Şimdi Ara

Bilm Kurgu film tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ama filmde robotlar,uzaylılar,dünyayı kurtarma gibi konular olmasın......Lucy.limitlees tarzı filmler önerirmisiniz..

• the man from earth
  • Butterfly effect. biraz vuruşlu bir dizi. bilimum ana bacı teyze gibi unsurlardan uzakta izlemeni tavsiye ederim
    he bir de izler misin bilmem ama lost dizisi var hafif bilim kurgu. epey kült bir dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babboable

Butterfly effect. biraz vuruşlu bir dizi. bilimum ana bacı teyze gibi unsurlardan uzakta izlemeni tavsiye ederim
    he bir de izler misin bilmem ama lost dizisi var hafif bilim kurgu. epey kült bir dizi.

Butterfly effect dizisi hoşmuş Lostu izlemiştim zaten :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26mekanesk

quote:

Butterfly effect. biraz vuruşlu bir dizi. bilimum ana bacı teyze gibi unsurlardan uzakta izlemeni tavsiye ederim

aslında bir film hocam ama güzel bir filmdir kendileri öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 26mekanesk

quote:

Dizi yazmışım pardon film olacak o

• Babboable kullanıcısına yanıt
    vay arkadaş butterfly efect filmini çok seven birisi olarak yorumu görünce hemen google amcaya arattım bunun diziside vardı ben mı görmedim diye hevesim kursağımda kaldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.