünüyorum. Onun dışında yurtdışında kullanımda herhangi bir sıkıntı yaşamam değil mi? Sonuçta oradaki operatöre bağlanacak direk, paket aldığım sürece ekstra ücretlendirilme gibi bir şeyle karşılaşmayacağım?
    Telefonu yurtdışında kullanırken, tarifeler bütün operatörlerde pahalı maalesef...

Son zamanlarda operatör destekli bazı cep telefonu modellerinde, telefonun vowifi özelliğinin yurtdışında iken kullanımı, çok avantajlı olmaya başladı.

Yurtdışındasın ve operatör destekli vowifi kullanımı aktif bir telefona sahipsin. Yurtdışında wifi yayını olan bir yerde iken, yurtiçindeki herhangi bir numarayı, yurtiçi tarifesi ile aramak mümkün olabiliyor.

Eğer operatör destekli cep telefonu mevcut değilse, yurtiçinde aranacak kişinin whatsapp numarası varsa, operatör destekli cep telefonu kullanmaya da gerek kalmamaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: wade96

Yurtdışında kullanmak için hat almayı düşünüyorum. Turkcell faturalıda tahhütüm var 10 gün kadar yurtdışında olacağım günlük 20 lira + kendi tarife ücretimden başka düzgün bir alternatif yok turkcellde.

yurtdışı kullanılacaksa oranın hattını alıp kullanmak en iyisi. geçen biri anlatiyodu,haçta cebini kullanmış sonuç 950tl fatura. dolaşım bedeli alıyolar. illa kendicebimi kullanayım o zaman yurtdışı paketi almak zorunluluk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostlar bu sabah bende aranıza katıldım. Hat geçişim tamamlandı. Bimcell`in sitesinden tl yükledim paket yaptım TT mobil uygulamasıyla kalan kullanımlarımı vs. görebiliyorum.

TT uygulamasından hala tl yüklemesi yapamıyor muyuz ?
    Hala Tl yükleme kanalları Bim,Bimcell sitesi ve Telefon üzerinden mi ?
  • UranosOrc kullanıcısına yanıt
    yok hocam uygulamadan olmuyor hala. benimde merak ettigim uygulamada gorunen aveya ait ek paketler alinabiliyormu acaba. internet paketleri var mesela 4 gb 15 liraya. ihtiyacim olmadigi icin denemedim ama merak ediyorum al' a tiklayinca alacak mi acaba.

• Bandogge kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam maalesef ama sanmiyorum yararlandiracaklarini.
    Bimcell 14 tl ye 2 gb verdiği için baltalanır.

TT uygulamasından TL yüklenmiyor.

Hattıma nasıl TL yükleyebilirim?

Tüm BİM mağazalarından, kredi kartınızla BİMcell Müşteri Hizmetleri’nden (444 4 551) ve bimcell.com.tr’den yapabilirsiniz.
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• bugun tt ye gittik bimcell bi hattimizi tasimak icin. her sey iyi hos islemi baslatti falan kimlik fotokopi cekildi bi kagida imza atilma isine sira geldi,

edilmeyecek lafi ettim sanirim dedimki; bimcellde cok ekonomik ama tt nin ek paketleri daha cazip ondan tasiyalim dedik. ben bunu der demez gorevli aaa bimcellmi tasiycagimiz hat dedi, evet dedim. olmaz dedi. bimcell den faturasiza tasiyamiyoruz sadece faturaliya olur dedi.

arkadasim dedim ben bimcell demeseydim su imzayi atacaktim is bitecekti saka misin sen dedim. yok efendim ben soracaktim hangi operator diye dedi. operator sormak icin imza atmayi mi bekliyorsun dedim, eveledi geveledi.

dedim hic inanmiyorum suan sana. sen desene dedim sube muduru bimcellden gelenleri sadece faturali kabul et diye sana talimat verdi. yok efendim prosedur her yerde aynidir degismez dedi. gorucez dedim ciktim. baska bayiden yine deniycem bakalim. forumda bimcellden gecen cok kisi vardi bunlarij hepsi faturaliya mi gecti yoksa acaba. canim sikildi vallahi.

Bimcell olduğunu söylemeseydiniz geçişiniz yine de gerçekleşmezdi çünkü NTS sitesinden sorgulama yapıldığında hat İşletmecisi AVEA İletişim Hizmetleri çıkardı. Benim bildiğim Bimcellden TT Faturalıya Ücretsiz geçilirken TT Faturasıza geçerken 20 küsür ₺ ücret alınıyor. Sebebi ise aynı operatör olduğundan SIM kart bedeli olarak alınıyormuş

• F.U. kullanıcısına yanıt
    dogrudur hocam ogrenmis olduk. forumdaki gecen arkadaslar demekki faturaliya gecmis hep gozden kacirmisim, olmadi once vd ' a ertesinde tt' a geciririz bizde.

bugun denedim hocam hicbir paketi almiyor. bilgi olmasi icin paylasayim dedim.

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Bimcell` in sitesindeki paketlerin dışına kıpırdayamayacağız belli oldu
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.