Şimdi Ara

BIM'den 109 TL 'ye Piranha Unique X M.Player (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
6.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu ürün nerde 109 lira? vatanda 200 küsür..
  • parasını sokaga atacaklar için üretilmiş bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Handsome2000

Wd live nerede 150 tl?

bestbuyda kardeşim.17 kasıma kadar

http://www.bestbuy.com.tr/BestBuyBrosur/11KasimBrosur.pdf
  • bu ürün ne zaman satışa sunuldu arkadaşlar? hiçbir bim de bulamadım???
  • quote:

bu ürün ne zaman satışa sunuldu arkadaşlar? hiçbir bim de bulamadım???

Galiba 13 kasım'da sunulmuş.

Benim de böyle bir alet almam lazım. 47" led tv'mde usb aracılığıyla 720p ve 1080p film izlemek istiyorum fakat dts ses sorunundan izleyemiyorum. Bu sorunu bir an önce aşmam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kénan -- 15 Kasım 2010; 21:55:03 >
  • yerli malı düşmanlığına gerek yok be beyler hep sizin bu zihniyetiniz bunu yapıyor evet kötü olan yerli maller var ama bunun yanında çokda iyi olanlar var sanki dışarıdan alınan ürünler hiç bozulmuyor onlar

vestel avrupanın en iyi en büyük üretim merkezi bunu bilen kaç kişi bilmiyorum vestel amerikaya almanyaya ne kadar mal ihraç ediyor hiç bileniniz varmı bir ülkenizi araştırın bilin öğrenin kendi mallerınızı sonra konuşun böyle arçelik almıştık tam 20 senedir kullanıyoruz buzdolabını bir defa bile tamnir görmedi vestel bilgisayar aldım bozuldu garantiye götürdüm sıfır bilgisayar verdiler şimdi sorunsuz kulanıyorum bir tane bozuk diye hepsimi bozuk olacak bırakın artık şu zihniyeti AVRUPANIN 1 NUMARALI OTOMOBİLİ DOBLO BURDA BURSADA ÜRETİLİYOr bizim insanımız yapıyor avrupanın en iyisini fakat evrupanın en iyi olarak gördüğü şeyler nedense bizim insanımız görmüyor bunu

İLK ÖNCE ŞU ZİHNİYETİNİZİ DEĞİŞTİRİN AT GÖZLÜĞÜ TAKIP DÜMDÜZ İLERLİYORSUNUZ ARAŞTIRIN SORUŞTURUN ÇEVRENİZE BAKIN KALIPLAŞMIŞ BİLGİLERİ UNUTUN ARTIK BİZ GENÇ BİR ÜLKEYİZ KISACIK BİR SÜREDE AVRUPANIN SAYILI ÜLKELERİ ARASINA GİRDİK BİZİM GİBİ KISA SÜREDE GELİŞEN KAÇ ÜLKE VAR BİR DÜŞÜNÜN

GÖZÜNÜZÜ AÇIN ETRAFINIZA BAKIN

• Yav bu ürün yerli malı falan değil. Tartışmaya gerek yok. Olayın yerli malı ile ilgisi de yok.

Çinde belirli bir fiyata ürettirilmiş bir ürün.
    Piranha firmasının Çin'e çok iyi bir fiyat verip yaptırdığını düşünmüyorum.
    Geçmiş deneyimler Piranha nın Çin'de kalitesiz ürünler ürettirdiğini gösteriyor.
    Eğer bu ürün hakikaten de kaliteli ürettirilmişse birkaç ay bekleyip alınır.
    Şu anda 150 tl civarına wd2 bulunabiliyor çeşitli kampanyalarda.

Onu bırakın 190 tl ye mkv oynatan dts oynatmayan hd uydu cihazı var. server desteği yok.

http://forum.donanimhaber.com/m_42276662/mpage_2/f_/key_botech,2010//tm.htm#44471733
    http://forum.donanimhaber.com/m_44594829/mpage_1/f_/key_botech,2010//tm.htm#44594829

yorumlarda mkv oynattığı görülüyor.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/botech-bc-2010-hd-dijital-uydu-alicisi/ProductDetails.aspx?productId=evbotbc2010hd&categoryId=155057

• Yaş - eski meslek ve tecrübe(yenilmiş kazıkların bileşkesi) ile şöyle diyebilirim Her markanın her ürünü kaliteli veya her ürünü kalitesiz denilemez neden mi ? kaliteli markanın kalitesiz seri veya modelini çok gördüm..çoğu firma nın ürünlerinin inside ı yani içi aynıdır marka farklıdır örnek mi? bosch-siemens v.b beyaz eşya veya elektronik ürünlerinin iç donanımı aynı olarak profilo-saba- telra v.b markalar da olduğunu yıllarca yaşadım

