Şimdi Ara

Bim REGAL 121 cm (48”) TV 1599 TL-21 Temmuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
16.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bim  REGAL 121 cm (48”) TV 1599 TL-21 Temmuz

Bu tv yi kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

• 6yıl evvel LG 42LV5500 led modelini 2bin tl ye aldım. Gecen hafta durduk yere tv açılmadı. Servis anakart yanmış dedi parcasını bulamadı. İzmirde Duycom diye bir firma biz tamir ederiz yollayın dedi. Yolladık 180tl tamir ücreti yaptık test ettik dediler. Kargodan aldık anakartı taktık tv çalısmadı. Bu sefer başka parça bozuk olabilir dediler. Sağlamını bulduk. Yine görüntü gelmedi. Şimdi ekran yani panel bozuk o zaman diyorlar. 550tl tamiri tutarmış. Güler misin ağlar mısın!!! Sonra serinleyeyim diye Bim e girdim bir adet kenarda duruyordu konusu açılan bu tv den. Ne yapalım dostlar 1500e ne alalım???
  • fırsat mı bu şimdi
    yorum alma başlığı mı
  • lazım olan için fırsat!
  • bu fiyata anca bu kadar. normal teknoloji marketlerinde de bu fiyata daha fazla seçenek var. sıcak değil.
  • 4K olaydı yanardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TV fiyatları aşırı zamlandı son zamanlarda, 43 inçler bile 2100 civarına

• quote:

Orijinalden alıntı: 140karakter

http://urun.n11.com/led-tv/vestel-regal-48r6012f-hd-uydu-alicili-smart-122-ekran-led-tv-P198999472?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMI4r-P8NGQ1QIVR6sYCh2BUQD7EAQYASABEgLYD_D_BwE&gclsrc=aw.ds

aynı TV, değil mi? "wi-fi uyumluluğu var" demiş, kelime oyunu falan mı yapmış, dahili wi-fi var değil mi bu TV'de?

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnunal

quote:

Orijinalden alıntı: 140karakter

http://urun.n11.com/led-tv/vestel-regal-48r6012f-hd-uydu-alicili-smart-122-ekran-led-tv-P198999472?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMI4r-P8NGQ1QIVR6sYCh2BUQD7EAQYASABEgLYD_D_BwE&gclsrc=aw.ds

aynı TV, değil mi? "wi-fi uyumluluğu var" demiş, kelime oyunu falan mı yapmış, dahili wi-fi var değil mi bu TV'de?

Regal'e sordum,yetkili 48R6012F modelinde wi-fi olmadığını, 48" boyutunda 8 farklı modelleri olduğunu söyledi. İnternet sitelerinde yalnızca bu model görünüyor nasıl oluyorsa. BİM'e ulaştım; satacakları modelin ne olduğunu bilen yok. Bullshit..

• 49" axen vardı 999 tl kipada 979tl idi
    hb 1000tl den satıyor 250tl puan veriyordu 750 civarından aldılar bu cihazı forumda konusu var
    ben alayımmı almayımmı kart bulma arefesinde 1100 oldu 250 tl puanı kaldırdılar öylemi böylemi derken 1800 küsür oldu tv
    bu arada 900e verdi bi eski versiyonunu vatan bu paralara alınacak ürünler degiller yani
    panellerini lg üretiyordu bunun bilemedim
    http://www.hepsiburada.com/axen-ilgaz-49-124-ekran-200-hz-full-hd-pm-evaxen49led
    42" samsung almıstık arkadasa gecen yaz 1650ye
    39" sunny aldık bi abime 800e kipadan

bu axen konusunda görebilirsiniz 5-6 ay sonra ölü pixellerin arttıgını yazmıslardı memnun olanda vardı ...

• Ben almazdım. Sıcak fırsat değil bence. Eldekileri boşaltıyorlar gibi görünüyor.
  • Axen almayın.

49" var evde.

Ses kötü, isik sızması ve ölü pikseller oluşuyor

Küçük çocuğu olmayanlar daha iyi ürünlere yonelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazid84 -- 18 Temmuz 2017; 17:58:18 >
  • Wifi + ücretsiz kurulum var ise fiyat iyi alınabilir. Ama wifi yok diye biliyorum, kurulumu da ücretli bu şekildeyse bu anlamı yok muadil ürünler var piyasada..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Televizyon bu..

• hsnunal kullanıcısına yanıt
    bu cihaz alınır, iyi fiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz alınır arkadaşlar.Görüntü çok iyi,smart özelliği samsung lg yi aratmıcak şekilde hızlı,kablosuz ekran özelliği var,kablosuz internet hızlı ve iyi,1 tb harici hdd mi gördü ve 4 5 gb lık dizi bölümlerini açtı hayret ettim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 22 Temmuz 2017; 0:24:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdmkvlk

Wifi + ücretsiz kurulum var ise fiyat iyi alınabilir. Ama wifi yok diye biliyorum, kurulumu da ücretli bu şekildeyse bu anlamı yok muadil ürünler var piyasada..

Wifi var.Ücretsiz montaj ve kurulum var.Duvara asma için para istemediler.Bende stajyer arkadaşa 20 lira harçlık verdim
  • İptv izleniyor mu?

• smart hızlı denmiş Vestelin smartı değil mi bune fark var bu özelliği beğenilmezdi pek
  • quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

Cihaz alınır arkadaşlar.Görüntü çok iyi,smart özelliği samsung lg yi aratmıcak şekilde hızlı,kablosuz ekran özelliği var,kablosuz internet hızlı ve iyi,1 tb harici hdd mi gördü ve 4 5 gb lık dizi bölümlerini açtı hayret ettim:)

Tv slim incemi yoksa kalinmi acaba

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.