Şimdi Ara

BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
533
Cevap
135
Favori
124.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dost yoğurdu güzel bulanın aklından şüphe ederim. Resmen kimyasal atık. İte versen it yemez.
  • Buradaki A101e 20 aralık katalogundaki bazı ürünler şimdiden gelmiş. Lezita ızgara fileto 3.45 tavsiye edilir
  • Bimdeki hangi zeytin iyi mor kapaklı olanmi
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    hocam inci marka zeytini uzun zamandir aliyorum.tadi alistigim icin mi bilmem bana guzel geliyor. farkli renk kapaklar arasinda sanirim sadece zeytinin boyut farki var. o mor kapak en buyuk boy olanlari ben sari kapak olani aliyorum. ayni zeytinlerin soslu olanlari da var kekikli biberli onlar da guzel.

edit: mor olan sanirim az tuzlu diye geciyordu oyle hatirladim su an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandogge -- 3 Şubat 2019; 14:29:2 >
  • Mor kapaklı en iyisi. Tavsiye ederim.
  • A101in myzlu gofreti ve tavuk döneri güzel
  • A101'in kombinet kıyması nasıl arkadaşlar?
  • Şok market baya indirimler yapıyor. Bime 101e bakarak. Kahvaltiliklari genelde sokdan alıyorum ama siyah zeytini 5 para etmez tuhaf bir koku var ve tadi kötü. Süt ürünleri iyi
  • Bimin mayonezini begeniyorum.
  • BİM-A101 -ŞOK  marketlerde ucuz kaliteli ürünler.
    Bu fiyat bu peynir için iyi değil mi muadillerine göre? Doğruluk ezine damgalı.
    500 gr 16.45 ₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piyalida -- 22 Haziran 2019; 2:15:15 >
  • A101 lerde bugüne özel tüm kasarlarda %20 indirim var.

500 gr içim kasar 12.75 tl
  • kelebekxax K kullanıcısına yanıt
    Yok Camel ın spor ayakkabısı.
    Şarküteri işleten biri olarak diyorum. Bilmediğin konular hakkında yorum yapma kardeş.
    Adamlar kimyasal bombalı gıda satıyor 101 de Bimmm de senin haberin yok.
    Türkiyede sağlığa zararlı-ithal koruyucuyu en çok kullanan firmalara bu adamların tedarikcisi.
    Dostt Yoğurtt un 35 derece sıcakta 2-3 saat belkı daha fazla ekşimemesini bana birisi izah etsin; ozaman inananıyım sana. Sütaşşşla yada Pınarrrrla veya Sekkkkk le Dostttt u karşılaştırmak süt piyasasına hakaret olur. Biraz yavaş gel kardeş.
    Ucuz mal alacak kadar zenginlemedik daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otelci -- 14 Şubat 2020; 1:36:0 >

• Benim bimdeki favori ürünüm sırım zeytinyağı.Üreticisi değiştikten sonra kalitesindeki fark çok net oldu benim için uygun fiyatlı en güzel zeytinyağı bence.
  • patlayan cin mısır tavsiyesine ihtiyaç var. a101-bim-şok-migros hangisi iyidir
  • Tada sandviç güzel arkadaşlar 3 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: Longg_Night

Benim bimdeki favori ürünüm sırım zeytinyağı.Üreticisi değiştikten sonra kalitesindeki fark çok net oldu benim için uygun fiyatlı en güzel zeytinyağı bence.
    Hangi hocam sızma mı rivierami
  • @sL@N kullanıcısına yanıt
    Migrostaki en iyisi sonra bim
  • bimde satılan elmalı delites beğenmedim, çok keskin bi tadı var. 2 taneden sonra her yediğinizde damakta bi acılık bırakıyo

forumda incirlisinin çok hastası var uyarmak istedim
  • migrosun toz çamaşır deterjanlarını kim üretiyor? alan deneyen var mı?
  • @sL@N kullanıcısına yanıt
    ŞOK MARKETİN cin mısırında uzak durun. bu akşam fark ettim ki son kullanma tarihi 2021 in sonu olan ürün böceklenmiş geçen ayda aynısı başıam gelmişti.pazartesigünü şikayet formu doldurucam ve 2 paket böceksiz ürün istiyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.