Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir avea bayiisine git kestir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İTMEN kullanıcısına yanıt
    ufaltınca sorun oluyor deniyor.Yenisi çıkartılımıyormu ?
  • Müşteri hizmetlerini aradım interaktif şifrenizi girin diyor bu nedir nasıl elde ederiz bu şifreyi?
    Abicim ne tırt bi hizmettir bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamıyorum 500 ara diyor arıyorum olmuyor 9330 ara diyor yanlış bir numara çevirdiniz diyor.
    Telefon ayarlarını yapıcam işleminiz gerçekleşemedi diyor ne b.ktan bir şeydir lan bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raunk -- 11 Temmuz 2014; 22:59:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Müşteri hizmetlerini aradım interaktif şifrenizi girin diyor bu nedir nasıl elde ederiz bu şifreyi?
    Abicim ne tırt bi hizmettir bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamıyorum 500 ara diyor arıyorum olmuyor 9330 ara diyor yanlış bir numara çevirdiniz diyor.
    Telefon ayarlarını yapıcam işleminiz gerçekleşemedi diyor ne b.ktan bir şeydir lan bu.

Telefonunuzdan *952# yazıp arama tuşuna basarak şifrenizi ücretsiz olarak anında öğrenebilirsiniz.

daha sonra

http://www.bimcell.com.tr/bimcell/pages/online-islemler.aspx

online işlemlerden dogru girebiliyorsunuz.

• quote:

Müşteri hizmetlerini aradım interaktif şifrenizi girin diyor bu nedir nasıl elde ederiz bu şifreyi?

551 i aradıgınızda bimcell müş. hiz. ulaşırsınız.

yada 444 4 551 i.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

551 i aradıgınızda bimcell müş. hiz. ulaşırsınız.

yada 444 4 551 i.

Gecen gün tekrar aradım 5 tane müşteri temsilcisiyle konuştum o ona aktarıyor o ona aktarıyor allah tan en sondaki arkadaş yardımcı oldu.
    Şu An sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• raunk kullanıcısına yanıt
    biraz geç çözmüşler anlaşılan:) tamamdır hocam..

müş. hiz. konusunda bence en iyisi türkcell avea vodafone.

türkcell ilgili ama fiyatlandırmasını begenmiyorum.
  • müşteri temsilcisine doğrudan aktarmada sanki türkcell çok kıvrandırıyor gibi
  • internetten para yükletmeye çalışınca işleminiz gerçekleştirilemedi daha sonra tekrar deneyin diye bir hata alıyorum. Başka alan var mı bu hatayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertblade

internetten para yükletmeye çalışınca işleminiz gerçekleştirilemedi daha sonra tekrar deneyin diye bir hata alıyorum. Başka alan var mı bu hatayı

hocam farklı tarayıcı ile denediniz mi kart bilgilerinizi dogru yazıyor musunuz hata almadımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bimcell24

müşteri temsilcisine doğrudan aktarmada sanki türkcell çok kıvrandırıyor gibi

hocam onun belirli bir sıralaması var mesela hiç beklemeden sırasıyla 1110 gibi tuşlayınca direk baglanmaya geciyor :)

vodafone baş edemeyince kapatıveriyor teli.. bikaç kez denk geldim türkcell de asla böyle bir olay yok ilgili ve çözüm odaklı.

vodafone maillere bile cevap vermiyor aramıyor. son zamanlardaki izlenimim.

türkcell arıyor.. cevap veriyor.. müşteri memnuniyeti odaklı..

avea da arıyor.. facebook üzerinden yazıldıgında bile.
  • Ben bimcell hat almak istiyorum da bu hazır kartın fiyatı ne kadar? bir de kaç yaş üzeri hazır kart veriyorlar?
  • Bimcell 500mb internet aldık ama her yere giriyor whatsapp ve google playe girmiyor. Neden böyle?

Edit: Başka bir telefondan avea interneti paylaşıyorum hotspot ile, ona bağlanınca giriyor sorun olmuyor.

