Şimdi Ara

Bim Stanley Termos (Mug 0.47 ml) 19 Mart 2021

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
11.270
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bim Stanley Termos (Mug 0.47 ml)  19 Mart 2021

• Piyasaya göre iyi fiyat. Keşke bimde de kupon geçte 😂
  • Pahali bence. Amazonda black fridayde yahut baska indirimlerde bu fiyat bandina dusmuyor muydu ?
  • Salgın döneminde bu tarz ürünler daha fazla ön plana çıktı

• piyasasını bilmiyorum ama bim için pahalı Bim Stanley Termos (Mug 0.47 ml)  19 Mart 2021 

• Piyasaya göre iyi fiyat ama öyle erken kalkıp kapılarda bekletecek kadar değil
  • neresi iyi fiyat bunun? amazon tr aynı ürünü 200 liralara satmıştı. tamamen rezalet fiyat

• Amazonda aynı ürün 160 kusur liraya satıldı bizzat arkadaşa da almıstik
  • BİM’e yakışmadı
  • Piyasada 300e bulunuyor zaten. Olmadı bim.
  • BİM bitmiş...Bim Stanley Termos (Mug 0.47 ml)  19 Mart 2021 

• Termosların fiyatları cidden uçuyor yahu. Bir zamanlar sıcak fırsatlar sağ olsun, contigo byron almıştım amazon üzerinden 60 liraya hala da kullanırım at gibi termos Bim Stanley Termos (Mug 0.47 ml)  19 Mart 2021 

• ml çok az bence 0.75 olsa iş görürdü

• 1 lt olanı 200 küsüre sattı bim yazın.
  • Şu kadar aaldık bu kadara aldık diyenler neden tarih vermiyor? 160'a almışsın da ne zaman, kaç ay önce aldın? Ülkede ayı haftayı geçtim her gün fiyatlar değişiyor.

• Dünkü 1₺ ile bugünkü 1₺ eşit değil,üzgünüm.
  • alacak olanlar dikkat etsin, sıcak sıvı koydugunuzda düğmesine ilk bastığınızda fışkırtma yapıyor. ayrıca üstte içtiğiniz yerde damlalar kalıyor.

• Termos yazmışlar ama bu model termos bile değil. Termos olan farklı ayrıca amazon'da 280TL 20TL fark veririm ordan alırım.

Termos olan:

https://www.amazon.com.tr/Stanley-Klasik-Vakumlu-Termos-0-47/dp/B07P8GBDQL

• biçim olarak kullanışsız görünüyor yukarıda arkadaş zaten yazmış(ben kapaklı termos ve mug kullanıyorum 500ml bence daha kullanışlı), fiyatı da pahalı geldi açıkçası yarım litre için

• bim bu ara sürpriz fiyatlı ürün getirmemeli zaten. reyonlarda sosyal mesafe falan kalmıyor. bu termos herkesin hoşuna da gitmeyebilir zaten. bir oturuşta bitirilecek içecekler için yanında taşımaya pek değmiyor. ama bazı adamlar var termosuna soğuk votka redbull 2 parça da buz doldurup gün içinde gizliden yudum yudum götürenBim Stanley Termos (Mug 0.47 ml)  19 Mart 2021 öyle birisiyseniz çok ideal.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.