Şimdi Ara

Bim kaşar zammı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
3.453
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Şu margarin gibi kokan hatta margarinden bir farkı olmayan kaşardan mı bahsediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yeminlihipokrat

Son 3 yıldır kriz ortamında en çok Bim ve benzeri gıda firmaları hayvan gibi karlar elde etti. Bizim paramız eridi gitti, onların cepleri doldu taşıyor şu son yıllarda. Ülkede mühendis doktoru yerin dibine sokup bu tarz şirketleri ve özellikle galericileri zengin eden bu ekonomik düzeniniz batsın.

Bim artık eski bim değil... Çok insanın oraya otomatikman gitmesi Bim'i çok popüler bir market yapmaz , sadece oraya gitmeye alıştığı için gidiyor.. Orası gerçekten ucuz mu bunu sorgulamıyor bile..

Bim'in bir listesi vardı eskiden; şunları şunları yaptığımız için fiyatlarımız uygun, şunları yapmadığımız zaman fiyatlarımız artmıyor diye.

Medyaya reklam vermemek de bu kuralların içindeydi... Reklam vermeyerek bu masrafı ürünlerin fiyatlarına yansıtmıyor, böylece en ekonomik fiyatları belirliyoruz diyorlardı..

Artık o devirler geçti gitti... Hemen her kanalda hergün Bim'in reklamları dolaşıyor... O reklamların masrafları da senden benden çıkıyor..

A101 i eleştirmiyorum çünkü o geçmişte böyle bir döneklik yapmadı, o yüzden o bu işin dışında

Bime karşı bi nefret geldi bana artık...

• Bu PL sütlerde de zam var. Migros marka tam yağlı süt 4.75 olmuş. A101 kendi sütüne zam yapmamış daha 3.95. Şok da zam yapmış 4.75.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün sona eren 500 GR Tarabya'dan 4-5 tane aldım bu fiyata bir daha olmayacak zaten en az 40 lira olur kilosu.

• Kaşar benzeri ürün gibi cidden alakası yok bim ve a101dekilerin

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    Rendeleyip buzluğa atabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Bugün sona eren 500 GR Tarabya'dan 4-5 tane aldım bu fiyata bir daha olmayacak zaten en az 40 lira olur kilosu.

Bittimi bu fiyat. Bende bugün alacaktim

• quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

Bittimi bu fiyat. Bende bugün alacaktim

Alıntıları Göster

Yazdığım gün bitmişti maalesef hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Yazdığım gün bitmişti maalesef hocam.

Alıntıları Göster
    Dün aldım devam ediyormuş. Bildiğim kadarıyla 20 son

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

Dün aldım devam ediyormuş. Bildiğim kadarıyla 20 son

Alıntıları Göster

https://indirimdemarket.com/tarabya-tam-yagli-dilimli-taze-kasar-peyniri-500-g-88925

Eğer bu ürün için soruyorsanız 15'i sondu hocam. Ama aynı fiyattan satmışlarsa bilemiyorum.

• A101 in kendi markası ufak bardak ayranı 90 kuruş olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Hocam a101 500gr Muratbeyi geçenlerde 10 tl üzeri alışverişe 21tl'ye veriyordu iki adet almıştım, normalde 26,9tl. Benim aldığım 600gr 27,9 onun için muhtemelen zamsız dedim.

aynı kaşar a101de 34 tl olmuş, bütün kaşarlara ortalama 6-7 tl zam gelmiş

• Evet dedikodunun aslı varmış. Bugün Aknaz kaşara baktım tam 36,50tll
  • Ürünlere gelen bu zamlardan sonra disarida yemeyi birakin evde bile kumpir, pizza yapmak lüks olacak
  • A101 Tarabya kaşar 41TL olmuş
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.