Şimdi Ara

Bilgisayarı En çok Kasan oyun (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
1
Favori
26.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: monster48

NFS CARBON

carbon bendede kasıyor
  • Abi yalan olmasın. Ben FS 2004 de kasılmanın hasını yaşıyorum özellikle Online uçarken. Diğer kullanıcıları gördümü iyiden iyiye kasıyor. Birde eklenti sceneryler fazla ayrıntılı ise o zamanda kasıyor.

Sistem

P4 2.8
    DDR 400 512*2 :1 GB RAM
    SAPHİRE ATI x1950 Pro
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orjinalden alıntı: luciferian

ben de fsx demo yükledim,herşey ultra high da,ekran kartım go 7600 ama şimdiye kadar hiç kasılma olmadı??

5 FPS alıyorsun haberin yok.

+1 FPS = 6FPS

frapsdan baktım 15-25 arasında FPSinceden de kıllandım,acaba benim indirdiğim demo fsx2000 falan mı acaba?680-700mb lık alan kaplıyor??

• @luciferian

grafik ayarlarından customize tıklayıp tüm ayarları sona dayayıp scenery kısmından extremely dense ve herşeyi sona dayarsan inan o laptopla 5 fps den fazla alamazsın tabi şöyle bir durumda olabilir demoyu ben oynamadım scenery yi kısmış olabilirler tam sürümü oynadığında makinendeki ayarlarla 15 fps alabilmen bile büyük başarı olacaktır, zaten kasılmanın başlıca nedenleri scenery,traffic ve weather dır bu ayarlar inanılmaz yük bindirir işlemci ve ram a hatta 2 gb olupta ram yetersiz gibi mesajlar alan arkadaşlar biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 15 Haziran 2007; 15:22:22 >
  • yaw ben bi 7 ay falan önce FSX e klip yapmıştım istanbul semalarında geçen ama deli miydim neydim her ayarı açtım frapsla kaydetmeye başladım üstelik bunu onboard 6150 ile yapmıştım millet yorumlarda dalga geçip duruyodu zaten izleyin anlarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 5 Temmuz 2007; 16:34:55 >

• Silkroad Online çok kasıyor
  • SCARFACE KASIYO BENDE AMA SERİUS SAM 2 KASMIYOR
  • en fzla NFS Carbon kasıyo
  • Bilgisayarımı değilde beni kasan oyunlar çok fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eramom -- 16 Haziran 2007; 12:46:18 >
  • cod 2 multiplayer
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Flight Sim X'den daha fazla kasan oyun hayatımda görmedim.

+1907 diyorum başka bir şey demiyorum.TDU fear felan hikaye.
  • Flight Sim X'den daha fazla kasan oyun gösterin saçımı kestircem..
  • Sistemimde daha kasan bir oyun görmedim o/c de yapmıyorum bütün detaylar full+full aa açık 16x kasan oyun yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaptan3434

Sistemimde daha kasan bir oyun görmedim o/c de yapmıyorum bütün detaylar full+full aa açık 16x kasan oyun yok

flight sim x de herşeyi aç bakiim o sistem nasıl ağlayacak
  • Fsx de açacaz bakalım aa 16x ne istersen onu açacam kasmaz bu makina nasa ile aynı kalite:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

quote:

Orjinalden alıntı: kaptan3434

Sistemimde daha kasan bir oyun görmedim o/c de yapmıyorum bütün detaylar full+full aa açık 16x kasan oyun yok

flight sim x de herşeyi aç bakiim o sistem nasıl ağlayacak

ya sizin dediğiniz fligt sim x hangisi ya
  • birde carbon hiç kasmıyor bence
  • NFS 10: Carbon Nvidia ekran kartı kullananlar için kasar, ATİ ekran kartı kullananlar için kasmaz.
  • Flight Simulator X Deluxe diyoruz.Benim makinada kasmıyor.. Venomtrk adlı arkadas kasacak diyor anlamadımSevgiler Venomtrk
  • quote:

İşlemciden olduğunu sanmıyorum, o değerede getiremem stock fan var, hiç oc işine de girmedim, sonuçta eski bir oyun o zamanın en iyi işlemcileri şu anın orta işlemcileri, bence oyunda hatalar var, en son yüklemeleride yaptım, zaten yapmazsanız bi süre sonra masaüstüne dönüyor, yani üniteler çoğaldıkça, ben istiyorum ki, 8 tane hard rakip atıyım kana kan dişe dişe bir çarpışma olsun ama 15 tane tank ürettikten sonra oyun yavaşlıyor, 1gb ram alacaktım sırf bu yüzden 2gb almıştım, hayallerim suya düştü , bence tamamen oyundan kaynaklanan bir durum

@sneakersnack

Evet, haklısınız. "Oyun, işlemci - bellek altyapısını iyi kullanamıyor" diyelim. (Oyun motoru iyi değilse neden çok sayıda rakip konuşlandırmaya izin verilir, ayrı bir konu tabii.)

Yine de deneyeceğim (umutsuz da olsam). Umarım sizin sisteme veya yazılımlara özgü bir sorun vardır ve en kısa zamanda çözülür.

quote:

yok sistemle alakalı değil , bende hem vista hem xp var ikiside orjinal, ikisinde de aynı yavaşlamayı alıyorum, ayrıca internet cafelerde falan bakıyorum oralarda da aynı, arkadaşların pc lerinde de aynı, hep aynı :S

:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 17 Haziran 2007; 19:24:12 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.