Şimdi Ara

(BİM-229 TL) Intenso 1 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk-13 Mayıs (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
8
Favori
20.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 14 Mayıs 2020; 18:13:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giresun Teyyaredüzü Mahallesi'ndeki Bim'de harddisk, powerbank, priz vb. her şey var. Arayana duyurulur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Letgoya 350 TL'den ilanlar açılmaya başlanmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Mojidozirikato

Letgoya 350 TL'den ilanlar açılmaya başlanmış
    300 e zaten alınabiliyor diger sitelerden birisi yazmıştı hangi kafayla satıyorlar acaba
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Grup indirimi...
  • 1 adet aldım sabah. 60 gb yakın film kopyaladım şimdilik bir sorun yok. hızı da gayet iyi usb 3.0 ile 90-120 mb arası kopyalıyor. onun dışında hdtune vs gibi bir yazılımla test yapmadım. ha bir de ürün niyeyse fat32 olarak geldi. ürünü yeni alanların kullanmaya başlamadan önce kontrol etmesinde fayda var sonradan iş çıkmaması için.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    benim ntfs olarak geldi hocam ilginç
  • Maleguard kullanıcısına yanıt
    vallahi ben de şaşırdım ilk görünce. daha önce aldığım hiçbir harici hdd'de böyle bir durumla karşılaştığımı hatırlamıyorum. neyse ki kullanmaya başlamadan önce kontrol ettim refleks olarak.
  • Ben de bir tane aldım. Görünüş ve hız olarak güzel cihaz. İçini açmadım ama programla bakınca içindeki diskin "WD10SPZX-22Z10T1" model olduğu görünüyor. USB 2 portuna takınca yeşil, USB 3 portuna takınca mavi ışık yanıyor.

Yalnız bir problem fark ettim. Cihaz bendeki USB çoğaltıcıların (hub) hiçbirinde çalışmadı. Işık yanıyor ama bilgisayar görmüyor. Toplam 4 hubla denedim, hiçbirinde olmadı. Cihazı bilgisayarın USB portuna doğrudan takmak gerekiyor. Diğer harici hard disklerimde böyle bir problem yok. Ürünün donanım bilgisinde Intenso SCSI Device yazıyor. Acaba driver vs. güncelleyerek hubla kullanmanın bir yolu olabilir mi? Bu sorunu başka yaşayan var mı?
  • Görkem Berat kullanıcısına yanıt
    Hocam içinden cikan wd hard diskte sata girişi ve usb pcb parçası ayrilabiliyor mu? Yani laptoba filan takilabilir mı dahili hdd olarak ?

• Evet kullanabilirsin. Usb den ayrılmış şekilde fotoğrafı çektim.
  • FAT32 geldi benimki de ..NTFS biçimlendirdim.
  • Eyvallah kardeşler. Ben de postu görünce gidip aldım 1 tane. Test yaptım sorun yok gayet iyi çalışıyor. Normalde her şubeye 2 adet geliyor sanırım. Bu ve akım korumalı prizlerden aldım. Alan herkese hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bı ben bulamadım İzmir de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün BİM'den aldım. Millet valizler için birbirini eziyordu. Ürün Oldukça ince, eski Western Digital diskimin kablosu ile aynı uzunlukta ve şekilde, ön yüzeyi parlak ve kolaylıkla çizilebilir görünüyor. Veri aktarım hızı iyi. Genel olarak memnunum.
  • ps4'e takip kullanan oldu mu?
  • geçen bimdeyim gözüme çarptı, aa dedim ne ne kadan da ucuz. dedim bimden bu kadar ucuz elektronik mi alınırmış, almadım :( şimdi de almadığıma pişmanım. neyse kısmetimiz olsa fizandan gelir bulurdu bizi :) alanlara hayırlı olsun güle güle kullansınlar.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    bende 1 tane aldım ve kontrol ettim fat 32 olarak gelmiş biçimlendirmenin garanti dışın vb etkisi olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunta_16

bende 1 tane aldım ve kontrol ettim fat 32 olarak gelmiş biçimlendirmenin garanti dışın vb etkisi olurmu
    Olur mu öyle şey. Biçimlendir tabii ki :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.