Şimdi Ara

Bilgisayarı En çok Kasan oyun (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
1
Favori
26.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Flight Sim'in kasma nedeni grafikleri mi yoksa oyunun büyüklüğü mü?
  • oblivion
  • Oblivion
  • KASMA nedeni muhtemel oyunun optimize edilmemesidir, yani programcıların beceriksizliği oluyor.
  • Flight Sim X de ayarlardaki herşeyi sonuna kadar açın terrain detail mesh detail gibi, tüm herşeyi açınca 15 fps den yukarı alıyosanız sisteminiz diğer tüm oyunları rahatça oynatıyor demektir bu benim görüşüm

nvidia nın tavsiye etiği flight sim x ayarı

Bilgisayarı En çok Kasan oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 13 Haziran 2007; 20:05:45 >
  • çözünürlük 1152x864 olucak şekilde 7600 gt ayarlarında oynadım , 2d kokpit görünümnde 80 fps , dıştan görünüşte 40-45 fps arası alıyorum ..
  • aynen
    quote:

Orjinalden alıntı: PaTaTaMaN/2

F.E.A.R.
  • quote:

Orjinalden alıntı: berksarp

bendeki oyunlarda en çok kasan Dark Messiah oluyor.

Dark Messiah gerçekten kasıyor ama çook iyi grafikleri olduundan değil kahrolası Texture ların bi kısmını harddiskten okumaya çalıştığı için.. Ona daha çok görüntü atlama diyorum ben kasma değil..
  • 8800 gts 640 mb ekran kartı e600 işlemci var biçokta oyun oynadım full detayda birtek battlefıeld 2142 de kasılıp kaldım
  • Dark Messiah nvidianın tavsiye ettiği ayarlar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Battlefield 2142 için nvidianın tavsiye ettiği ayarlar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Flight Simulator X için nvidianın tavsiye ettiği ayarlar

Neverwinter Nights 2 için nvidianın tavsiye ettiği ayarlar

Supreme Commander için nvidianın tavsiye ettiği ayarlar

nvidia tech zone sitesi

http://www.nzone.com/page/home.html

• F.E.A.R
  • quote:

Orjinalden alıntı: warrior sako

F.E.A.R

bu oyunun ben bu kadar kastığını düşünmüyorum iyi bir sistemi olupta kasan bence hala Flight sim
  • CoH, F.E.A.R. , TDU diyen arkadaşlar var hala, yapmayın gözünüzü seveyim 7600 GT bile full açıyor o oyunları.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

CoH, F.E.A.R. , TDU diyen arkadaşlar var hala, yapmayın gözünüzü seveyim 7600 GT bile full açıyor o oyunları.

aynen katılıyorum bu oyunları AA 4X ve tüm ayarlar açık oynayabiliyorum imzamdaki sistemle öyle aman aman sistemimde yok ama FSX de resmen sürünüyor
  • evet doru diyosun.
  • bence de güncel olarak fear, oblivion ve dediğiniz FSX kastırıyo genelde
    quote:

Orjinalden alıntı: CLUbeer

Gothic 3 Üstüne Tanımam 2 GB ramle kasmadan oynayana helal olsun Bu arada Çift çekirdek felan hikaye

gothic gereksiz bi kasılma yaratıyo oyunda, o kadar rami gereği gibi kullansa p3 800 bile çalıştırır o oyunu 512 sdram le
  • Beyler bilmiyorum herkes te öyle mi ama 2gb ram c2d1.8 x1600xtx ile, CC Generals ve Zero Hour, 8 kişilik bir haritada 4 oyuncu atıp oynarken 15 dk sonra kasmaya başlıyor bu oyunla ilgili bir hata mı yoksa nedir yani?
  • Flight Sim X , SP3 , Kasan oyunlardan.

SP3 Shader model 3 ve C2D'da bile kasıyor.
  • gta sanandreas most wanted carbon gibi oyunlat,r çok kasaoo
  • Full detayda STALKER, Oblivion, Flight Simulator X, Lost Planet Demo (özellikle dx10), Next-Gen modunda Tomb Raider Legend, Rainbow Six vegas, SC: Double Agent

yakında crysis
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.