Şimdi Ara

BIM'de SANYO VPC-E760 FOT.MAKİNESİ- 165 YTL, 23 MAYIS - (1 AĞUSTOSTA TEKRAR) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
20.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: trkkrsy

quote:

Orjinalden alıntı: DeSCeNT

Sony DSC S730 7.2 MP Fotoğraf makinası 178.76 YTLwww.koysepete.com' da

Sony' i mi alalım Sanyo' yu mu alalım. Bana sony daha güzel bir şeçenek gibi geliyor ya da almayıp biraz daha mı beklemeliyim.

pilli_!!! hemde alkalin pilli_!!!

kırpma gözünü bu fiyata sanyoyu al... yoksa pil parasına yetişemezsin. 4 alkalin pil 5 ytl. kaç poz çekersin belli belirsiz... ama diğeri bataryalı bitti doldur... bitti doldur... ha dersenki onda da elektrik yanıyo.

benden tawsiyesi senden karar wermesi. [:
    '(]

İyi de şarj-edilebilir AA piller çıkalı yıllar oldu ama sizin bundan haberiniz yok galiba.Kendinden bataryalı foto.makinelerinde pil aniden bitince ne yapacaksınız?Ya da kullana kullana bataryanın ömrü azalınca alacağınız bataryanın fiyatından haberiniz var mı?Kendi düşünceme göre AA pilli fot.makinleri daha avantajlıdır.

• sanyo ya bende şüpheli yaklaşmıştım. ta ki arkadaştaki makineyi görene dek. normal bi sanyo makineydi 6 mp. makrosu inanılmazdı .çok yakınlaşabiliyodu ve netti . çektiği fotolarda gayet net ve canlı ve fiyat performansta üstüne yok diyebilirim. ben yeni fotoraf makinesi aldım . eğer almasaydım bunu seçerdim.yaz geliyo daha uygunu çıkmaz . boyutunu bilmiyorum ama cep telefonundan büyük değildir .
  • bimde bunu yapıyolar

bende 2 sene önce bimden samsung makina almıştım

normalde piyasada bataryalı satılıyor ama içindeki bataryayı çıkarıp daha ucuza satıyorlar bimde

buda öyle bişey sanırım

makina olsun diye bi makina işte

fiyat normal aslında
  • ayrıca stormax 2 gb sd kart 15 ytl! 23 mayıs cuma günü.
  • yok mu makinayı kullanıpta bize bi özetliyverecek arkadaş.
    bi de kullandığı pili ucuza nerden bulabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efuliz -- 22 Mayıs 2008; 19:38:58 >
  • Sanyo markasını antepte üretildiğini sanan yada sony markasının sahtesi olduğunu sanan çok insan var bundan dolayı bu markaya ilgi yok, elimde Sanyo HD1A High definition foto+kamera olmasaydı bu cihazı alırdım kesinlikle fiyatı çok çok uygun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

Sanyo markasını antepte üretildiğini sanan yada sony markasının sahtesi olduğunu sanan çok insan var bundan dolayı bu markaya ilgi yok, elimde Sanyo HD1A High definition foto+kamera olmasaydı bu cihazı alırdım kesinlikle fiyatı çok çok uygun.

aynen millet sanyo nun nekadar büyük bir marka olduğunu bilmiyor bundan 8*9 sene önce belkide 10 sene önce adamlar digi foto makinesi üretiyordu
  • bu sabah aldım.gayet güzel çekiyor.videoda iyi.fakat pilin durumunu ekranda göstermiyor sanırım.menü de türkçe.....
    şahsen ben memnunum.bu fiyata iyi makine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tropfen -- 23 Mayıs 2008; 12:39:31 >
  • Bende sd kart aldım

İş görüyo işte :D
  • ben makine + sd kart + sofra bezi aldım..
    makine çok şık, altın sarısı renginde..
    video çekimi + ses gayet başarılı (titretmediğiniz sürece), fotolar da tatminkar
  • quote:

Orjinalden alıntı: splater

ben makine + sd kart + sofra bezi aldım..
    makine çok şık, altın sarısı renginde..
    video çekimi + ses gayet başarılı (titretmediğiniz sürece), fotolar da tatminkar

arkadaşım seninkinde pil durumu göstergesi görünüyormu veya nasıl görünür yapabilirim?
    pil durumu nasıl anlaşılır vs... paylaşabilirsen bilgilerini çok sevinirim
  • bende aldım voit fulbol topu+sanyo+sd kart
  • ben de aldım hayırlısıyla sanyo+sd.
    ama cd bozuk çıktı.
  • Ben de aldım :) İlk şarj için kaç saat beklememiz gerek bilen var mı acaba ? Epey aradım neti cevap bulamadım.
  • batarya li-ion, ilk şarj süresinin bir önemi yok, led yeşile döndüğünde kullan
  • yaw gittim yoktu baska bi yere daha bakarımda voit halı saha ayakkabısını incleyen oldumu nasıl acep baya vardı ondan dandik cıkarmı gecen letoon diye 20 ytl ye bi yerde resmen kazık yedim içim acıyor bide buna 16 verip 36 lira haybeye masraf etmek istemiyom varmı fikri olan iyimidir ayakkabı
  • fotoğraf makinasını alan arkadaşlar bikaç fotoğraf çekip sıcağı sıcağına ekleyebilir mi? hediye olarak almayı düşündüğüm için kararsız kaldım arkadaşlar bende üst seviye bi foto makinası var ve kardeşim bendeki makinaya resmen hasta. alacağım ürünün çok kötü olmaması şart ama maddiyat da önemli benim için bu yüzden bikaç örnek fotoğraf gönderir misiniz lütfen?
  • quote:

Orjinalden alıntı: efuliz

ben de aldım hayırlısıyla sanyo+sd.
    ama cd bozuk çıktı.

cd de bir şey yok zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 23 Mayıs 2008; 16:16:31 >
  • şu ana kadar çoğu flaşlı 150 foto 15 dk video çektim tam doldurduğum pil hala bitmedi.

pil olmadan bilgisayara bağlantı yapamıyorsunuz bunun dışındaki kusurları ufak tefek.Yani pil göstergesinin olmaması vs..Bulabilirsem np40 modelindeki pilden yedek almayı düşünüyorum

olumlu yönler olarak video çekimi tek kelimeyle mükemmel.Fotoğraf kalitesi açısından makro çekimlerde biraz hayal kırıklığına uğradığımı belirtmeliyim.Kalite olarak işçilik ve materyel bence mükemmel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 23 Mayıs 2008; 16:27:05 >
  • sanyo kaliteli bir markadır. sunny ile karıştırmayın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.