Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: szm428 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.419
Cevap
185
Favori
1.139.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yetercell

Arkadaşlar Bimcell e yaklaşmayın.Uzun süre önce hattımın kapatılması için başvuru yaptım güya kapatacaklardı vergi borcu geldi faiziyle 5 ay : 350 tl yaklaşmayın

hocam bu olayı daha net açıklar mısınız anlamadım neyin borcu bu? telsiz kullanım ücretinden mi bahsediyorsunuz o kadar tutar nasıl olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

Arkadaşlar Bimcell e yaklaşmayın.Uzun süre önce hattımın kapatılması için başvuru yaptım güya kapatacaklardı vergi borcu geldi faiziyle 5 ay : 350 tl yaklaşmayın

hocam bu olayı daha net açıklar mısınız anlamadım neyin borcu bu? telsiz kullanım ücretinden mi bahsediyorsunuz o kadar tutar nasıl olabilir?

böyle birşey mümkün değil arkadaşın kafa kıyaktı sanırım bimcell faturasız hattır dolayısıyla faturadır faizdir nasıl gelebilir telsiz kullanım ücreti bile alınamaz yükleme yapılmadıkça tek kuruş alamazlar ayrıca 9 ay yükleme yapılmazsa hat tamamen zaten kapanır

• quote:

Orijinalden alıntı: asabi

quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

böyle birşey mümkün değil arkadaşın kafa kıyaktı sanırım bimcell faturasız hattır dolayısıyla faturadır faizdir nasıl gelebilir telsiz kullanım ücreti bile alınamaz yükleme yapılmadıkça tek kuruş alamazlar ayrıca 9 ay yükleme yapılmazsa hat tamamen zaten kapanır

hocam bazen olabiliyor böyle olagan dışı olaylar benim başıma da şu geldi 2012 de bir hattı vodafoneye taşımıştım telsiz kullanım ücreti vs kesmedi kesmedi bi kontor yükledim 12 aylik telsiz kullanım ucretı kestiler..

aradim bu hatta 12 aydır kontor yok muydu yükleme yapilmasa zaten kapanirdi dedim müş hiz.

sonrasinda transferler vs gelmiş dedi işin icinden cıkamayıp müş. mennuniyeti adına bir miktar tl attı adam

12 aylik birden kestii.. ama daha oncesinde de hiç telsiz kullanım ücreti alınmıyordu işime geliyordu :)toptan aldi sistemsel bir hata idi. Artık kesiyor.

• premium bir şeyler çıkmayacak bu bimcell'de sanırım 6 saniyesi 1 kuruş anlayışı ile anne hattı olarak kalacak.
  • aslında atağa çıkmalıydı kan kaybediyor..

2 li paketleri zenginleştirmeli fiyat düşürerek..

500 dk ve 1.000 sms : 15 tl gibi. o zaman anlam kazanır.

500 dk 1.000 sms 1 gb internet 19 tl gibi.. :)
  • aslında şöyle düşündüm 1gb+300 dk 19 tl 2gb+500 dk 19+5 tl eder 5 tl farkla oldukça güzel 500ikili paketi. Ben kafayı 3lü pakete taktım arkadaş.. sms 1000 dk 500-1000 gibi bişey int 1gb bu lazım 2liler gayet iyi ama 3 lü alternatifler lazım.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bimcell24

aslında şöyle düşündüm 1gb+300 dk 19 tl 2gb+500 dk 19+5 tl eder 5 tl farkla oldukça güzel 500ikili paketi. Ben kafayı 3lü pakete taktım arkadaş.. sms 1000 dk 500-1000 gibi bişey int 1gb bu lazım 2liler gayet iyi ama 3 lü alternatifler lazım.. :)

hocam 3 lü pakette 1 gb 1000 sms heryone 500 dk heryone 19 tl ye normal ya bu bence kebaptir.

bazense bana net lazım değil ikili lazım

sadece sms ve konusma :) 500 dk 1000 sms 15 tl yapsınlar bunu duyun sesimizi bimcell:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

1.5 senelik bimcell hattimi artik vodafone ye tasimak zorunda kaliyorum bimcellin tarife yetersizliğinden dolayı vodafone 1000 dk 1 gGB olan tarifeye geciyorum

19 tl ye bu kampanya güzelde.

bimcell de bazen paket yokken işe yarıyor.. ve 6 saniyesi 1 kuruş olması.. 1000 dk olunca yeter gerci cok asırı konusan biri değilsek.:)
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    15 tl+1+1 yada +2+2 tl şeklinde bir sistem olsa seven sevdiğine kavuşsa kampanya adı bile buldum :) woops benzeri olabilir 15 tl sms dk internet ten birini al
    yetmedi mi +2 tl ye 150 dk +2 tl ye 1000 sms BİMCELL anca böyle kurtulur.. :)
  • bimcell24 kullanıcısına yanıt
    güzel fikir hocam arge bölümüne bizi alsınlar bence:)
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    güzel fikir tabi :) söylediğim gibi ben minimize paketler tasarladım eğer bimcell gariban operatörü olarak kalmak istemiyorsa mutlaka elite paketlerde çıkamalı.. 50 60 tl lik paketler 4GB+3.000DK+2000SMS sms e ihtiyaç az olur herhalde :) ondan 2000
  • Yaklayık 50 milyon abonesi bulunan iki GSM operatörü 15 Ağustos tarihinden itibaren zamlı tarifeye geçiyor
    T24 Haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: redvelvet

Yaklayık 50 milyon abonesi bulunan iki GSM operatörü 15 Ağustos tarihinden itibaren zamlı tarifeye geçiyor
    T24 Haber

büyütülecek birşey yok tarifesiz ücretlendirme dakikası 43 kr'dan 46 kr olmuş paketi olan etkilenmiyor ayrıca bimcell'de 6 sn 1 kuruş devam ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba.

bimcell den bir hat almak istiyorum annem için.

aldıktan sonra 15 tl yükleteceğim.

12 tl'ye 250 Dk Her yöne konuşma paketi var. Buna geçmek maktıklı geliyor yeterlide annem için.

Ancak bir de şöyle bir durum var. Diyelim pakete geçmedim. 6 sn'si 1 Kuruşa konuştuğun zaman neredeyse iki katı oluyor 250 dk konuştuğunu varsayarsak.

Yanlış mı hesaplıyorum. Kafam karıştı.
  • yeni taşındığımız evde avea çekmediği için bugun vodafona geçiş yaptım. 500dk 500mb 15tl.
  • LeThauS kullanıcısına yanıt
    paket almazsanız 250 dk için 25 TL ödersiniz, tavsiyem ilk ay paket alın ne kadar kullanıyor bakın, kullanım süresi 120 dk altında ise paketi iptal edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

paket almazsanız 250 dk için 25 TL ödersiniz, tavsiyem ilk ay paket alın ne kadar kullanıyor bakın, kullanım süresi 120 dk altında ise paketi iptal edersiniz.

Teşekkür ederim tavsiye ve bilgi için saolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav bu bimcelli nasıl aveaya geçiriyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Invisible Pink Unicorn

yav bu bimcelli nasıl aveaya geçiriyoruz?

Avea bayisine giderek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 18 Ağustos 2014; 12:55:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

Orijinalden alıntı: Invisible Pink Unicorn

yav bu bimcelli nasıl aveaya geçiriyoruz?

Avea bayisine giderek

Bir ara geçilmiyor falan dendi de aveanın sanal operatörü olunca. Önce turkcelle falan geçmek gerekiyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.