Şimdi Ara

Bim 27-31 Ocak 2017 Aktüel (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
7
Favori
26.441
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Avengement

quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Şu harddisk fiyatlari da 4 senedir aynı . Teknoloji hiç mi gelişmiyor. 4 sene önce 1 tb harddiski 200e aldım diye hatırlıyorum. Şimdiye 4, 5 tb harddisklerin bu fiyata alınabilir olması lazımdı.

2013 ocak ayında dolar 2 liraydı şu an 3.65 sizce teknoloji mi gelişmiyor biz mi gelişemiyoruz?

Dolarla da alakası var elbet ama dolardan bağımsız baktığımız zaman da 4 sene önce 1 tb aldığımız paraya şu an 2 tb alamıyoruz hala. Üreticiler ya bilerek üretmiyorlar ya da işin içinde başka bir iş var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urbanrevolt

Aynen hocam.Çok pahalandı maalesef deterjan ürünleri

Bulaşığı yine ucuz tabletle halledebiliyoruzda deterjanı ucuza bulamıyorum. Marketlerde PL ürünlerde bir tek sıvı deterjan üretmiyor sanırım. Yumuşatıcı falan çeşit çeşit ama.
  • A4 Tech mouse pil konusunda nasil?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Öyle hocam ya maalesef.Eskiden markaya bakardık bu iyi falan şimdi arka planda.Fiyat işin rengini değiştiriyor
  • Oh kimse yazmamış daha "bim bitmiş"
  • Bugün 4'lü paket gofrik alıp stokladım. Eve gelince baktım ki paketin birinde 3 gofret var. Baktım paket sağlam, içinden alınmış olamaz. Ucuz etin yahnisi dedikleri bu mu?
  • Arkadaşlar kablosuz mouse alınır mı, sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslae powerbank ve sac kuritma makinasi nasillar alinir mi ?

• Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    100 lira daha ilave et bitmeyen kartuşlu yazıcı al ne kuruma derdi var nede bitme derdi var....depoları dolu geldi 3 yılda binlerce sayfa çıktı aldım...yeni mürekkepleri doldurdum 4 renk tam doldurdum 25 tl.......sen hesap et

• Çamaşır yumuşatıcı ve asperox nasıl acaba ?
  • spoiler4all kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar aşağıdaki linkteki kullanıcıdan okulumuza akıllı tahtalarda kullanmak üzere 10-11 tane logitech klavye mouse seti aldık. (mk330 ve mk240) ikinci el diye satıyor ama sadece kutusu açılmış ürünler. bazı modellerde de almanca klavye var diyor onlara stikerla bir kaç tuşa stiker yapıştırarak halloluyor. değerlendirin derim. biz arkadaşlarla aldık memnun kaldık...

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/logitech-mk330-kablosuz-klavye-seti-2-el-261387843
  • Harddisk iyi duruyor aslında.
  • Tablet pahali ayni ozellik 140 160 lira

• tasinabilir diski aralık son haftasi bim den 99 tlye aldim.. beklenirse fiyatı düşürürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Şu harddisk fiyatlari da 4 senedir aynı . Teknoloji hiç mi gelişmiyor. 4 sene önce 1 tb harddiski 200e aldım diye hatırlıyorum. Şimdiye 4, 5 tb harddisklerin bu fiyata alınabilir olması lazımdı.

Ben de WD 1TB'ı 2 sene önce 129'a aldım Kipa'dan. Sürekli geriye gidiyoruz maalesef. Ekonomi, gelişme falan hikaye. Anca cahilleri kandırırlar. Yani ülkenin çoğunluğunu.
  • a4 tech mouse nasıl alınır mı pili nasıl gidiyor

• WoodGuy kullanıcısına yanıt
    Bir kere a4tech kablosuz mouse alma gafletinde bulundum, su gibi içiyor mubarek, zamanla pile yatırdığınız parayla bir sürü logitech mouse alırsınız, şuan kablosuz klavyeden mouse a kadar tüm ürünlerim logitech ve hangisine ne zaman pil taktığımı unutturuyor, aylarca kafam rahat.

Bu arada aldığım a4tech çift pilliydi ve piller taş çatlasın 3 gün gidiyordu, tam çıldırmalık.

• zma kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi yazıcıyı aldınız

• Canon mp230 modeli bursa kartuş firmasından n11 üzerinden aldım dostum şu an bu model kalmamış olabilir daha üst modelleri var onların fiyatlarında 250 260 TL civarında almanı Kesinlikle tavsiye ederim Ben yıllardır kullanıyorum çok memnunum ben

• Sageta tavsiye etmem dostum alacaksan wd al

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.