Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mesaverde , mesaverde Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.419
Cevap
185
Favori
1.139.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ramses87

İlk mesajda yeni hat ücreti 39TL yazıyor. Diğer operatörlerde faturasız hat alırken yeni hat ücreti alınıyor mu? Biraz fazla geldi açıkçası 39TL

yeni hat alırken her operatör ücret alır. 39TL'lik yeni hat içinde TL yüklü geliyor mu bilmiyorum, ama 2 sene önce içinde kontör olmayan avea hattı 20TL'ye aldım.
  • abicim bimcelle akın akın müracat var geçiş özellikle ve en çok turkcell denmiş geçiş yaparken sordum merak edip... avea ile aynı teknoloji...çekim vs. 3g on numara bende samsung galaxy note var 2 milyarlık telefon reklam yapmış gib olmayayım ama yıllarca kanımızı kurutan turkcell gibi iğrenc ötesi bi şebekede olmadığım için yani kısacası bimcell li olduğum için gurur duyuyorum o ezik diyen zavallıya sözüm...vodafonemuş aveaymış hikaye zaten avea da vıcığını çıkardı...7 tl ye 500 sms aldım miss uydunettten wi fi kullanıyorum nete cepten abone ihtiyacım yok olsa şimdilik olmamakta yarar var rekabet piyasası...ucuzlayacak illa ki...hele bimcell den sonra etekleri tutuştu diğerlerinin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: okapi81

abicim bimcelle akın akın müracat var geçiş özellikle ve en çok turkcell denmiş geçiş yaparken sordum merak edip... avea ile aynı teknoloji...çekim vs. 3g on numara bende samsung galaxy note var 2 milyarlık telefon reklam yapmış gib olmayayım ama yıllarca kanımızı kurutan turkcell gibi iğrenc ötesi bi şebekede olmadığım için yani kısacası bimcell li olduğum için gurur duyuyorum o ezik diyen zavallıya sözüm...vodafonemuş aveaymış hikaye zaten avea da vıcığını çıkardı...7 tl ye 500 sms aldım miss uydunettten wi fi kullanıyorum nete cepten abone ihtiyacım yok olsa şimdilik olmamakta yarar var rekabet piyasası...ucuzlayacak illa ki...hele bimcell den sonra etekleri tutuştu diğerlerinin...

işin özü, basit ve yalın fikir. İnsanları kendine çeken bu. sn. kuruş. O kadar. Başka bir şey yok. Durum böyle olunca dikkat ve de ilgi çekiyor tabii.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuyu takibe alayım. Fazla konuşmayan biri olarak iyi gibi geldi.
    Şimdi bu bimcel avea nın olduğu heryerde çekiyor değilmi.
    Faturasız hattımı geçirmek istiyorum.
  • İlk başlarda biraz tutmaz gibi geldi ama bende gecmeyi düşünüyorum.

• arkadaslar yurtdışında kulllanan var mı? yurt dısında arama cok uygun.bütün dünya da fiyat aynı süper bi şey. ama her ülkede çalışıyormu acaba?
  • bimcell yurtdışında bulunan bir market zincirini örnek alıyor. yurtdışında aynı şekilde başka operatörün alt yapısını kullanan market zincirinin abonesi, alt yapısını kullandığı operatörden daha fazlaymış. sanırım adı: ALDI
  • Bugün çarşıda gezerken bimcell afişlerini bilboardlarda gördüm. "Bence, bimce, sence?" diye slogan oluşturmuşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

Bugün çarşıda gezerken bimcell afişlerini bilboardlarda gördüm. "Bence, bimce, sence?" diye slogan oluşturmuşlar.

Bimin içerisine de özel stand kurmuşlar :)
  • Telefonla fazla konuşmayan biri olarak turkcell, vodafone kampanyaları bana yaramıyor.Kampanyaların çoğu aylık yükleme şartlı olduğundan ben yine en kazık tarifeden konuşuyorum.Lafta genç tarifeliyim ama bir numarasını görmedim.
    Bimcelle geçeceğim benim için en avantajlısı o.
  • Arkadaşlar hattimi taşındıktan sonra mesaj geldi 27 mayis saat 09:26 da tasima isleminiz gerceklesecek diye ama sabah bi umutla taktim hatti daha gecmemis. Size de boyle bi gecikme oldu mu ?

Acaba sim kart bozuk olabilir mi ? Telefona taktim karti ama hic pin kodu vs sormadi. Ayrica Vodafonendan tasidim suan vdfn aktif durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dik Otur -- 27 Mayıs 2012; 11:02:02 >
  • ben de pek konuşmuyorum telefonla zaten şuan internete 5 tl veriyorum ayda 100 mb sms yapsak 12 tl mi ne ayda 17 tl ye bimcell'den 100 sms 100 mb internet yaparım 12 tl yapar 5 tl lik te konuşsam yeter memnun mu geçenler çekme derdi falan nasıl iyi mi ?
  • Annemden sonra babamin turkcel hattinida bimcele gecirdim ikiside memnunlar:)

• Birsey sorucam bimcelde aran kazanolayi varmi?

• yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

ben de pek konuşmuyorum telefonla zaten şuan internete 5 tl veriyorum ayda 100 mb sms yapsak 12 tl mi ne ayda 17 tl ye bimcell'den 100 sms 100 mb internet yaparım 12 tl yapar 5 tl lik te konuşsam yeter memnun mu geçenler çekme derdi falan nasıl iyi mi ?

aveanın bir tarifesi gibi düşün yani avea nerde nasıl çekiyosa bimcell de öyle...

• Avea'dan geçen arkadaşlar! Şu formda sadece ilk kısmı mı doldurucam? Bi zahmet yardım eder misiniz? Yarın ilk işim başvurmak olucak da..
  • 3 ayda yükleme şartı var mı acaba? türkcell hattı taşıyacağım içindeki yüklü tl bimcell hattına geçiyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xceza94

Avea'dan geçen arkadaşlar! Şu formda sadece ilk kısmı mı doldurucam? Bi zahmet yardım eder misiniz? Yarın ilk işim başvurmak olucak da..

evet ilk kısım yeterli. Zaten BİM deki elemanlar yardımcı oluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: alikiziltoprak

quote:

Orijinalden alıntı: xceza94

Avea'dan geçen arkadaşlar! Şu formda sadece ilk kısmı mı doldurucam? Bi zahmet yardım eder misiniz? Yarın ilk işim başvurmak olucak da..

evet ilk kısım yeterli. Zaten BİM deki elemanlar yardımcı oluyorlar.

Eyvallah hocam teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.