Şimdi Ara

BİM Microsoft Kablosuz Mouse 25TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
6
Favori
10.302
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 2.5 aydır kullanıyorum bu fareyi. kutudan duracell pil çıkmıştı. şu ana kadar bir sıkıntı yok.
    ev logitech fare mezarlığına dönmüştü benim çocuklar sayesinde. 5-6 ayda ya fare ya alıcısı bozuluyodu. farklı bi marka deneyim diye aldım. bakalım kaç ay dayanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

kullanırken güzel de usb alıcısı kaybolunca bozulunca at microsoft u çöpe.

aynı şey logi de olmuyor mu? bende bi logi var. bizim kız bilgisayarı düşürünce kırdı alıcısını mausu da atmadım duruyor. çözümü var mı?
  • Donanım haber üyelerinin kalitesinin düştüğünü görüyorum
    Yorumları okudukça şaşırdım şimdiye kadar bir şey yazmak istemedim.
    Kimse somut verilere dayanmayan, hissi , kulaktan dolma , yakın bir arkadaşının yaşadığı deneyimlerle büyük teoriler ortaya atıyor
    Önceden biri iddiasını böyle yurt dışı sitelerindeki karşılaştırmalar veya analizlerle sağlamlaştırır konu tartışılmaz bu denli uzamaz herkes ağzının payını alır otururdu.

Şimdi günümüz sosyal medyalarından nasibini almış olacak ki boş ve aynı nakaratlarla geyikten öteye geçemez olmuş
    Microsoft markasına '' kötü '' diyen '' Fos '' diyenler çıkmış. Yeni yetme markaları övmüşler
    Pil konusunda alıcı konusunda yersiz ömrü hayatında gözlemlediği bir olayla kıyaslayanlar olmuş.

Sanırım logitechteki mouse model ve renk sayısı şu an 40-50 cıvarındadır. Keza microsoftta da 10-20 arasında bir mouse çeşidi vardır
    Hangisini kullandın be adam ! hangisinde tam olarak ne yaşadın! Şu an ilandaki ürünü hiç kullandın veya teknik verilerini inceledin mi?
    Logitech hangi model ile kıyasladın!

• quote:

Orijinalden alıntı: akayfaruk

quote:

aynı şey logi de olmuyor mu? bende bi logi var. bizim kız bilgisayarı düşürünce kırdı alıcısını mausu da atmadım duruyor. çözümü var mı?

logitech mouse'ların alıcılarını birden fazla mouse ile eşleştirebilirsiniz.

mesela meşhur laptop sehpası satıldı zamanında 20TL'ye,
    onun içinden çıkan alıcı ile mouse'u kurtarabilirsiniz.

fakat microsoft'ta böyle bir şans yok,
    100TL verip mouse aldık,
    hırsız laptop'ı çaldı gitti, mouse çöpe.

gittik yine microsoft aldık, (çünkü microsoft un üst düzey mouse ve klavyeleri gerçekten kaliteli),
    oğlan alıcısını çiğnedi, gitti güzelim mouse.

gittik yine microsoft aldık, laptop'ı taşırken alıcı dolaba çarptı kırıldı,
    mouse gitti çöpe.

logitech olsaydı anlattığım şekilde kurtarırdık.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulashoca41

bu linkte olan fareyi de öneririm 20 lira kargo ücreti yok elim fena alıştı fare bakanlar göz atmalı bence

Fare bakıyordum bende kendime, sizin önerdiğinizi aldım, teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akayfaruk

quote:

logitech mouse'ların alıcılarını birden fazla mouse ile eşleştirebilirsiniz.

mesela meşhur laptop sehpası satıldı zamanında 20TL'ye,
    onun içinden çıkan alıcı ile mouse'u kurtarabilirsiniz.

fakat microsoft'ta böyle bir şans yok,
    100TL verip mouse aldık,
    hırsız laptop'ı çaldı gitti, mouse çöpe.

gittik yine microsoft aldık, (çünkü microsoft un üst düzey mouse ve klavyeleri gerçekten kaliteli),
    oğlan alıcısını çiğnedi, gitti güzelim mouse.

gittik yine microsoft aldık, laptop'ı taşırken alıcı dolaba çarptı kırıldı,
    mouse gitti çöpe.

logitech olsaydı anlattığım şekilde kurtarırdık.

