Şimdi Ara

BİM-20 KASIM-Bul. Mak. 120 Tablet Deterjan 16.95 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
17.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba bende bulş mak tabletini aldım candogan62 bey tavsiye etmişti şuan için bir sorun yok çizme olayı da yaşamadım ben tavsiye edebilirim mak. siemens onla alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum ama belirteyim dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: map

Bind tablet'i pril üretiyor arkadaşlar. Biz yıllardır kullanıyoruz herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Beyaz eşya bölümünde Candogan62 arkadaş da sürekli tavsiye eder. Ben de tavsiye ederim.

aynen. candoğan62 beyin yönlendirmeleri doğrultusunda bind kullanıyorum. şu anda hiçbir terslik yok. gayet memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YorgunDemokrat45

Arkadaşlar kesinlikle bu markanın "ikisi bi arada, üçüsü bi arada" tabletlerinden almanızı tavsiye etmiyorum.

2 yıl önce bu markayı bir kez merak üzerine aldım. Sırf denemek için. Az daha evden kovuluyordum ben de... Bu üründe metal koruyucu ve cam parlatma özellikleri kesinlikle yok.

- Çatal, kaşık, bıçak gibi rahatça aralarında s damlası kalan parçalarda yer yer paslanmalara neden olabiliyor. Calgonit ya da Pril kullanırken böyle yapmazdı. Ama makineye BIND koyunca nedense metallerde paslanma başladı.

- Cam bardaklarda ise acaip bir beyaz buğulanma ve hafif çizilmelere neden oluyor. Ayrıca çok iyi temizlemiyor. Genelde kuru yiyecek kalıntıları çıkmıyor.

BIND TABLET kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ama her ürününü değil. Toz deterjan BIND marka kullanıp çok memnun olan arkadaşlarım var. Onlar da tabletlerini denemişler ve hüsrana uğramışlar. BIND adlı markanın TOZ olanını alın, tabletinden uzak durun.

Alternatif tavsiyeler ise CALGONIT POWERBALL ve Pril tabletler. Daha 2 ay önce 120'lisini kampanyadan 22,9 TL'ye almıştım. Tahminen 8 ay yetecek. Ankara'da olanlara bir tüyo: İstanbul yolu üzerindeki A-CITY alışveriş merkezine gidin. Mısır Çarşısı içerisindeki markette Calgonit POWERBALL 120 adet 24,9 TL. Geçen hafta gördüm.

Anladığım kadarıyla bayanların Pril demelerinin nedeni ise limonlu modelinin hoş bir koku bırakması ve iyi temizlemesi.

hocam bilgiler için sağol..
    demekki Calgonite devam

• Carrefour da Calgonit tablet 90 lı 20tl...
  • peki bu tabletleri kullanıp ayrıca bulaşık makinesine tuz yada parlatıcı koymak gerekmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgenc

peki bu tabletleri kullanıp ayrıca bulaşık makinesine tuz yada parlatıcı koymak gerekmiyor mu?

Hayır, hepsi bu tabletin içinde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kxlylmz

benim hanım calgonit tableti beğenmiyor pril tablet kullanıyoruz. bu bind calgonitten daha iyi midir acep??

Yaw bu hanımları anlamak mumkun degil, benimkide Pril çiziyor diyor.Ya calconit yada bind al diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tobin Bell

quote:

Orijinalden alıntı: gago

bu temizlik maddelerini çok kullanılmıyorsa çok almak bence akıl işi değil tarihi geçmiş detarjanların etkilerini kaybettiklerini biliyorum o yüzden 120lik tablet ancak bir yemekhane restoran gibi yerler için mantıklı ev için çok gerekli değil diye düşünüyorum

sallamayın arkadaşlar deterjan bu gıda değil..
    etkilerini nasıl kaybedermiş biri anlatsın yahu..

Kafadan yorum yapıyorlar işte yaa
  • merhaba ben gecen hafta bind active aldım 120 paketten makınem simens yıkama bittikten sonra detarjan erimirdu bir kac defa denedim yine erimedi bende gittim iade ettim colgonit powerball aldım şuan bir sıkıntı yok bind active benim makinemde sıkıntı oldu..bilginize
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.