Şimdi Ara

Bim`de Tatlı Çeşitleri | Kazandibi 1.50 TL Fırın Sütlaç 1.50 TL Supangle 1.50 TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
0
Favori
68.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım sütlü tatlıları yaşar pastansine bağlı bir firma yapıyor. Hani şu madonun sahibi. Öyle biliyorum ama yanlışsa düzeltin. Yazın bütün sütü dondurmaya aktarmak zorunda oldukları için bunlara gerek kalmıyor. Kışında dondurma satışları çok azaldığı için o kadar sütü bu şekilde değerlendiriyorlar. Durum bu. Kadayıf konusunu ise bilemiyorum. Kurunun yanında o da yanıyor galiba.
  • konu açılalı 3 yıl olmuş fiyat halen 1.5 tl.diğer zincir marketlerin 3 yıl önceki ile şimdiki fiyat farklarına bir bakın.ben gayet memnunum.görüyorumki çok kişide memnun bim den.benim mahallemin orta işletme marketini dahi bim'den alışveriş yaparken ve büyük arabayı fullemişken gördüm saklanması kar etmedi hem gördüm hem ahada forumda reklamını yaptım.özetle çogu kişi memnun..diğer marketler dahi..
  • yahu 1,5 liraya satılan bir porsiyon tatlıda şeker yoktur mısır şurubu yada mısır nişastası vardır,bile bile lades yapmayın..bende bıraktım kesinlikle eski kalitesi yok tatlılarının

profiterol ve kadayıfını alırdım sürekli Bim'in ama artık yeter,bu kadar oynanmaz bir ürünle
  • o zaman hemen mado ya şikayet mailini gönder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

yahu 1,5 liraya satılan bir porsiyon tatlıda şeker yoktur mısır şurubu yada mısır nişastası vardır,bile bile lades yapmayın..bende bıraktım kesinlikle eski kalitesi yok tatlılarının

profiterol ve kadayıfını alırdım sürekli Bim'in ama artık yeter,bu kadar oynanmaz bir ürünle

Mado nun üreticisine mail at şeker mı yoksa başka birşey mi kullanıyorlarmis. Büyük firma cevap gelir..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 95 kuruşa gidip 15 tane tatlı aldım mutluyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Déjà Vu

95 kuruşa gidip 15 tane tatlı aldım mutluyum.

bugun ve bim'den mi..
    ben de gidiym öleyse..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucgunmuhlet

quote:

bugun ve bim'den mi..
    ben de gidiym öleyse..

Bende bunu merak ediyorum

• içinde şeker yok. glikoz şurubu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucgunmuhlet

quote:

bugun ve bim'den mi..
    ben de gidiym öleyse..

Dün 8 bugün 5-6 tane aldım. Evet. Ama son kullanım tarihi 5-6 gün kala yapıyorlar "bazı" mağzalar.
  • Bizim burada 1.60 TL, Osmanoğulları firması üretiyor sanırım. Uzun zamandır yiyorum. Pek bi zararı dokunmadı şu güne kadar sanırsam. Uzun zamandır dediğim haftada bir veya iki tane kazandibi veya Sütlaç.
  • içinde şeker olmayan, plastik kaplar içinde ,üstelik bozulmasını önleyici katkı maddeleri dolu 1,5 liralık tatlı işte...Sanki dünyanın dünyanın en güzel lezzeti.....
  • Bugün bakalım tadı düzelmiş mi diye 1.60 tl'ye supangle ve profiterol aldım. Bir daha almayacağım, tadı güzeldı ama içinde şeker değil glikoz şurubu var.
  • bütün rafine tatlılarda glikoz var.
  • Hazır tatlı gıdalarda glikoz şurubu olmayan ürün veya marka varmı arkadaşlar? Gerçekten merak ediyorum, pankreas kanseri gibi kanser türleriyle bağlantısı olduğu yazıldı çizildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekler pasta da geliyor bizim buraya, 10lu paket halinde 3.6 tl zannedersem...
  • Pankreas kanserine sebep olan şey fruktoz şurubu. Glikoz şurubu için öyle bir şey duymadım. Siz yine de "doğal, %100 pancar şekeri" yazmadıkça güvenmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BallıBey -- 9 Aralık 2012; 20:46:50 >
  • daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama 1,5 tlden 1 tlye düşürülen ürünler son kullanım tarihi yaklaşan, en azından taze olmayan ürünler bence. bu yüzden normal fiyattayken almaya dikkat ediyorum.
    almadan önce üretim ve son kullanım tarihlerine bakın. zaten günlük ürünler, aradan birkaç gün geçince tatları değişebilir.
  • mağaza'ya özel yapılan indirimler genellikle son kullanma tarihi yaklaşan ürünlere yapılır. sütlü tatlılarda tarihe özellikle dikkat edin bunların hergün son kullanma tarihi kontrolleri yapılır fakat çalışanın gözünden kaçabiliyor bazen.
  • Bir ara tatilci tombak firsati vardi fırsat sitesinin birinde. Telefon açip sordum şurup mu yoksa şeker mi kullanıyorsunuz diye. Bana kesinlikle şurup kullanmadıklarını tüm ürünlerinde şeker kullandıklarını söylediler. Bimdeki fırın sütlaç gerçekten çok güzel. Eğer şeker kullanılmıyorsa kesinlikle satın almam. Aynı durum diğer tatlılar için de geçerlidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.