Şimdi Ara

Bim de satılan lg 32mn58hm ips monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
14.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu monitör nasıldır? gerçi monitor desem değil,tv desem değil. monitör ama 32 inç monitör mü olur? sonuçta monitore 50cm den bakıyoruz.

bence bu televizyon monitör karışımı şey tam ps ve xbox için uygun

• bim kolay kolay monitör satmaz. Televizyondur o.
    ayrıca 23-24 inç üzeri 1 k bilgisayar monitörüde alınmaz.
    Lg kaliteside çok berbat. ben lg aldığıma pişmanım.
  • Bu ekranlar klasik tv çıkışı olmadığı için genellikle monitör olarak adlandırılırlar. Ayrıca monitörler görüntüye müdahele etmez. Filtre eklemez. Olduğu gibi görüntüyü aktarırlar. TV ler ise görüntüyü güzelleştirmek için çeşitli şeylere başvururlar. Monitörden kasıtları büyük ihtimal çıkış olmamasından. Ayrıca fiyatı bence pahalı. Bu parayı verdikten sonra daha özellikli (düzgün markalardan) veya daha büyük TV'ler almak mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 29 Mart 2017; 19:57:45 >
  • Bu yorum yapan arkadaşlar neye göre yapıyor?
    Bin Tl bandında bu boyutta full hd ıps led tv/monitör mü var?
    Hem daha büyük hemde daha kaliteli marka buluyorlarmış bide bak bak.
    Önerinde bir karşılaştıralım o halde???
  • n11'de satışı mevcut. Ancak herhangi olumlu olumsuz bir yorum göremedim. Playstation 4 için düşünüyorum bu TV'yi. Bilgisi olan ya da kullanan deneyimlerini aktarabilir mi?
  • bu büyük ihtimalle tv olarka yapılmış ama vergi çıkmasın diye tuner konmamış.
    Hiçbir yerde tepkime süresi yazmıyor. 1ms /5m vs vs diye, bunu genelde çok yüksek olduğu için tv lerde yazmazlar.
  • erkange E kullanıcısına yanıt
    Burada -->http://www.epey.com/televizyon/lg-32mn58hm.html 8ms olarak belirtmişler ancak ne kadar doğru bilemiyorum. Kullanıcı kılavuzunu indirdim orada herhangi gecikme süresi yazmıyor. 1920x1080 çözünürlükte 60 Hz verdiğini belirtiyor LG.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkange

bu büyük ihtimalle tv olarka yapılmış ama vergi çıkmasın diye tuner konmamış.
    Hiçbir yerde tepkime süresi yazmıyor. 1ms /5m vs vs diye, bunu genelde çok yüksek olduğu için tv lerde yazmazlar.

bir yerde 8ms diye okumuştum tek bir yorum buldum tv hakkında çok olumsuzdu
  • İhtiyacı olan her türlü alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ips panel olduğu için bunda çok güzel film seyredilir. eve sinema sistemi kurmak isteyen için ideal.
  • Şuan 800 TL bimde bulduk bir tane aldım. Ps4 ve Film için kullanıcam . Deneyip yorumlarımı yazarım kullaninca. Işinimizi görür herhalde.

Edit : Geç geldiğim için incelemeye çok vaktim olmadı ama ışık sızması var mı diye kontrol etmek için gece kurdum cihazı. Çok şükür tertemiz çıktı.elimde uydu alıcı olmadığı için pc ve ps4 ü bağlayıp denedim şimdilik .
    Pc de azda olsa ghosting var ancak pek farkedilmiyor .Bağlanırken cihaz pc mı diye soruyor, ona göre tüm görüntü iyileştirme özelliklerini kapatıp gecikme süresini azaltıyor sanirim.Benim için tek dez avantajı boyut oldu. 32 inç çok büyük geldi. O sorunda duvara asarsam çözülecek sanirim.
    Ps4 de ise çok memnunum casual gamer dedikleri insanlardanım. Beni fazlasıyla memnun etti.
    Bluray(ps4) izlerkende gayet iyi. Tabi salondaki tv kadar iyi değil ama 3 kat fiyat farkı var arada.
    Mediaplayeri çok kullanmadım ama klasör sistemini destekliyor dolanırken takılmalar oluyor ama film oynatırken sorun yok .
    Özellikle hoparlörleri çok soruluyor. Ben gayet memnun kaldım . Ses düzeyi ve kalitesi güzel .
    Genel olarak TV olarak kullanıma uygun olduğunu düşünüyorum.Oyun da oynanır ancak ihtiyacınıza göre ekran boyutunu seçerek alınması lazım.Görüntü kalitesi ve renkleri güzel.
    Aynı fiyat bandında karsilastirabilecegim başka bir cihazım olmadığı için birşey diyemiyeceğim .
    Fiziksel olarakta gayet şık duruyor.Icinden hdmi kablo ve kumanda çıkıyor. Hdmi kabloyu hiç beklemiyordum çok iyi oldu.
    Müsait bir zamanda resimde ekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 11 Haziran 2017; 18:19:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Metrekare

