Şimdi Ara

Bim kaşar zammı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
3.453
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Personeller aralarında konuşurken duydum 1 kiloluk Aknaz kaşar 29.9'dan 36,5 olmuş henüz etiket basılmamıştı. Demekki tüm markalara gelecek diye düşünüp konu açtım. %21 zam gelmeden gidip alabilirsiniz.

• Son 3 yıldır kriz ortamında en çok Bim ve benzeri gıda firmaları hayvan gibi karlar elde etti. Bizim paramız eridi gitti, onların cepleri doldu taşıyor şu son yıllarda. Ülkede mühendis doktoru yerin dibine sokup bu tarz şirketleri ve özellikle galericileri zengin eden bu ekonomik düzeniniz batsın.

• pek çok teşekkür ettim

kaymonu alıp gedeyom  

• Depoları fulleyelim o zaman. Gece 23.59'dan itibaren mi geçerliymiş?

İyi etmişsiniz, teşekkürler ama Bim'e şimdi gitsek kapıdan içeri almazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 15 Ocak 2021; 19:55:51 >
  • Tersine sıcak fırsat

• zamdan etkilenmemek için hep 29.90lık alıyorum  

• Önceki gün tümü birden süt zammı yaptı, toplu halde tüm süt ürünlerine zam bekliyorum

• Bim ve a101 den kaşar almıyorum artık, kaşarla alakası yok sattıkları şeyin.
  • 13.01.2020 tarihinde sütler çok zamlandi. Dolapta satılan günlük süt 3.75'ten 5.25'e yükselmişti
  • Yarım yağlı süt 4.45 olmuştu, tüm süt ürünlerine gelecek zam sırayla yakında..
  • socialworker kullanıcısına yanıt
    Ben de bu sebeple Bimin yanındaki marketten 600gr Muratbey kaşar aldım 27.9 tl ödedim yani kilosu 45tl ve muhtemelen zamsız fiyat.
  • Son 3 yıldır kriz ortamında en çok Bim ve benzeri gıda firmaları hayvan gibi karlar elde etti. Bizim paramız eridi gitti, onların cepleri doldu taşıyor şu son yıllarda. Ülkede mühendis doktoru yerin dibine sokup bu tarz şirketleri ve özellikle galericileri zengin eden bu ekonomik düzeniniz batsın.

• Sütlere zammı vurdular. Bunlara da vururlar zammı
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Tarih hakkında konuşmadılar.
    +yeni fiyatını gördün mü?
    -bunun mu? (elinde aknaz kaşar) kaç olmuş?
    +36,5
    -ciddi misin? Müşteri bizi boğacak valla
  • Getirde 28 TL den 35 TL olmuş
  • memis0051 kullanıcısına yanıt
    Normalde kaç liraydı? Uzun zamandır almadım kaşar peyniri.
    Ah be harbiden coğrafya kaderdir. Bulunduğum yerde sadece bim şok a101 var. İçimde bir migros özlemi kaldı hep
  • Dosya16 D kullanıcısına yanıt
    Ben de şimdi baktım, doğru sütaş 500gr 35tl olmuş. Muratbey kaşar aldığım markette Sütaş 400 gr 14,95 tl idi. Yarın bir adet de ondan alabilirim. Tek yaşıyorum ayda en az yarım kilo yiyorum. Kaşar peyniri buzluğa atılır mı acaba?
  • Bu nasıl başlık böyle😃
  • Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt
    Hocam a101 500gr Muratbeyi geçenlerde 10 tl üzeri alışverişe 21tl'ye veriyordu iki adet almıştım, normalde 26,9tl. Benim aldığım 600gr 27,9 onun için muhtemelen zamsız dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 15 Ocak 2021; 20:18:17 >
  • memis0051 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sleepwake33 -- 15 Ocak 2021; 20:20:12 >
  • Bu aknaz denen kaşar amatöru sevindirir tavada erimiyor erise uzamiyor tadsız tüzsüz bir kaşar bizim büfeci bile şok mis kaşar kullanıyor aknazi alan kullanan büfeci de görmedim bufecinin almadığını eve sokmam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.