Şimdi Ara

BİM Microsoft Kablosuz Mouse 25TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
6
Favori
10.302
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ulashoca41

bu linkte olan fareyi de öneririm 20 lira kargo ücreti yok elim fena alıştı fare bakanlar göz atmalı bence

Teşekkürler aldim bir tane 👍👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BİM'den aldığım logitech'in algılama sorunu vardı kafasına göre takılıyordı bazen. Araştırdım hepsin de varmış bu sorun. Acaba bu ürün de problem var mı?
  • umarım sizler de benim gibi memnun kalırsınız. ben kargo ücreti olmadığı için aldım beğenmezsem cayma hakkımı kullanırım diye ama gayet elime oturdu. güle güle kullanın şimdiden
  • model ismi sanırım Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850
  • quote:

Orijinalden alıntı: akinysl

model ismi sanırım Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850

Doğru tespit
    1850 model no

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

pil yüzünden forever logitech

+1 logıtech 1 yıla yakın gidiyor pil

• kullanırken güzel de usb alıcısı kaybolunca bozulunca at microsoft u çöpe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AoE_Bsrn

İyi gibi alınırmı sizce?

microFOS'un fare ve webcam ürünlerinden uzak durun. Klavyeyi bilemem.
  • 2 sene önce 20 tl ye aldım bu mausu veya buna benzerde olabilir fakat bildiğin pil canavarı bu .

Logitech kullandım 3 tane hiç kapatmama 1 seneyi aşkın gidiyor pili , artık bir sorun var diye pili kendim değişiyorum bitmeden :D
  • espanyol55 E kullanıcısına yanıt
    Ben logitech m175 kullanıyorum 1 yıldır hiç pil değiştirmedim. Eşim microsoft kullanıyor herhalde bir yılda 3-4 kez pil değiştirdi.
  • ulashoca41 U kullanıcısına yanıt
    Öneri için teşekkürler. Bir tane bende aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

İyi gibi alınırmı sizce?

Neden hocam? Kötümü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda kullandığım en güzel mouse'lar hep microsoft'tu. Özellikle comfort serisinin.

Bunun da güzel olacağına da şüphe yok bence.
  • ben logitech m185 kullanıyorum, 8 ay oldu alalı pilde en ufak bir azalma belirtisi yok. ayrıca logitech uygulamasını indirdim batarya hala full görünüyor. bu microsoft mouse ise pil performansını bilmiyorum ama görüntüsü çok hoş. logitech ler gibi estetik yoksunu değil. alıp en kötü yedek mouse olarak kullanırsınız.

• teknosa da 19.99 bunlar
  • logitech 185 ve 235 modelleri sipariş ettim. geldikleri gibi geri gönderdim bu markanın ürünlerini kaliteli bulanlar bence kendilerini bi özeleştiriye tabi tutsunlar. Microsoft 3500 4000 , sculpt comfort ve touch modellerinin hepsini şuan aktif olarak kullanıyorum hepsini kullanmak ayrı bir keyif. hiç birini kapatmıyorum hepsininde pili 1 ayda bitiyor. fırsatçı adamlarsınız 20 liraya 2000 mah 4 lü dünya kadar piller satılıyor yakalayın ömürlük şarjedip kullanırsınız. pil yüzünden neden logitech kullanayım. algılamaları ve imleç stoplamaları microsoftun 20 liralık mouselerinde bile mükemmel. logitech gerizekalı gibi ürün yapıyor. gözümde hadron turn snopy gibi markalardan farkı yok.
  • ulashoca41 U kullanıcısına yanıt
    Yalnız yorumlar pil canavarı diyorlar sizde durum nasıl ? Baş parmağın geldiği kısım kauçuk mu sert plastik mi ?
  • Aynı paraya logitech bulunabilir.Logitech alın kafanız rahat olsun 1 sene pil takmazsınız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

İyi gibi alınırmı sizce?

Neden hocam? Kötümü?

webcamleri çabuk arızalanıyor, fareleri de ya yavaş, ya yüzey okuması sıkıntılı ya da pil canavarı.
  • SyLaR046 kullanıcısına yanıt
    pil canavarı mı bir şey diyemem yeni aldım bende çünkü kendi sitesinde 6 ay ömür biçmiş pil için ama farenin şöyle güzellikleri var kullanmadığın zaman kendini beklemeye alıp kapatıyor tasarruf için belki o biraz iş görür büroda bilgisayar başında olmadığım zamanlar benim için yararlı tabi sizin kullanış tarzınız nasıl olur bilemem. kauçuk değil baş parmak kısmı ama sert plastik diyemem sert yapıda değil çünkü
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.