Şimdi Ara

Gerçekçi dizi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2000'li yıllarda yani günümüzde geçen fantastik öğeler yada bilimkurgu tarzı degilde şuan gerçek hayatta olabilecek şeyleri anlatan diziler arıyorum örneğin breaking bad , prison break , better call saul , bates motel gibi diziler ayrıca filmlerde olabilir geçenlerde gece vurgunu diye bir film izlemiştim tamda bu tarzdaydı yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackWalkeR -- 15 Mart 2015; 22:24:19 >

• Dexter

Sonuçta bir seri katil dizisi
  • House of Cards
    OZ
    True Detective
    Fargo
    Sons of Anarchy
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackWalkeR

Merhaba arkadaşlar 2000'li yıllarda yani günümüzde geçen fantastik öğeler yada bilimkurgu tarzı degilde şuan gerçek hayatta olabilecek şeyleri anlatan diziler arıyorum örneğin breaking bad , prison break , better call saul , bates motel gibi diziler ayrıca filmlerde olabilir geçenlerde gece vurgunu diye bir film izlemiştim tamda bu tarzdaydı yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler .

Supernatural izle tam sana goredir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Friends

• Jericho
  • True Detective
  • quote:

Orijinalden alıntı: FURY.

Dexter

diziyi çok övüyorlar istedigim tarzda ama son sezonlara dogru saçmalamışlar felan diyorlar o yüzden izleyesim gelmiyor teşekkürler öneri için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz Güney

House of Cards
    OZ
    True Detective
    Fargo
    Sons of Anarchy

hocam fargo yu izledim gerçekten tam istedigim tarzda bir dizi OZ dizisinede bakmıştım ama pek sarmadı beni digerlerine bakacagım teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: heisenbergww22

Jericho

hocam diziyi övüyorlar ama gerçekten çok bilimkurgu gibi gözüküyor yinede bakacagım teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: heisenbergww22

Jericho

hocam diziyi övüyorlar ama gerçekten çok bilimkurgu gibi gözüküyor yinede bakacagım teşekkürler

Pek birşey bekleme fazla güzel bir dizi değil istersen başka öneri almaya devam et

• quote:

quote:

Dexter

diziyi çok övüyorlar istedigim tarzda ama son sezonlara dogru saçmalamışlar felan diyorlar o yüzden izleyesim gelmiyor teşekkürler öneri için

Arkadaş kim diyor saçmalamış.Sen böyle insanların lafına bakarak hareketmi ediyorsun bu kadar kolay.
  • quote:

quote:

quote:

Dexter

Arkadaş kim diyor saçmalamış.Sen böyle insanların lafına bakarak hareketmi ediyorsun bu kadar kolay.

Hayatta her konuda kendi kararımı kendim veririm burda bahsettigim son sezonlara dogru saçmalamışlar olayını çok fazla insandan duydum dizilere başlarken yada film önerisi isterken tabikide başka insanların lafınada bakarım burda oldugu gibi

• quote:

quote:

Dexter

Son sezon saçma değil sadece beklenen bir final olmadı o kadar. Dexter son sezonu kötü diye izlenmeyecek bir dizi değil.
  • spartacus, belgesel tadında anlatıyor tarihi
  • The Wire
    Dunyanin en gercekci dizisi secildi.

• Arkadaşlar yeni başlık açmak istemedim. Şu ana kadar beni en çok saran dizi prison break oldu. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PB
    BB
    Dexter
    HouseofCards
    Narcos
    Homeland
    Stranger Things (bilimkurgu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Arkadaşlar yeni başlık açmak istemedim. Şu ana kadar beni en çok saran dizi prison break oldu. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Prison Break, Breaking Bad tarzı diziler gerçekçi bile değil.Yahu hayatınızda akciğer kanserine yakalanıp uyuşturucu kralı olan kaç öğretmen duydunuz?Yanlış anlaşılmasın Breaking Bad i çok severim fakat buna gerçekçi dizi deyip Oz izledim sarmadı, Sopranos çok sıkıcı geldi diyenler oluyor.

Özellikle Oz bizzat gerçek hayatın kendisidir.Breaking Bad'i 3 sene önce bitirmiş, güncel olarak da Better Call Saul'un yeni sezonunu bekleyen birisi olarak diyebilirim ki BB hiç bir şekilde Oz ve Sopranosun yanına yaklaşamaz.The Wire dizisini de çok övüyorlar ama izlemedim.
  • True Detective

Black Mirror

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.