Şimdi Ara

BİM JVC 55’’ SMART UYDU ALICILI 4K UHD TELEVİZYON 2999TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
12.445
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    suatin demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Pahalı değil mi? Bundan ne farkı olabilir ki?
    https://www.hepsiburada.com/vestel-55u9500-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000PGV80
    Bu jvc, toshiba, seg, axon bilmem ne hepsini vestel üretiyor. Tam farklarini bilmiyorum. Boyle surekli bimde a101 de satilmasinin farki bu. Yani artik toshiba ve jvc yerli ve milli diyebiliriz. Japon muhendisligi diye hayal edilerek pek alınmamalı.
  • Burada niye 3500₺ yazıyor?

BİM JVC  55’’ SMART UYDU ALICILI 4K UHD TELEVİZYON 2999TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wampire^^ -- 13 Aralık 2019; 8:57:16 >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
  • Geçen sene satılan model ile aynımı bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

bu resimdeki 3499TL yazısının üzerine 2999TL yapıştırılmış, zoom yaparsanız gözüküyor altta.
  • Cihazin reklam videosu

• Modeli yazsalar daha mürekkep harcayıp batacaklar mı?
  • jvc eskiden iyiydi...
  • unlevel U kullanıcısına yanıt
    Geçen sene Haziran’da satılan 50”inç. Biz aldık farkı da VA panel olması 50nin
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    va panel, şu yandan bakınca puslu görünen değil mi?
  • Bugün carrefour da tv baktım. Seg marka 55sbu720 model bir tv var 3000 tl(100 tl çek hediyeli). Görüntü kalitesi ips imiş ve ben beğendim. Anlayan arkadaşlar biliyorsa karşılaştırma rica edebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Pahalı değil mi? Bundan ne farkı olabilir ki?
    https://www.hepsiburada.com/vestel-55u9500-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000PGV80
    Bu jvc, toshiba, seg, axon bilmem ne hepsini vestel üretiyor. Tam farklarini bilmiyorum. Boyle surekli bimde a101 de satilmasinin farki bu. Yani artik toshiba ve jvc yerli ve milli diyebiliriz. Japon muhendisligi diye hayal edilerek pek alınmamalı.

• furkan1zek kullanıcısına yanıt
    axen, hi-level vestel değil sunny üretimi. fark var mı dersen, bilmiyorum valla.
  • Hi level in bazi urunleri vestel bazilari sunny..
  • Hi level sunny e üretim yaptırdı bir ara, tekrar vestel e döndü. Son dönemde vestel üretiyor.
  • https://www.hepsiburada.com/sunny-woon-wn65leda71-tnr-65-165-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-android-smart-led-tv-p-HBV00000PE5OE
    Sa. Bu ürünü bugun 3700 e sattı hepsiburada. sizden ricam olur acaba eksileri artıları nedir. paneli filan anlamadığımdan yardım beklerim. Tşk ederim şimdiden!...
  • tam model adı bilen var mı ?
  • Şu vestel casper vb. urunleri gördükçe ucuza mal alacak kadar zengin değilim lafı gelir aklıma.
  • Hayır yandan bakınca ips panelin bi tık altı kadar güzel gösteren model. Tek dezavantajı güneş falan vurursa parlıyor.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.