Şimdi Ara

Bim`de Tatlı Çeşitleri | Kazandibi 1.50 TL Fırın Sütlaç 1.50 TL Supangle 1.50 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
0
Favori
68.003
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bimin el atmadığı dal kalmadı. İnanılmaz bir market. Dondurması tartışılıyor, tatlısı tartışılıyor. Cumalar bekleniyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz tartışmasız İnanılmaz yükseldiler.
  • A 101 dede Hanımdan diye bir marka var aynı fiyat güzel ürünler Profiterolü enfes : ) ama ne kdar sağlıklı bilemicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

quote:

Orijinalden alıntı: ~ Cyanide

Hayatımda yerdiğim en iyi SÜTLAÇI yedim şu an

Yok artık be...Paraya kıyda git düzgün bir yerde sütlaç ye...Bu kadar abartılmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: byakuya

A 101 dede Hanımdan diye bir marka var aynı fiyat güzel ürünler Profiterolü enfes : ) ama ne kdar sağlıklı bilemicem

Hanımdan falan hikaye baklavacı güllüoğlu üretiyormuş ulan dedim güllüoğlu ne kadar da dandik olsa adamlar baklavacı bi alıyım bakıyım dedim....
    Almaz olsaydım bu kadar rezalet bir baklava ömrümde yemedim takır takır şeker yersiniz sakın aldanıpta almayın berbat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderace

quote:

A 101 dede Hanımdan diye bir marka var aynı fiyat güzel ürünler Profiterolü enfes : ) ama ne kdar sağlıklı bilemicem

Hanımdan falan hikaye baklavacı güllüoğlu üretiyormuş ulan dedim güllüoğlu ne kadar da dandik olsa adamlar baklavacı bi alıyım bakıyım dedim....
    Almaz olsaydım bu kadar rezalet bir baklava ömrümde yemedim takır takır şeker yersiniz sakın aldanıpta almayın berbat.

açıkcası bende revanisini yedim hiç güzel değildi.. AMA profeterol çok beğendim özellikle çikolatasının kıvamı süper bence denemelisin.. diğer tatlılarını tavsiye etmiyorum

• bende şöyle söyliyeyim. gidin bakın son kullanma tarihlerine. daha sonra son kullanma tarhilerinin bitmesine 1 hafta kala bir daha gidip alın.

%90 yarı fiyatına düşürmüş oluyorlar

genelde sülaleye bayaa bir alıyorum bu zamanlar. iade hakkı olduğu için korkusuz alıp tüketiyoruz
  • Yemek nasip olmadı saha :S en kısa zamanda tadıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderace

quote:

baklava konusunda haklısında.hata içine malzeme koy(may)an güllüoğlunda.boş baklava resmen.ucuz etin yahnisi işte.25-30tlden aşağı baklava iyi olmaz zaten güllüoğlu yetkilisi bir programda söylemişti.maliyeti 15 cıvarıymış.
    Diğer yandan hanımdan a101 tatlıcısının tatlıları bana daha lezzetli geliyor.şekeri basmıyorlar diğerleri gibi.profiterol ve kazan dibi favorum.

• Sütlacın tadına baktım fena değil çok iyi yerlerden de yemiştim.Şerbetli tatlıları hiçbir yerde yiyemiyorum baş ağrısı yapıyor.

1,50 TL'ye tatlı neticede her seferinde Bolulu hasan ustaya 5 lira bayılmaktansa 3 tane farklı farklı tatlı alın...
  • Yazmayacaktım şimdi fanatikler çıkıp laga luga yapar diye, hatta dün yazıp sonra vazgeçip sildim ama sık sık aldığım kazandibiden dün kül çıktı. Köşesinde, üst tabakada. Sigara külüne benzettim ben. Daha önce de 2-3 cm'lik bir ip çıkmıştı içinden. Daha da almam ben.
    Hassas olanları uyarayım ben; almak isteyen yine alsın. "Gidip değiştirseydin, kabul ediyorlar" ya da "1.5 TL'lik tatlı o kadar olur" diyeceklere ve sırf malum sebeplerden bu mesajı okuyunca karnı ağrıyanlara cevap vermeyeceğim, dediğim gibi sadece tüketen ve bu konuda hassas arkadaşların bilgisi olsun diye yazıyorum.
  • her seferinde koliyle profiterol alırım bimden, 8 adet çıkıyor kolide

tadına diyecek laf yok çok güzel
  • Hsonu hepsini denedim, benim en cok hosuma tavuk gogsu ile kazandibi gitti.
  • PROFİTEROL BENDE GECENDE ALDIM AMA EKŞİ EKŞİ YEDİK YARISINDA ATTIK aslında yakındı bim ama geri vermek aklımıza gelmedi.
  • Bim' in tatlılarına bayılırdım ama geçen profiterol aldım kabı da değişmiş, şekli de değişmiş, tadı da değişmiş. Berbattı.
  • sağlığınızla oynamıyın arkadaslar yazık
  • Geçen hafta aldığım Osmanoğlu markalı tatlıların üretim yeri Yaşar Pastaneleri (yani Mado) olarak gözüküyordu.
    Ancak bugün aldığım aynı Osmanoğlu markalı tatlıların tamamında Tombak Gıda yazıyor.
    Önceki profiterol bence çok daha süperdi şimdiki sıradan ve acımsı geldi biraz.
  • Bimde satılan tatlılat 1.75 -2.25 arası açıkcası pek sağlıklı olduğunu sanmıyorum migros veya tansasştakiler alınabilir
    tabi BIM'i kötülmemek lazım pizzazı iyi mesela
  • supangle ve kazandibi 10 numara kesinlikle.

profiterol ve diğer tatlılar da fena değil.
  • ramazanda da güllaç gtirmişlerdi hiç bu kadar lezzetli güllaç yememiştim.
  • bedava sirke baldan tatlı misalı övüldükçe övülüyor. dur bakalım ne zaman sıkılıcak millet 2 günde bir hayatımda yediğim en güzel tatlı yazmaktan. hoş ben hayatımda bindiğim en lüks araba fiat yazsam bu fiatı en lüks araba yapmaz ya neyse. ama evet sıcak fırsat bu fiyata stok heran bitebilir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.