Edit2: Tamam ağ ayarlarımdan apn ayarları kısmında wap seçiliymis. Onu avea internet yaptım düzeldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 15 Temmuz 2014; 17:08:02 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • pttcell den bımcelle geçıyım dıyorum ? nedenı hattı fazla kullanmıyorum aylık ucret odemek ıstemıyorum bımcellde konustugum kadarını öderım fazla konusan bırı degılım,

sormak ıstedıgım pttcell faturalı hattımı bımcelle geçırırken ucret ödeyecekmıyım ? ve mesela 1 ay 10 tl yukleyınce 3 ay konusabılırmıyım ? yoksa her ay yukleme yapmam lazım mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

pttcell den bımcelle geçıyım dıyorum ? nedenı hattı fazla kullanmıyorum aylık ucret odemek ıstemıyorum bımcellde konustugum kadarını öderım fazla konusan bırı degılım,

sormak ıstedıgım pttcell faturalı hattımı bımcelle geçırırken ucret ödeyecekmıyım ? ve mesela 1 ay 10 tl yukleyınce 3 ay konusabılırmıyım ? yoksa her ay yukleme yapmam lazım mı ?

her ay yüklemeniz gerekmez.. yüklediginiz kadar konusursunuz bitene kadar. cok konusan biri değilseniz 3 ay yeter.. 6 saniyesi 1 kuruş..

12 tl ye de 250 dakika yapabilirsiniz. 6 saniyesi 1 kuruş olarak düşer.

30 gün geçerlidir 250 dakika. yaparsaniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChaRisMaTiq1i -- 29 Temmuz 2014; 20:46:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

pttcell den bımcelle geçıyım dıyorum ? nedenı hattı fazla kullanmıyorum aylık ucret odemek ıstemıyorum bımcellde konustugum kadarını öderım fazla konusan bırı degılım,

Son faturaniza, faturasiza gecis ucreti 20 tl yansitilir.

• Arkadaşlar şu bimcell yazısını kaldırmanın bir yolu yok mudur yav bulamadım bir türlü

• quote:

Orijinalden alıntı: YumurtadanÇıkanTavuk

Arkadaşlar şu bimcell yazısını kaldırmanın bir yolu yok mudur yav bulamadım bir türlü

dursun ne zararı var utanılacak birşey mi bimcell kullanmak? numaranı taşı geç kazıkçı turkcell'e öyleyse

• quote:

Orijinalden alıntı: asabi

quote:

Arkadaşlar şu bimcell yazısını kaldırmanın bir yolu yok mudur yav bulamadım bir türlü

dursun ne zararı var utanılacak birşey mi bimcell kullanmak? numaranı taşı geç kazıkçı turkcell'e öyleyse

Turkcelle hayatta geçmem de vodafone çok uygun geldi 500mb + 500 dk 15 TL, 1gb +1000dk 19 TL. Vodafone'a geçeceğim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asabi

quote:

Turkcelle hayatta geçmem de vodafone çok uygun geldi 500mb + 500 dk 15 TL, 1gb +1000dk 19 TL. Vodafone'a geçeceğim

sırf ekranda bimcell yazmasın diye operatör değiştirmen saçmalıktan öte vodafone'un şu sıra kampanyaları iyidir fakat şarj sorunu var sömürüyor telefonun şarjını herkes şikayetçi bilde geç

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=53900286&p=18

İstanbul Beyefendisi
    23 Temmuz 2014; 0:23:12 (1611 mesaj)
    quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

Sende de bu sorun oluyor el yakacak kadarmi

Vodafone'a geçeli iki hafta kadar oldu. Bu 1 gb + 1000 dk 19 tl kampanyası için geçtim vodafone'a. Ama geçtiğime pişman olmak üzereyim.

Telefonum Samsung galaxy s2. Eski hattım bimcell'de iken telefonun şarjı dolu dolu kullanımda çok rahat 1 günü çıkartırken vodafone'a geçtiğim günden beri 1 günü tam çıkarması için iki kez şarj etmem gerekiyor. Yani yarım günü bile zor çıkarır oldu telefonum. Artı olarak 3g'de iken arkası ateş gibi ısınıyor aletin.

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.