Şimdi Ara

Bim 25 Mart 2016 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
6.108
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ürünlerin incelemesi. Yastıklar çok hoş görünüyor.

• KAHVE MAKINASINI SAKIN SATIN ALMAYIN. COK GEREKSIZ. GERCEK KAHVE ICMEK ISTEYEN, FILTRE KAHVE MAKINASI ALSIN.

GERCEK KAHVE, FILTRE KAHVEDIR!

100 TL'YE KALITELI BIR MAKINA ALIN, KALAN 200 TL CEBINIZDE KALSIN!

FILTRE KAHVENIN KILOSU, BREZILYA KURUKAHVECISINDE 35 TL (TURK KAHVESI ILE AYNI FIYAT)

http://www.hepsiburada.com/filtre-kahve-makineleri-c-60006399
  • Yelekler pazardan allah korusun nazardan
  • o kahve makinesinin standart fiyatı o zaten
  • Süpürge 800 watt gücünde bendeki fakir 1600 watt gücünde ve çok iyi çekiyor. Lakin haznesinin içinde tozun motora girmesini engelleyen bir filtre(bez) var o hemen tıkanıyor. Onu sık sık su ile temizlemek gerekiyor Hatta servisten 15 lira yedek aldım dönüşümlü kullanıyorum.Hazneyi ana gövdeye kilitleyen çok dandik bir sistem var ve her an kırılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu inceleme yapanlar havlulara biraz daha detay verseymiş , starwars havlularına çok dandik dediler , aynılarsa almaya değmez. Çantalar fena değil gibi star wars dan daha büyük, videolarda batmanvsuperman ambleme olan çanta yok ama mağazalara gelir umarım.1 çanta 1 yastık alırım duruma görede havlulardan alırım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongio

Kahve makinesi dandik bir ürün. Satın almayın. Hazir kahveyi suyla karistirip kopurtmekten baska birsey yapmayan bir makine. Bu fiyata gerçek kahve yapan makineler var.

öneriniz nedir makine arıyorum bende

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu gün Tokat ta yeni acılan bim mağazasında casper nirvana n220 tablet 449 tl idi. Bir tane aldım, internette pek yorum yok ama tabletin en büyük sorununun harici usb harddisk taktığımda görmemesi olduğunu gördüm. Başka marka hdd ile de durum aynı. Casper Müşteri hizmetlerinin durumdan haberleri yok. Sonuçta İade ettim. Hdd takamadıktan sonra veya harici elektrik ile hdd taktıktan sonra bir anlamı yok benim için. Yinede bu şekilde beklentisi olmayanlar için güzel ürün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidden

Arkadaşlar bu gün Tokat ta yeni acılan bim mağazasında casper nirvana n220 tablet 449 tl idi. Bir tane aldım, internette pek yorum yok ama tabletin en büyük sorununun harici usb harddisk taktığımda görmemesi olduğunu gördüm. Başka marka hdd ile de durum aynı. Casper Müşteri hizmetlerinin durumdan haberleri yok. Sonuçta İade ettim. Hdd takamadıktan sonra veya harici elektrik ile hdd taktıktan sonra bir anlamı yok benim için. Yinede bu şekilde beklentisi olmayanlar için güzel ürün.

Merhabalar
    Üründe klavye üzerinde bulunan USB güç amperleri hdd için istenilen güç çıkışını sağlamamaktadır.Kutu içerisinde bulunan otg kablo ile cihaz üzerinden HDD kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackblood07

quote:

Orijinalden alıntı: hidden

Arkadaşlar bu gün Tokat ta yeni acılan bim mağazasında casper nirvana n220 tablet 449 tl idi. Bir tane aldım, internette pek yorum yok ama tabletin en büyük sorununun harici usb harddisk taktığımda görmemesi olduğunu gördüm. Başka marka hdd ile de durum aynı. Casper Müşteri hizmetlerinin durumdan haberleri yok. Sonuçta İade ettim. Hdd takamadıktan sonra veya harici elektrik ile hdd taktıktan sonra bir anlamı yok benim için. Yinede bu şekilde beklentisi olmayanlar için güzel ürün.

Merhabalar
    Üründe klavye üzerinde bulunan USB güç amperleri hdd için istenilen güç çıkışını sağlamamaktadır.Kutu içerisinde bulunan otg kablo ile cihaz üzerinden HDD kullanabilirsiniz.

Söylediğiniz yöntem dahil hemen hemen her şeyi denedik olmuyor tık tık kafa vuruyor bulabildiğim tüm hddlerde durum aynı idi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tencere seti
    fiyatına göre oldukça iyi

• Bim musterisi kahve makinasina 300 lira vermez

• Bim müşterisiyim. Kahve makinesini aldım 😊
    Dehşet ses çıkarıyor. Gece bir kahve yapayım deseniz tüm ev halkı uyanır.

• Tava iyi tava. Aldık bir adet
  • Bim bitmemiş :)

Lava 1 tane kalmıştı, bugün atladım aldım, denedik gayet güzel oldu yaptığımız etler...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.