Şimdi Ara

BİM 1 Aralık 2017 Regal 102 cm 4k Televizyon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
10.336
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 sene once bu fiyata alabiliyorduk, dolar maalesef....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k diye alırsınız içinden 640x480 cıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 te amcama 4k kavisli 40” samsung almıştım diye hatılıyorum 1460 tlye

Nerden nereye

• 3D ve 4k ve smart özelliği 40" regali gecen sene 11 kasımda n11 den 1295 tl ye almıştım

Ama şuan bu fiyatlara 4k yok

• ben yarın almayı düşünüyorum televizyonu. gayet güzel özellikleri var bu fiyata bu dolar kuruyla bulunmaz nimet.
  • 1400 liraya 40" cihazmı
    49" axen 1250 liraya satılıyor hala kipada 1280 liraya gelen 48"sunny var gg üzerinden
    4k nın bi esprisi yok full hd bile fazla yıllardır
    55" 4k axen var 1899e ona bile pahalı deyip almadım
    48" hi level vardı 1350 ye onuda almadım bunumu alacam
  • Bence de 4k için erken, özellikle smart olmayan bir tv için. Ama belki android box ile kullanacak vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

1400 liraya 40" cihazmı
    49" axen 1250 liraya satılıyor hala kipada 1280 liraya gelen 48"sunny var gg üzerinden
    4k nın bi esprisi yok full hd bile fazla yıllardır
    55" 4k axen var 1899e ona bile pahalı deyip almadım
    48" hi level vardı 1350 ye onuda almadım bunumu alacam

Büyük ekran için almıyor millet. Donaımhaberli adam full HD cihaz almaz bu saatten sonra. O TV'yi alan kişi pc de bağlar, 4k içerik de izler. Cihaza çamur atmayın.

40 inç smartlı TV'ler 2300dne başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 3 Aralık 2017; 20:35:19 >

• Tv nin çözünürlüğü ile alakalı bir sorun olmaz. Zaten incelemesini yapan arkadaş da gayet güzel ve net yazmis her seyi. Almayi dusunup acaba gercek 4k degil mi dusunenler varsa direkt alabilir kisacasi.

Lakin esas deginmek istedigim nokta şu; eger bu tv`yi 2 metre ve alti mesafeden izleyecekseniz 40 inç icin 4k olmasi mantikli. Ama daha fazla uzakliktan izleyecek iseniz 40 inc bir 4k tv almak pek mantikli degil. Ben 40 inc alacagim buyuk isteemem ve izleme mesafem 2 metreden daha fazla diyenlerdenseniz, biraz daha uygun fiyata 1080p cozunurluklu + smartli firsatlar yakalamaya calisabilirsiniz. 4k keyfini doyasiya yasayayim diyorsaniz alacaginiz tv en az 50 inc ve uzeri olmali.

Kisacasi, illa 4k olsun demiyorsaniz 40 inc 4k yerine 40-43 inc arasi daha fazla ozellikli bir 1080p tv; 4k olsun diyorsaniz ve butceniz de musayit ise 50 inc ve uzeri 4k tv bakin derim.

• xxxcem kullanıcısına yanıt
    dediğiniz televizyonların linki varmı ?
  • Bu televizyonun kalınlığı ne kadar acaba? Hiç fotosu yok mu? Slim beklemiyoruz ama çok da kalın değildir galiba.

• Axen'e para vermem şahsen Hi Level ondan bir tık daha iyi ama vitesi biraz yükseltip Vestel alınabilir. Ben memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

Axen'e para vermem şahsen Hi Level ondan bir tık daha iyi ama vitesi biraz yükseltip Vestel alınabilir. Ben memnunum.

Konuda bahsedilen Axen değil Regal Vestel ürünü.

• Mitrovic kullanıcısına yanıt
    hocam bu regal vestelin garantisi altında 3 yıl.
  • djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Kurulum ücretlimi?

• Elegant Man kullanıcısına yanıt
    valla bilmiyorum hocam ben televizyonu almaktan vazgeçtim daha büyük inçler daha uyguna geliyo aslında 4k diye alasım var ama çok kararsız kaldığım için vazgeçtim.
  • Şu modeli arkadaşıma aldırmıştım gayet memnun.http://www.hepsiburada.com/vestel-49ub8300-49-124-ekran-4k-smart-led-tv-pm-HB000002HL1I

Bu TV için bir oynatıcı (box) şart gibi gözüküyor. Smart ve internet özellikleri olmadığı için.
    üstteki arkadaş içerlemiş sanırım
    ben uzun zamandır kovalıyorum hocam cok ucuz fıyatlara satıldı bunlar alınmaz alan alsın tabide bu paraları hak etmiyorlar bence
    bu 4k 55" axen
    https://forum.donanimhaber.com/migrosta-55-axen-4k-tv-1899tl-bence-guzel-fiyat-kacmaz--127988781
    4k pc ıle baglanıp kullanılabılır ki 4k icerik ??? cok yuksek boyutlarda benım tavsıyem 42 veya 49 full hd yeterli tv izlenecekse 4k yayın veren bi tane trt vardı sanırım

benim inceledigim 1380e düstügünde cek kuponla 1200 küsüre alacagım tv budur axen den 1 tık iyi görüntüsü yan yana gördüm tvleri

https://forum.donanimhaber.com/gg-teknosa-seg-48sc7600-48inc-smart-tv--128312260
    https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/seg-48sc7600-48-smart-led-tv-308012084

sürekli degisiyor fiyatı 1500 oluyor 1490 oluyor 1390 oluyor takip etmek lazım ...

• xxxcem kullanıcısına yanıt
    sizde haklısınız şuan hala 4k yayın veren tek tük kanal varken niye 4k alıyorsunuz fazla para veriyorsunuz demeniz şuan için mantıklıda ben şahsen bunu alıp masaüstüme bağlayıp 3 veya 4üncü ekran yapıp dizi film izlemeyi düşünüyordum mesela alırım odama götürürüm odamda yatarak film izlerim o şekilde düşünüyorum. şimdiden 4k alalımki ileriye yatırım
    bende o şekilde kullanacagım 4k bende isterim elbette izlemek ama
    download olacaksa indirmesi dert 12gb küsürden baslıyor ,izlemek icinde efsane net gerekiyor dvd alırım derseniz tane 20 dolar burda ne kitleyebilirlerse ,
    ben bunları düşünüp 1080p ye karar verdim ve attıgım seg i alacagım bakalım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.