Şimdi Ara

BIM'de SANYO VPC-E760 FOT.MAKİNESİ- 165 YTL, 23 MAYIS - (1 AĞUSTOSTA TEKRAR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
20.009
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

genel özellikleri :
    7,1 megapixel, 3x optik - 5x digital zoom, li-ion pil, 8 gb kart limiti var, 1/2.5 ccd, 640x480/30fps sesli video

fiyat oldukça makul görünüyor, kullananlar var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi splater -- 30 Temmuz 2008; 23:43:52 >

• tavsiye varmı ?alınırmı?
  • arkadaşımda sanyo marka bir fotoğraf makinesi var. 6mp. çok dandiktir diye düşünüyordum ama bir gün aldım kullandım. makineyi tarif etmek için kullanabileceğim kelime "tatminkar" olur. aynı makine değil ama kullanımı kolay, menüsü hoş ve bir problemi de yok makinenin. bence sanyo dandik ötesi değil. alınabilir.
  • daha önce başka bir modelini incelemiştim,s6 idi galiba,
    dokunmatik deklanşör vardı titretmeye karşı, video kaydı kalitesi hoşuma gitmişti, fotoğraflarda fena değildi, renkler biraz fazlaca canlı gibiydi,
    bunda nasıldır bilemem, çok bilgi yok hakkında..
    kırmızı gözü saptayıp rengi değiştirilebiliyomuş
    bu arada fırsat mıdır çok araştırmadım ama stormax markalı 2 gb sd kartta 15 ytl'den satılacakmış..
  • quote:

Orjinalden alıntı: stres

Bence aynı paraya kodak,olympus falan alınır.Sanyo klima markası değilmiydi ya?Fotoğraf makinesi de mi yapıyormuş bu adamlar?yok daha neler?

Bilgi ve fikir ikilisi kendini göstermiş.

İyi fiyat, küçük ebatlı hafif bir alet. Manuel özellik arayanlar başka ürünlere baksın.

• Ben 6MP modelini kullanıyorum, çok memnunum. LCD ekranı büyük, resimler net, kullanımı kolay. Benimkinin tek dezavantajı filmleri mov uzantı8lı kaydediyor ve o da çok yer kaplıyor. Bilgisayara aktarırken değiştiriyorum.
    Fiyatı da uygun, başka sitelerde 260-300 YTL arasında gördüm.
  • "sanyo fotoğraf makineside mi yapıyomuş?" demeden önce biraz araştırmanız gerekirdi...

bim'de satılacak model değil ama fotoğraf kalitesi biraz fikir verir...:http://adigehalil.blogcu.com/3066955/
  • tatil, dugun, ani fotografi cekme maksatli is gorur ...
    lakin bu amacli urunlerin fiyatlari da zaten bu aralikta ...
  • Beyler forumlar bilgi paylaşımı içindir.
    Bilgisizliğinizi sergilemek yeri değildir.
    Konu veya ürün hakkında bir bildiğiniz varsa söyleyin herkes aydınlansın.
    Bilmiyorsanız yerinde sorun veya susun.
    Lütfen.
  • Merhaba Konu sıcak bi tartışmaya dönüşmüş :) Sıcak fırsatta belirtilen kameranın durumundan çok sanyo markasının durumu tartışılıyo galiba. Sanyonun bir çok digital kamerasını kullanmış birisi olarak ve sanyo markasını bilen biri olarak şunu söylemeliyim.Sanyo ürün,üretim,teknoloji,teknik servis konularında sony markasıyla aynı düzeyde görülebilir. Ancak türkiye pazarında digital kamerada çok fazla söz sahibi olmamasının nedeni dandikliği değil başka faktörlerdir. Sanyo gerçek bir japon markasıdır alan arkadaşlar güvenle kullanabilir.
  • Eh madem bu kadar övülüyor bu cihaz gidip bi elimizde bakalım şu cihaza BİMde. Fiyatıda uygun gözüküyor. Hepsiburadada 297ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garen Yöndem -- 20 Mayıs 2008; 20:56:46 >
  • sanyo iyidir... ama aklıma takılan; ilanda sarı renkli... acaba bime özelmi üretildi_?

ama sanyo iyidir...

neden iyidir_?
    1. sanyo...
    2. 7.1 mp...
    3. 8gb ye kadar bellek desteği...
    4. 640x480 30 fps de sesli wideo çekimi...
    5. li-on pil...

aklıma gelenler şimdilik bunlar... alacaklara şimdiden hayırlı olsun...

• SANYO nun amairal makinesi E-6 veya E-60 bu modelleriyle çok öne çıkan bir marka hatta dh fotoğraf bölümünde bu modele ait gurubu bile bulunmakta aynı kalitedemi değilmi bilmiyorum letsgodigital sitesinde bu ürüne ait teknik ayrıntılar yok ama fiyat açısından oldukça hesaplı diyebilirim kalitesinin vasat seviyede olduğu kanaatindeyim makineden fazla manuel ayar beklentisi olmayanlar için ideal bi ürün ve fiyat diye düşünüyorum ben yakın zaman önce başka bi makina aldım almamış olsaydım düşünürdüm almayı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: trkkrsy

sanyo iyidir... ama aklıma takılan; ilanda sarı renkli... acaba bime özelmi üretildi_?

ama sanyo iyidir...

neden iyidir_?
    1. sanyo...
    2. 7.1 mp...
    3. 8gb ye kadar bellek desteği...
    4. 640x480 30 fps de sesli wideo çekimi...
    5. li-on pil...

aklıma gelenler şimdilik bunlar... alacaklara şimdiden hayırlı olsun...

sarı ve pembe renkli modelleri var,
    http://www.amazon.com/Sanyo-Digital-Camera-Optical-Gold/dp/B000XD4O4M

• Sanyonun video çekimleri çok kalitelidir.
    E6'dan biliyorum.
  • bim'de ilk kez kaliteli parasını hakeden bir elektronik ürün satılacak...
  • xacti lens kullanılanlar harika ama bu makinada gördüğüm kadarıyla xacti lens kullanılmamış..bence iyi araştırın..
  • Sony DSC S730 7.2 MP Fotoğraf makinası 178.76 YTLwww.koysepete.com' da

Sony' i mi alalım Sanyo' yu mu alalım. Bana sony daha güzel bir şeçenek gibi geliyor ya da almayıp biraz daha mı beklemeliyim.

• quote:

Orjinalden alıntı: DeSCeNT

Sony DSC S730 7.2 MP Fotoğraf makinası 178.76 YTLwww.koysepete.com' da

Sony' i mi alalım Sanyo' yu mu alalım. Bana sony daha güzel bir şeçenek gibi geliyor ya da almayıp biraz daha mı beklemeliyim.

pilli_!!! hemde alkalin pilli_!!!

kırpma gözünü bu fiyata sanyoyu al... yoksa pil parasına yetişemezsin. 4 alkalin pil 5 ytl. kaç poz çekersin belli belirsiz... ama diğeri bataryalı bitti doldur... bitti doldur... ha dersenki onda da elektrik yanıyo.

benden tawsiyesi senden karar wermesi. [:
    '(]

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.