Şimdi Ara

BİLGİSAYARIN SESİ GİTTİ (ayrıntılı açıklama)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    teamspeak3 açıktı ve arkadaşlarımla konuşuyordum. hamachi den minecraft(bir java oyunudur) serverı kuruyordum.

başka birşeylerle uğraşırken hamachiye bir baktım ''ağlara bağlanılıyor yazıyor'' ama ben zaten ağlara bağlıydım. yani hamachi sanki yeniden başlıyor gibiydi. bekledim ama bağlanmadı. kapatmaya çalıştım kapanmadı. denetim masasından silmeye çelıştım yarıda takıldı.

falan filan derken farklı programlardan program çalışmayı durdurdu hatası aldım. explerer.exe falan çalışmayı durdurdu. bilgisayarı birkaç kere kapatıp açtım. bu açılmaların birinde siyah ekran üzerinde bios yazıları gibi bir sekilde dosya gözden geçirmesi gibisinden 3 aşamalı bir tarama oldu. ne olduğunu anlamadım. heralde windows ta bir sorun oldu o kendini düzeltiyor sandım(çünkü o tarz yazılar yazıyordu hatırlamıyorum).

bu olayların hepsi tamamlandıktan sonra pc eski haline dönmüş gibiydi ve hamachi de çalışıyordu normal bir şekilde. amma ve lakinki öyle değildi! O_o pc den hiçbir ses gelmiyor.

ŞU ANDA:ses driverini yeniden yükledim olmadı. resimler:

ses driveri

ekranın sağ alt köşesinde ses görünmüyor

resmin sol alt kısmındaki özelleştire basınca bir sonraki resim geliyor. geri yükle deyince hiçbir şey olmuyor

media player ve KMPlayer ile müzik açmaya çalıştığımda da bu uyarılar geliyor

• haydin cengaverler bir yardım
  • çok sağolun ya bastım formatı düzeldi
  • Hocam ses kartınızı güncellemeyi denediniz mi diyecektim ki geç kalmışız kusura bakma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.