Şuan 800 TL bimde bulduk bir tane aldım. Ps4 ve Film için kullanıcam . Deneyip yorumlarımı yazarım kullaninca. Işinimizi görür herhalde.

Deneyimlerinizi bekliyorum. Güvenlik kameralarını izlemek için düşünüyorum.

• Metrekare kullanıcısına yanıt
    Üstad Merhaba. Ben bu monitörü apartmanımızdaki güvenlik kameralarını izlemek için aldım ancak monitör kendi kendine kapanıyor nedense. Kayıtları geri alıp izlediğim zaman ekranda bir yazı görünüyor(ne yazdığı okunmuyor kamera biraz uzakta olduğu için), bir süre sonra yazı yeniden ekranda görünüyor ve bir süre sonra yazı çıkmadan kapanıyor. Monitörü aldık herhangi bir ayar yapmadan kullanmaya başladık. Vakit ayırıp cevap yazarsan sevinirim. Bu kapanma sorunu neden oluyor acaba?

• bu bir televizyon değil, bildiniz monitordür. ayarlardan zamanyacıcı vardır hareketsiz kalınca kapanıyordur. onu ayarlardan sürekli açık kal diye ayarlaman gerek.
    sonra örteki ayarları da yapnanız gerek çözünürlük olsun netlik ve renk ayarı olsun hepsini ayar çekmeniz gerek.
  • kullananlar memnun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altrea -- 9 Ağustos 2017; 22:39:13 >
  • Metrekare kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Ürünün üretim yeri neresi?

Güney kore mi?
  • Name

LG 32" Full HD IPS 16:9 Flicker Free LED Monitor - 32MN58HM

Brand

LG

Model

32MN58HM

Part No.

32MN58HM

Cabinet Color

Black

Screen Size

32 Inch (80cm)

LED Backlight

Yes

Widescreen

No

Maximum Resolution

1920 x 1080

Viewing Angle

178° (H) / 178° (V)

Pixel Pitch

0.36875 x 0.36875 mm

Display Colors

16.7 Million

Brightness

250 cd/m2

Contrast Ratio

1200:1

Response Time

8ms

Panel

IPS

Display Type

LED

Connectors

D-Sub, HDMI 2, Headphone-out

HDMI

Yes

Display Port

Yes

Power Supply

100 - 240 VAC, 50/60Hz

Power Consumption

40W

Stand Adjustments

-5° ~ 20° Degree

HDCP Support

Yes

VESA Compatibility - Mountable

200 x 100 mm

Features

· Flicker Free

· Picture Mode

· Reader Mode

· Auto Resolution

· HDCP

· PIP: In Screen Split

· On-Screen Control with Screen Split 2.0

· Black Stabilizer

Weight (kg)

6.5 Kg

Dimensions (mm)

726.36 x 491.9 x 204.8 mm

• altrea kullanıcısına yanıt
    Yeni gördüm kusura bakmayın, üretim yeri çin sanırım . Akşam cihazın üzerinede bakar kontrol ederim .Ama kutuda imalatçı çin gözüküyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: Metrekare

Yeni gördüm kusura bakmayın, üretim yeri çin sanırım . Akşam cihazın üzerinede bakar kontrol ederim .Ama kutuda imalatçı çin gözüküyor .

Teşekkürler.

• Anneme bir TV alacağım 1,000TL altı. Birçok marka model baktım 32" 1,000 TL altında FullHD ekranlı en ekonomik ve kaliteli TV bu görünüyor. Uydu alıcı bağlayıp izleyeceğiz. Öneri ve yorumlarınız nasıldır? Alınır mı anne evine?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.