Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.419
Cevap
184
Favori
1.139.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    maalesef hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    Bende müşteri hizmetleri de fayda etmedi, INTERNET ONAY yazıp 5555e gönderince çözüldü.

TT'den numara taşıma yoluyla geçtim. 25 TL yükleyince 500 SMS ve 1 GB hediyeler tanımlandı; ancak "Paketsiz internet erişim onayınız olmadığından internet kullanımı yapamıyorsunuz. Onay için INTERNET ONAY yazıp 5555e gönderin..." diye bir SMS daha gönderdiler. İnternette araştırınca bu mesajı görüp müşteri hizmetlerini aradım. Onlar da bir şeye onay vermemi istediler. Telefonu kapatıp açın sorununuz düzelecek dediler ama o da fayda etmedi. Paket aşımında ücret almasın diye onay vermek istemiyordum ama sonra mecbur kaldım. Mesajlar için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3SV mağduru -- 3 Mayıs 2018; 19:11:36 >
  • F3SV mağduru kullanıcısına yanıt
    Sorun çözülmüş en azından güzel hayırlı olsun.
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Bimcellin şu hediye 10gb sahur, internetini kullanan var mı? Her gün için mi 10gb hak tanınıyor, yoksa 30 gün boyu için mi toplamda 10gb ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün bimcell faturasız hat alalı tam 3 ay oldu. şimdi faturasız turkcelle geçebilirmiyim? ve geçersem bir para ödeyecekmiyim veya bimcelle bildircekmiyim?
  • Bu sahur kampanyasi 10 gb bitti bu gb kacgunde bir veriyorlar 2-6 arasi hergun olsa niye bitsin detaylı bilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Bysnbad

Bu sahur kampanyasi 10 gb bitti bu gb kacgunde bir veriyorlar 2-6 arasi hergun olsa niye bitsin detaylı bilen varmı
    Ramazan ayı boyunca 10GB hakkın var tekrar alamıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: defanns5

bugün bimcell faturasız hat alalı tam 3 ay oldu. şimdi faturasız turkcelle geçebilirmiyim? ve geçersem bir para ödeyecekmiyim veya bimcelle bildircekmiyim?
    bilen var mı?
  • defanns5 kullanıcısına yanıt
    gecebilirsin, bildirmene gerek yok, herhangi bir ucreti yok. turkcele basvurman yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya güncelleme.

"Hediye 1 GB Kampanyası katılım koşulu 29.05.2018 tarihi itibarıyla güncellenmiştir. Mevcut kampanya katılım koşullarında 01.03.2016 tarihinden itibaren 29 günde bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapıp kampanyaya katılım sağlanmakta iken, yapılan güncelleme ile 29.05.2018 tarihinden itibaren her bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmak yeterli olacaktır. Diğer bir ifade ile, müşterilere her tek seferde 25 TL ve üzeri her yüklemede 1 GB cepten internet hediye edilecektir." (Bimcell.com)
  • Kampanya güncelleme.

*Hediye 500 SMS Kampanyası katılım koşulu 29.05.2018 tarihi itibarıyla güncellenmiştir. Mevcut kampanya katılım koşullarında 01.03.2016 tarihinden itibaren 29 günde bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapıp kampanyaya katılım sağlanmakta iken, yapılan güncelleme ile 29.05.2018 tarihinden itibaren her bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmak yeterli olacaktır. Diğer bir ifade ile, müşterilere her tek seferde 25 TL ve üzeri her yüklemede 500 SMS hediye verilecektir. (Bimcell.com)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Kampanya güncelleme.

"Hediye 1 GB Kampanyası katılım koşulu 29.05.2018 tarihi itibarıyla güncellenmiştir. Mevcut kampanya katılım koşullarında 01.03.2016 tarihinden itibaren 29 günde bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapıp kampanyaya katılım sağlanmakta iken, yapılan güncelleme ile 29.05.2018 tarihinden itibaren her bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmak yeterli olacaktır. Diğer bir ifade ile, müşterilere her tek seferde 25 TL ve üzeri her yüklemede 1 GB cepten internet hediye edilecektir." (Bimcell.com)
    Yani öyle bir yazmışlar ki insanlar anlamasın. 25 lira yüklemeye 1 GB hediyesinde 29 gün süre kısıtlamasını kaldırdık her 25 lira yüklemede artık 1 GB veriyoruz diyecekler altı üstü.
  • Bu son değişiklik güzel oldu. Yazın memlekete gittiğimde bol bol tl yükleyip paket almak durumunda kalıyordum. 4 x 25 Tl attığımda bedavadan 4 gb internet 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 500 dk 1 gb 15 TL pakette telsiz ucreti dahil mi dostlar? Yoksa her ay 15+1.60 mı?

• 114 1 kullanıcısına yanıt
    Dahil değil

• fasson kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• İnternet Bankacılığı üzerinden Bimcell hattıma TL yükleyemiyorum. Bu sebeple ya Kredi Kartıyla yada Bim Mağazasından yükleme yapma Mecburiyetindesin, Başka seçeneğin yok.

Ee Kredi Kartım yok, Bim Mağazasınada gitmek zorundamıyım. Ben böyle bir saçmalık görmedim Arkadaş.

• Ya şu 15 tl lik dost 1gb paketindeki interneti 2 gb yapsalar süper olurdu.

• Normalde Bimcell'de Dost7 paketi kullanıyordum. Bir seferliğine Mobilist 10 gb paketini denemek için yedek Turk Telekom hattıma yükleme yaptım. 10 gb paketin yanına ekstra 4+1+1 toplam 6 gb hediye geldi. 39 liraya 16 gb internet aldım yani.

Bu gidişle Bimcell'den taşıyacağım numaramı. Ekonomik paketleri çok uygun ama yüksek internetli paketlerinde fiyat uygun değil gibi.

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.