örnek 2 : Arçelik çamaşır makinası(bosch lisanslı)2100 2200 serisi taş gibidir..Vestel in en eski modellerinden Ferguson tx100 şase-diamond şase v.b crt tv leri çok çok kalitelidir ..sony tv lerin 98-2005 arası çıkan yeni model CRT tv lerinin 3-4 yılda tüplerinin (vatandaş tabiri ile)bittiği ve standard tv tüplerinden 4 kat pahalı olup tvlerin çöpe atıldığını yaşamış çok kişi tanıyorum size daha çok örnek verebilirim ...ÇOK BEĞENDİĞİM BOSCH markası (İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi yeğlerim diyen R..BOSCH )bile son 10 yılın GLOBAL ÇİN etkisinden kurtulamayıp bazı beyaz eşyalardakı lisanslarını devrettiğini biliyorum)..İÇİ AYNI OLAN ÜRÜNE 2 KAT para verilmesi ne ben karşıyım onun için Benim Genel olarak uyguladığım taktik : alacağınız beyaz eşya-elektronik ürün v.b lerinin özel TAMİRCİLERİNE sorun (Evine alsan hangi marka -modeli alırsınız sorusunu) Dikkat edin SERVİS lerine sorun demiyorum servis te çalışan tanıdığınız varsa ayrı tabiiii.. ve de Donanimhaber ..Turkeyforum gibi bilgi paylaşma alanları nın ve bilgi sahibi forumdaşların Beyaz eşya için (candoğan62 ) nickli arkadaşı referans alabilirsiniz örneğin herkese iyi günler dilerim...

• Vestel 4500 serisi dvd playerı 7 seneden beri kullanıyorum ve hala taş gibi.. Sony 72 ekran crt tv 6 seneden beri kullanıyorum genelde
    memnun sayılsam bile stabil çalışmıyor... Kumandası bozulalı 4 sene oldu tv nin kendi üzerindeki kontrol tuşları kafayı yemiş zaten
    ama görüntü süper.. Vestel beni çok şaşırttı eski bir cihaz ve kumandası bile halen yeni gibi çalışıyor ama maalesef halende vestele
    karşı önyargılarımı kıramıyorum. Çünkü vestelin dvd playerıına güvenip aldığım diğer beyaz eşyalar beni hayal kırıklığına uğrattı ve
    vestelle ilgili ön yargılarımı yine geri iade almak zorunda kaldım.. Elektronik cihazlar ve beyaz eşyalar ne kadar titizlikle araştırıp alınsada
    sonucu belirleyen şans fakörü oluyor. Global markalı cihazların bile içinden çinliler çıkabiliyor... Devir maliyet devri, üretimde kalite ikinci
    plana atılıyor.
  • Ben bu markanın tüm ürünlerinden nefret ediyorum.Çok dandik bir marka.Bu marka bişey alınca paranın çöpe gitmemesi mucize:)
  • quote:

Bu alet su an bütün bim lerde Bulunuyor mü?

İzmir'de yok gibi. 2 tane BİM'de göremedim. Çalışanların da bu üründen haberi yok.
  • Bir arkadaş tavsiyemle almıştı vatandan, bugün denemek için ben de aldım. Disci tanıması hızı, görüntü kalitesi oldukça güzel geldi bana.Notebooktan aktardığım görüntülere göre daha iyi gibiydi. Ancak dts hd ma 7.1 sesi aktarmadı avr ye. AVR görüntüsü dts 7.1 es matrix şeklindeydi. Hiç deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertac-73

quote:

Orijinalden alıntı: KurSan1945

dandik mal almaya çok meraklı milletiz, aslada akıllanmayız yahu bu dandik mala para vereceginize biraz daha verin yıllarca kullanacak ürün alın,

bu gibi ürünlere para verenleri asla anlamıyorum,

piranha
    vestel
    arçelik
    premier
    sunny

Diğer markalar adına konuşamam ama Premier adına rahatlıkla konuşabileceğimi düşünüyorum
    Zira Premier PRD9410 sahibiyim (divx-Player) ben bu cihazı Mayıs 2005 tarihinde aldım. Cihaz maalesef arızalandı bu yıl. ama bu benim hatamdı.cihaz sert bir darbe aldı.
    Ve DVD leri okumuyor .Zira ben bu ürünü 5 sene boyunca sorunsuz kullandım. (119TL ye almıştım)
    Aynı şekilde 2004 yılında aldığım DiscMan'da şu an halen sorunsuz çalışmakta. Premier bu saydığınız markalar arasında değildir ve diğer markalar arasında da en iyi f/p sahip üründür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 3 Şubat 2011; 4:32:25 >

• sevgili veteriner69 ; okadar çok ve gereksiz ve saçmasapan mailler yazılmış ki; arada sizin yazdığınız teknik argümanların üzerinde durulmasını yeğlerdim.ama bizim milletimiz sallamaya pek bir müsait.Konu Piranha media player ama arçelikten girip vestelden çıkıp her yöne sapmış.

bugün tarih 13.05.2011 ve hepsiburada.com daki yorumları okuyarak bu ürünü aldım.

yarın kurup kullanacağım.

sorularım şunlar;

1- wi-fi dongle hangi marka alayım (herhangi bir marka alabilirmiyim?)
    2-henüz bakmadım ama HD Tv'm duvara monte.HDMI girişini nasıl TV me takabilirim.?en önemli sorum budur?
    3-eğer wireless bağlantısını yapabilirsem ;internetteki HD yayınları izleyebilirmiyim?10mb internetim var sonuçta faydalanmak isterim.
    4-kurulum yaparken dikkat etmem gereken hususlar varmıdır
    5- tv min yan tarında usb girişi var playerdan tv ye usb ile bağlansam gerçekten görüntüde çok büyük fark olurmu? tv 'mdeki hdmı soketine ulaşamama riskini düşünerek bunu yazıyorum.

şimdiden çok teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.