Şimdi Ara

BİM, Rookie marka 20 jant bisiklet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
18.433
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bim 12 Haziran’da rookie marka bisiklet getiriyor, 8 yaşındaki oğluma almayı düşünüyorum, sizce alınır mı?

BİM, Rookie marka 20 jant bisiklet

• decathlon'dan daha kaliteli bir şey alın demeye gelmiştim ki decathlon fiyatları uçmuş.

alınmaması için bir sebep göremiyorum. fiyatı uygun bulduysanız alın tabi.
  • genelde pro, master vb. isimler konur markalara. rookie (çaylak, acemi) isminin hikmeti nedir ki? ben güvenip almam şahsen.
  • Bal gibi alınır, bu fiyata çok iyi. Tabii alüminyum karo beklemeyin.
  • mmucit M kullanıcısına yanıt
    Alüminyum karo nedir?
  • solent S kullanıcısına yanıt
    alüminyum kadro'nun yandan yemişi olsa gerek.
  • çocuğun boyu uygunsa 26 inç tek amortisörlü alüminyum kadro altus setli salcano kron carraro mosso birşey alın. fiyat 1500lere çıkar ama yıllarca biner. ha tabi zaten 2 aya çaldırır diyorsanız bunun benzerini 2. elden alın. bim bisikleti alınmaz. nerede çer çöp var kakalıyorlar.
  • eskikarateci kullanıcısına yanıt
    8 yaşındaki çoçuğa 26 inç mi
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    ben o yaşlarda 26 inç sürebildiğimi hatırlıyorum. çocuğun boyu uygunsa dedim. malum yeni nesil dopngli
    anladım hocam uzun vade için iyi olur tabi öyle düşünürsek

ama o yaşta bir çocuk için ciddi sıkıntılar doğurabilecek bir seçim olur diye düşünüyorum.
  • Metro marketlerde 24 jant bisikletler var, bugun 499 tl ye aldım bir tane. Fena değil.
  • Gereksiz orta amortisörlü ve çelik kadrolu bisikletler ulaşım için bedava olsa kullanılmaz. Amaç çocuk hevesini alsın, enerjisini atsın ise alınır.
  • çocuklar dağa çıkıp downhill'mi yapıyorlar nedir bu bisiklet firmalarının çift amortisörlü saçma sapan satış politikası

dağ bisikleti adı üstünde dağda kırda bayırda kullanılır

şehiriçinde tamamen amortisörsüz daha hafif bisikletler kullanılmalı
    1500 liralara Altus setli bu saydığınız markalar varmı ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fibumi -- 1 Haziran 2020; 17:52:58 >
  • solent S kullanıcısına yanıt
    Kadro diyecektim, karo olmuş
  • aliminyum gövde iyidir

fiyat da uygun
  • cosef kullanıcısına yanıt
    "Amortisörlü çelik kadro" kulaktan kulağa mı oynuyoruz?
  • Bence alınmaz. Çünkü bundan 5 sene önce bugünlerde 26 jantına 6 ay boyunca katlanmak zorunda kaldım. Aynı eziyeti oğlum olsaydı yapmak istemezdim. Ortadan amortisör ve çelik kadro gücünüzü emip bisikletten soğutmaktan başka bir işe yaramıyor. Katıldığımız etkinlikte çekilişte hediye olarak çıktı üzerine para koyup başka model alarak yinede bu kadro bisikletten uzak durduk. Bence almak için almayın.
    Bir fikirdir uymak zorunda olmadığınız:
    Üzerine ekleyerek taksitle farklı modeller düşünebilirsiniz.
    https://www.amazon.com.tr/CORELLİ-SNOOP-BİSİKLETİ-JANT-VITES/dp/B07QG2VCXH/ref=sr_1_71?dchild=1&qid=1591096773&rnid=13484473031&s=sports&sr=1-71
    https://www.amazon.com.tr/CORELL%C4%B0-SNOOP-B%C4%B0S%C4%B0KLET%C4%B0-JANT-VITES/dp/B07QG2VCXH/ref=sr_1_71?dchild=1&qid=1591096773&rnid=13484473031&s=sports&sr=1-71
    https://www.amazon.com.tr/Bianchi-B%C4%B0ANCH%C4%B0-B%C4%B0S%C4%B0KLET%C4%B0-Bisikleti-Unisex/dp/B081K89S85/ref=sr_1_94?dchild=1&qid=1591096964&rnid=13484473031&s=sports&sr=1-94
    https://www.amazon.com.tr/2019-KRON-100-B%C4%B0S%C4%B0KLET%C4%B0-MAV%C4%B0-YE%C5%9E%C4%B0L/dp/B07PJRF4VJ/ref=sr_1_96?dchild=1&qid=1591096964&rnid=13484473031&s=sports&sr=1-96

• frenzy kullanıcısına yanıt
    Aynen bu şekilde amortisörü olan bisikletten uzak durmak lazım. Bende de vardı sattım.
  • şuan zorlansada 24 jant bisikleti de sürebilir. 24 inc jant almanızı öneririm.
    ama 12-13 yaşına geldimi 20 jant küçük gelecektir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.