Şimdi Ara

Bim / park sensörü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
0
Favori
26.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boyayınca çalışmama durumu olmaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: extra34

boyayınca çalışmama durumu olmaz mı

Ultra ses ile çalışıyor. Tek kat boya engellemez.
  • harbiden o da var aslında...
    bencede tek katdan bişey olmaz.
  • Bu arada montaj yapanlar en zorlandığınız yer neresi oldu?
    Henüz teşebbüs etmedim ama bana kalırsa en zor olanı vitese bağlamak.
  • en kolayı geri vitese baglamak.
    bişey yok.kabloları geri vites lambasının kablolarının yanına sokup bantlayın olay bitti.
    geri vites kablolarınıda deneyerek bulacaksınız artık.voltmetre yoktu bende.deneyerek buldum.
  • bugün öğleyin bende aldım 1 tane. 1 tane kaldı. arka tamponun üzerindeki siyah koruyucu çıtaya takacağım fakat bu çıtanın içi sanırım metal. kutunun içinden çıkan matkap ucu inşallah deler. siyah çıtaya takınca boyama derdide olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ft19

bugün öğleyin bende aldım 1 tane. 1 tane kaldı. arka tamponun üzerindeki siyah koruyucu çıtaya takacağım fakat bu çıtanın içi sanırım metal. kutunun içinden çıkan matkap ucu inşallah deler. siyah çıtaya takınca boyama derdide olmaz.

megane 1 mi araç? bendede aynı çıta var..takarsanız sonucu yazarsanız memnun olurum ben daha başlamadım montaja...
  • hyundai elantra beyaz renk. çıta siyah renk. çok uyumlu ve güzel duracağını düşünüyorum. şimdi değilde memlekete gidince abimin sanayide dükkanı var. kanala çekip, orada takacağım. çünkü takmadan önce deleceğim yerin arkası müsaitmi, sensör ve kablo için, görmem lazım. yoksa boşuna delmiş olurum.
  • yozgat ve ilçelerinde kaldımı bilen gören duyan varmı arkadaşlar sensörü.
  • beyler yerden yüksekliğini kılavuza göre yapın.yoksa ufak boylu engelleri görmez.

ideal yükseklik 50-55 cm dıyor.siyaha takcam diye sensörün kabiliyetini azaltmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

beyler yerden yüksekliğini kılavuza göre yapın.yoksa ufak boylu engelleri görmez.

ideal yükseklik 50-55 cm dıyor.siyaha takcam diye sensörün kabiliyetini azaltmayın.

Benim araç doblo arka tamponla yerin yuksekligi 40 cm mecburen oraya taktım yanlış mı ölçer aceba ?
  • yok.maksimum 50-55 cm..yukarda olmalı diyor.sizinki normal yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

yok.maksimum 50-55 cm..yukarda olmalı diyor.sizinki normal yani.

Yani vip doblolarda gördügüm seviye 40-42cm bende 40dan yaptım yarın bi deneyim üşenmeden dogru ölçüyo mu :D
  • Çok yakın olmamak kaydıyla alçak olması avantaj aslında.
    Mesela şehirlerde sıkça kullanılan ve çoğu kişinin park ederken veya parktan çıkarken farkedemediği için vurup aracına hasar vermesine neden olan mantar şekilli taşlar için mesela...
  • aynen katılıyorum.
    Ben mantara vurdugun için biliyorum.yoksa daha yukarı takmak benımde aklıma gelmişti.
  • eniştemde mantara böyle vurmuştu üstelik park sensörü olmasına rağmen. aşağıda olsaydı öterdi diye düşünüyorum. bu mantara vurma, sürtme inanılmaz derecede insanın sirinirlerini bozuyor. tepesine bir şey koysalar bari ama yok işte

bu arada daha taktırmadım ama ankara kazımkarabekir caddesinin oradaki sanayide park sensörü takan bir yer ile görüştüm. bim in park sensörünü 35 tl ye takacağını söyledi. aslında benim araçta park sensörü var ama arızalı. parçasıda bulunmuyor. delikleri felan hazır yani, kendim takabilirmiyim ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metro03

eniştemde mantara böyle vurmuştu üstelik park sensörü olmasına rağmen. aşağıda olsaydı öterdi diye düşünüyorum. bu mantara vurma, sürtme inanılmaz derecede insanın sirinirlerini bozuyor. tepesine bir şey koysalar bari ama yok işte

bu arada daha taktırmadım ama ankara kazımkarabekir caddesinin oradaki sanayide park sensörü takan bir yer ile görüştüm. bim in park sensörünü 35 tl ye takacağını söyledi. aslında benim araçta park sensörü var ama arızalı. parçasıda bulunmuyor. delikleri felan hazır yani, kendim takabilirmiyim ki ?

delikler hazırsa rahat takabilirsin. zaten üzerinde var anladığım kadarıyla. kablonun arka taraftan ön tarafa taşınması bence zor. ama biraz uğraşarak yapabilirsin.

ustalarda sanırım "bunlar bimden ucuza aldı bende ne tutturabilirsem kardır" diyip veriyorlar ayarı. sıfırdan yapılırsa bu iş için maksimum verilecek para 25 tl dir bana göre.

• Arkadaşlar park sensörü arkada birşey yoksa kendisini bir süre sonra kapatıyor, yada bendeki böyle başka böyle olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1 Ocak 2011

Arkadaşlar park sensörü arkada birşey yoksa kendisini bir süre sonra kapatıyor, yada bendeki böyle başka böyle olan varmı?

Evet Aynen Öyle Bir Sorun Yok Bende İlk Başta Bozuk Zannettim Ama Değilmiş...
    Denedim 10 Saniye Sonra Felan Arkada Bişey Yoksa Kapanıyor Ama Giderken Bişey Görürse Hemen Açılıp Devreye Giriyor...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.