Şimdi Ara

BİLKENT ENDÜSTRİ'DEN İTÜ ENDÜSTRİYE GEÇMELİ MİYİM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizmabirader -- 24 Nisan 2017; 23:26:51 >

• Büyük hata yapmış olursun. İstanbul'dan sonra Ankara kötü gelmiş olabilir. Ama bu iş sende. Birkaç kafa dengi arkadaşın olsa daha rahat olacaktır seninin için. Yine de İstanbul'a geçeceksen mesela Koç vs de olabiliyor mu yoksa yalnızca ITU ye mi geçebiliyorsun?
  • pitrat kullanıcısına yanıt
    koç tam burslu tutmuyor, boğaziçi iktisat da alternatifler içinde ama. gerçekten itü-bilkent arasında o kadar uçurum var mı?
  • Ben endustri muhendisiyim. Yukaridaki uyeyi dikkate alma lutfen. ITU kotu degil tabii ki. Ancak endustri okuyacaksan bilkent, boun, odtu, koc, sabanci tercih edilmeli oncelikle. Bilkent i birakma derim. Fark var. Management consulting mesela ITU den pek almaz. Yine de bu bir genelleme kesin dogru diye bir sey yok. Bilkent ten ituye gecme derim ben. Endustri den de iktisata gecmezdim. Zaten o pozisyonlarda em olarak da calisabilirsin cogunlukla.
  • pitrat kullanıcısına yanıt
    Tamamdır çok teşekkürler, işime gelmeyen bir cevap oldu ama olsun :)
  • Yurtdisi hedefin varsa, itu daha kolaysa not ortalamasini korumak adina ve kendine guveniyorsan gecebilirsin ama ortalaman 2,5 ustu ise gecmemen taraftariyim. Bilkent yurtdisinda ituye gore daha cok soz sahibi sanirim,
  • Bilkent itüden daha iyi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevmediysen git, ama okula çamur atma. Bilkent ile itü rakip değil bence. Sıralamana yazık etmiş olursun.

not: CS 2. sınıf
  • Sakın böyle bir hata yapma devam et bilkente keşke senin yerinde olsam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.