Bu bahsettiğiniz alıcı tüm modellerinde yok..yani her aldığınız logitech urununun alıcısını başka bir urunu ile eşleştiremezsiniz yanıltıcı olmasın yazınız.unifite yada buna benzer bir lisanslı teknolojiye sahip modellerinde var

Ayrıca bahsettiğiniz çok işlevselde değil.bir logitech mouse var diyelim elimde ve alıcısını kırdım..buna çözüm nasıl ureteceğim..evimde başka logitech urunude yok..yeni mouse almak zorunda değilmiyim eee ne oldu o zaman sonuç

Bu alıcıda teknoloji geliştirmelerinin sebebi esasen bir usb girişini doldurmaktır.yani sizin pc nizin bir usb girişine alıcı takarak 3-4 cihazı bağlayabilirsiniz pc ye..diğer usb girişler size yine kalmış olur..ama ben sadece mouse kullanan bir ev kullanıcısıysam çok esprisi yok..kırılan alıcınız için paşalar gibi gidip yine bir logitech mouse alırsınız

• Fiyat pahalı gibi sizce?

• huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    http://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-microsoft-mobile-1850-u7z-00003-fiyati,3219812.html

Amazonda 10 dolar.

https://www.google.com.tr/#q=microsoft%201850

Kalitesi, dokunuş hissi hakkında bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

http://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-microsoft-mobile-1850-u7z-00003-fiyati,3219812.html

Amazonda 10 dolar.

https://www.google.com.tr/#q=microsoft%201850

Kalitesi, dokunuş hissi hakkında bilgim yok.

O zaman 26 lira oluyor.Kargo dahil fiyat 40 45 e gelir.Elimizin altında fırsat varmış ama görmüyormuşuz.

• tekno mağazalarda 39.90 bu ürün.bu fırsat kaçmaz kim ne derse desin hem fiyat uygun hemde estetik hemde microsoft.standart bilgisayar kullanıcıları ile ideal al arkana bakma bir daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kéén

BİM'den aldığım logitech'in algılama sorunu vardı kafasına göre takılıyordı bazen. Araştırdım hepsin de varmış bu sorun. Acaba bu ürün de problem var mı?

Algilama derken mesela yazi yazarken bir bakiyorum basa bir yere yazmata baslamisim. Oyle bisey mi?

• Alan var mı alınır mı
    Çok küçük mü acaba?

• mouse küçük daha önce a101 den 20 TL ye pil dahil almışlığım var. Üzerinde gelen duracell pil yaklaşık 6 veya 7. ayında bitti ve yeni değiştirdim. Bana sorarsanız microsoft yerine logitech daha iyi aynı fiyat segmentinde bulunduğunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray_p800

mouse küçük daha önce a101 den 20 TL ye pil dahil almışlığım var. Üzerinde gelen duracell pil yaklaşık 6 veya 7. ayında bitti ve yeni değiştirdim. Bana sorarsanız microsoft yerine logitech daha iyi aynı fiyat segmentinde bulunduğunda.

Aynı urun değil yanlış yonlendirmeyin. Sizin aldığınız model ile bimdeki farklı

• quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

quote:

mouse küçük daha önce a101 den 20 TL ye pil dahil almışlığım var. Üzerinde gelen duracell pil yaklaşık 6 veya 7. ayında bitti ve yeni değiştirdim. Bana sorarsanız microsoft yerine logitech daha iyi aynı fiyat segmentinde bulunduğunda.

farkı nedir tam olarak anlayamadım, bu mouse da küçük sadece biraz yatay dpi değerini yazmamış ama a101 den aldığım 1000 dpi dı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

quote:

farkı nedir tam olarak anlayamadım, bu mouse da küçük sadece biraz yatay dpi değerini yazmamış ama a101 den aldığım 1000 dpi dı.

Sizin aldığınız 2cf bu urun u7z. İnternetten bakın.bilmiyorum

• pil eleştirileri doğru gerçekten. logitech ve microsoft kullanmış biri olarak microsoftun pil kullanım süresinin diğerinin en az 3 te biri olduğunu söyleyebilirim.
  • O olay da var ben de ama mouse ile ilgisi yok sanırım. Hatta şuanda yazarken bile oldu, başka yere yazıyor ama mouse kullanmıyorum. Benim sorun bildiğin mouse götürdüğüm yere gitmiyor başka yere gidiyor ve doğru düzgün algılamıyor. logitech m185 veya 180 di sanırım. Bim den almıştım.
  • mouseyi aldım gençler oldukça kullanışlı tam ele oturuyor.içinden de duracell pili çıktı canavar gibi bir mouse
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyon

pil eleştirileri doğru gerçekten. logitech ve microsoft kullanmış biri olarak microsoftun pil kullanım süresinin diğerinin en az 3 te biri olduğunu söyleyebilirim.

Bunun çozumunu bılen var mı deli olacagım. Laptopta yazarken gerıye gıdıp alakasız bşr yerden yazıyor.ben mousedan zannedıyordum hatta bu mouse ı aldım bugun sırf bu yuzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 3 Temmuz 2015; 15:28:23 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.