Şimdi Ara

Bilgisayarım Zykel Kablosuz Modemi Görmüyor. Lütfen Yardım!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
90
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Bilgisayarım Zykel Kablosuz Modemi Görmüyor. Lütfen Yardım!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    55 Mesaj
    Beyler şu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Annem kendisine tablet ve kablosuz bir modem almış Zykel marka. Ama benim PC bayağı bir eski (born in 2005) ve işletim sistemi de XP. Dün modemi ethernet'ten bağladım PC'ye, ama PC kesinlikle görmüyor modemi. Modemin normal çalışmasında sıkıntı yok ama internet falan denendi kablosuz. Yapılabilecek bir şey var mı bu konuda? Yoksa mecburen laptop alıcam çünkü. Şu an hesaplarımda hiç pc almak lütfen kurtarın beni gözünüzü seveyim.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    434 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: knighTeen87

Beyler şu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Annem kendisine tablet ve kablosuz bir modem almış Zykel marka. Ama benim PC bayağı bir eski (born in 2005) ve işletim sistemi de XP. Dün modemi ethernet'ten bağladım PC'ye, ama PC kesinlikle görmüyor modemi. Modemin normal çalışmasında sıkıntı yok ama internet falan denendi kablosuz. Yapılabilecek bir şey var mı bu konuda? Yoksa mecburen laptop alıcam çünkü. Şu an hesaplarımda hiç pc almak lütfen kurtarın beni gözünüzü seveyim.

Adsl portuna girerek kablosuz ağ ayarlarından şifreleme türünü değişmeyi dene sorun çözülebilir.
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,174
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.