Şimdi Ara

Bim 27-31 Ocak 2017 Aktüel (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
7
Favori
26.441
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trust powerbank nasıldır acaba? alsak işimizi görürmü
  • Mouse ve klavyeyi ps4 de kullanabilir miyim youtube de filan yazi yazabilmek icin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Bir ara güney Asya'da sel olmuş ve HDD fiyatları artmıştı. Sonra da düşmedi galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • powerbank in muadili a101 de 20tl civarına satıldı. 3000 mah bataryayı 1 kez tam şarj eder. Ucuz ürünlerde 1 amper çıkış var ve bunda da %90 öyledir. Hızlı sarj destekleyen telefonunuz varsa almayın çünkü cihazınız şarj edilmesini beklerken uyuz olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coMMann

Amazon da daha 1 hafta önce Seagate 2tb 200 e geliyordu.

Peki ya su an hocam, burdan almayalim mi, amazondan mi bakalim sence ??

• quote:

Orijinalden alıntı: zma

100 lira daha ilave et bitmeyen kartuşlu yazıcı al ne kuruma derdi var nede bitme derdi var....depoları dolu geldi 3 yılda binlerce sayfa çıktı aldım...yeni mürekkepleri doldurdum 4 renk tam doldurdum 25 tl.......sen hesap et

Hocam bahaettigin yaziciyi nerden nasil kaca aldin acaba

• Kurutma makinesi nasıldır?
  • Dostum bursakartuş firmasından aldım mp230 modeli 125 TL ye aldım 2 yıl önce şu an bu modeller baktım üretilmiyor daha üst modelleri var 250 300 TL civarında Kesinlikle tavsiye ederim Eğer yazıcı ile işim çok oluyorsa inanılmaz ekonomik bir şey.... Benim eşim Öğretmen her hafta yüzlerce sayfa fotokopi veya çıktı almam gerekiyor Bunun dışarıda yaptırsam çok para ödemem gerekiyor Bu şekilde çok ucuza getirdim. Neredeyse bir yılda kendini amorti etti

• zma kullanıcısına yanıt
    Yok hocam az oluyor yaziciyla isim ama elimizin altinda dursun diyoruz, alinir mi dediklerinden

• Doların düşeceği yok dedik aldık bakalım ama Seagate inşallah yarı yolda bırakmaz

Bim 27-31 Ocak 2017 Aktüel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muscako -- 27 Ocak 2017; 9:28:4 >
  • Az kullanıp da elimin altında dursun diyeceksen mürekkep püskürtmeli alma derim, bir müddet sonra mürekkep kuruyor ve temizleme programı da kurtarmıyor.
    Benim PC'nin yanında duruyor öylece, üstüne bez örttüm raf olarak kullanıyorum.
  • Arkadaşlar,
    Elektronik sektöründe yenilik veya yenilikçi ürünler 3-4 senedir doğru düzgün olmuyor ve farkındaysanız bu tarz ürünlerde eski süper fiyatlı ürünleri bulmak artık çok zor. Firmalar kendini yenilemiyor buda elektronik sektörünün yerinde sekmesine neden oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Harddiski aldım şimdi sıra kılıfta Harddiski için kılıf önerisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    muscako M kullanıcısına yanıt
    aynen hocam ben de aldım, ama kılıf da almak lazım şimdi :D
  • Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam
  • Güzel bir kılıf bulunca haber verirseniz sevinirim.
  • Kardeş çok işin olmuyorsa gereksiz masraf Bence yine de sen bilirsin... ben haftada ortalama 150 200 sayfa çıktı alıyorum Eşim öğretmen olduğu için öğrenciler için test çıktısı alıyorum Bu nedenle benim çok işime yarıyor dışarıda yaptırsam daha yüksek paraları ödeyeceğim ama senin böyle bir durumun yoksa gerek yok derim ben

• zma kullanıcısına yanıt
    Saolasin hocam dusunceleriniz icin

• Arkadaslar robotları kaçırmayın aliexpreste aynısı 30 tl

• Pilli legodan alan var mı nasıldır acaba?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.