Şimdi Ara

Bim'de 27 Kasım'da Anker SoundCore Vortex Kablosuz Bluetooth Kulaklık 249 TL. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
8
Favori
35.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş 13 yaşındaki kızıma bir kulaklık alacaktık şimdi gidip burayı okuyunca tereddüte düştüm alalımmı almayalımmı sahtemi son olarak birşey söyleyecek biri varmıdır

birde kızım 13 yaşında ona büyük olurmu alan arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdifix

Arkadaş 13 yaşındaki kızıma bir kulaklık alacaktık şimdi gidip burayı okuyunca tereddüte düştüm alalımmı almayalımmı sahtemi son olarak birşey söyleyecek biri varmıdır

birde kızım 13 yaşında ona büyük olurmu alan arkadaşlar

Büyük olur hocam.
    30 mm çaplı küçük modellere bakın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Büyük olur hocam.
    30 mm çaplı küçük modellere bakın

Alıntıları Göster

Teşekkürler hızlı cevap için çok saol

• fatihkm kullanıcısına yanıt
    Yanında doğrulama stickerı yok ama bu sahte olduğunu gösterir demek ne kadar doğru bilemem. Bazen firmalar aynı ürünü daha ucuz maliyetli üretip model numarasına ufak bir değişiklik yapıp satabiliyorlar.
    Ben de bimden aldım ama açıkçası üründen çok memnun kaldım. Sahte ise de, bu kadar iyi bir sahte için yapanları tebrik ederim çok başarılı olmuş 😀
  • quote:

Orijinalden alıntı: palermo

Yanında doğrulama stickerı yok ama bu sahte olduğunu gösterir demek ne kadar doğru bilemem. Bazen firmalar aynı ürünü daha ucuz maliyetli üretip model numarasına ufak bir değişiklik yapıp satabiliyorlar.
    Ben de bimden aldım ama açıkçası üründen çok memnun kaldım. Sahte ise de, bu kadar iyi bir sahte için yapanları tebrik ederim çok başarılı olmuş 😀
    Bende aldım şuan hatta cs go oynuyorum kablolu çok memnun kaldım her yönüyle. Altında bir barkod gibi birşey var benim üründe sticker şeklinde . Farklı birşey mi bu acaba
  • Ben 1 Yıldır kullanıyorum. Mikrafon kalitesi benim Apple Airpods lardan çok daha iyi. Ses olarak muzazzam kaliteli. Her tarz bass ve şarkı türüne hitap edecek şekilde. Ayrıca çekim kalitesi çok iyi. 10 mt den fazla mesafeden hiç bir kesilme yapmıyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 farklı Bim'e baktım bulamadım, hepsini somürmüşsünüz sevgili DH ölücüleri...
  • Dünden beri kullanıyorum sahte olduğunu hiç düşünmüyorum. Nitekim ses kalitesi muazzam spotify ile. Bass yeterli seviyede. Kulaklığın malzeme kalitesi güzel pedleri çok rahat. Çantası çok kaliteli, almak isteseniz tek başına 50 tl eder.Bu kadar kaliteli çakma yapabiliyorlarsa kendi markalarını üretsinler bence daha iyi.

Bim'de 27 Kasım'da Anker SoundCore Vortex Kablosuz Bluetooth Kulaklık 249 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: Code140

Ben 1 Yıldır kullanıyorum. Mikrafon kalitesi benim Apple Airpods lardan çok daha iyi. Ses olarak muzazzam kaliteli. Her tarz bass ve şarkı türüne hitap edecek şekilde. Ayrıca çekim kalitesi çok iyi. 10 mt den fazla mesafeden hiç bir kesilme yapmıyor

Hocam bir sorum olacak. Bende Q10 var ve sanırım ses yüksekliği Vortexle aynıdır veya adha yüksektir(kaliteden bahsetmiyorum). Aynı zamanda 2. nesil airpods var aktif kullandığım.

Ben iki kulaklığı da en son sese getirdiğimde hemen hemen hissettiğim ses aynı. Tabi Q10'larla dışarıdan gelen ses neredeyse sıfıra düşüyor ama ses yüksekliğinde yine de aralarında bir uçurum olur demiştim.

Sizde durum nedir ?

• Şu aşağıdaki ürün BİM'in sattığından daha iyi değil mi?

https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-q10-kablosuz-bluetooth-5-0-kulaklik-60-saate-varan-calma-suresi-siyah-kirmizi-a3032-p-HBV00000OELMR

Bence BİM ile uğraşmak yerine, üst modeli (5.0 bluetooth vb) almak daha mantıklı. Ama yukarıdaki fiyat bir indirimle oraya gelmişti ve öyle kaldı. Hızlı davranılmazsa yukarı çıkacaktır muhtemelen.

• Bunlar muadil kulaklıklar, ama yüksek pil kapasitesi sizin için önemliyse q10 alın. Ne zaman şarj ettiğinizi unutuyorsunuz resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MakineMaden

Bunlar muadil kulaklıklar, ama yüksek pil kapasitesi sizin için önemliyse q10 alın. Ne zaman şarj ettiğinizi unutuyorsunuz resmen.

pil bataraya için bimdekının sarj suresı mı ıyı

• narsess kullanıcısına yanıt
    Q10 kadar değil hocam.
  • kablosuz gamepad'i aldım, ps3 için diyor ama program ile bilgisayara da bağlanıyor, bağlandı ama bazı tuşları göremedi. biraz uğraştırcak gibi

https://www.youtube.com/watch?v=_9OWQ7GoNBU&ab_channel=O%C4%9FuzhanKorkmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tws arayan ve 100 lira daha veririm diyen anker soundcore life dot 2 de bakabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tornado34

Alımın en kötü iade edersiniz kalmaz siz karar verene kadar. Ben aldım q10 da var bende karşılaştıralım gün içinde

Üstad BİM den aldım kutuyu açmadım senden inceleme bekliyorum. Ona göre Hepsiburada dan Q10 geçecem indirim bitmeden.

• emurat E kullanıcısına yanıt
    Rahatsızım video çekemeyeceğim ama bass seven biri olarak ve malzeme kalitesi olarak Q10 diyorum. Youtubede hem q10 hem vortex incelemeleri mevcut.. örnek

Q10

https://www.youtube.com/watch?v=ON3VB5migVE&feature=youtu.be

Vortex

https://www.youtube.com/watch?v=ksbhq62d-Zg&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: tornado34

Rahatsızım video çekemeyeceğim ama bass seven biri olarak ve malzeme kalitesi olarak Q10 diyorum. Youtubede hem q10 hem vortex incelemeleri mevcut.. örnek

Q10

https://www.youtube.com/watch?v=ON3VB5migVE&feature=youtu.be

Vortex

https://www.youtube.com/watch?v=ksbhq62d-Zg&feature=youtu.be

Geçmiş olsun hocam. Sağlık en önemlisi. Onlar hep yüzeysel incelemeler adam akıllı yerli bir inceleme gelmedi.

• Bilgisayarda kablosuz olarak kullanabilir miyiz?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.