Şimdi Ara

Bilgisayarı En çok Kasan oyun (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
1
Favori
26.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • stalker,oblivion,rainbow 6 vegas,sp double agent ve crysis olacak gibi
  • crysis
  • quote:

Orjinalden alıntı: sezginkaya

crysis

Oynamadan yorum yapmanız ilginç geldi

Bence şimdilk Rainbow Six : Vegas 2900XT'yi yüksek detayda başlarken bayağı kasıntı yapıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: big_man

gta sanandreas most wanted carbon gibi oyunlat,r çok kasaoo

şaka mı bu?? bn o oyunları p4 2.6ım 768ram we fx5200ümle simge drumuna küçültp istediğim herşeyi yapıyorum winamp gibi çalışıyo onlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: berattt

quote:

Orjinalden alıntı: big_man

gta sanandreas most wanted carbon gibi oyunlat,r çok kasaoo

şaka mı bu?? bn o oyunları p4 2.6ım 768ram we fx5200ümle simge drumuna küçültp istediğim herşeyi yapıyorum winamp gibi çalışıyo onlar

bence şaka onlar en az kasan oyunlardan birkaçı ama carbonla ilgili nvidia sürücülerinde sorun olduğu için nvidia da az performans alması normal hadi carbonla mw yi geçtikte gta sa nın neresi kasıyor
    gta sa yı 7600gs@600/1000 de 1280.1024 4xaa 8xaf full detayda 30 fps civarı oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firienholt -- 14 Haziran 2007; 13:51:38 >

• flight sim x çok kasıyor sistemi gerçekten...
  • ben de fsx demo yükledim,herşey ultra high da,ekran kartım go 7600 ama şimdiye kadar hiç kasılma olmadı??
    quote:

Orjinalden alıntı: foxhound

flight sim x çok kasıyor sistemi gerçekten...
  • F.E.A.R
  • NFS CARBON
  • Askerin intikamı acayip kasıyor.Hatta kastığında movie maker hata verip oyundan atıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: luciferian

ben de fsx demo yükledim,herşey ultra high da,ekran kartım go 7600 ama şimdiye kadar hiç kasılma olmadı??

5 FPS alıyorsun haberin yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orjinalden alıntı: luciferian

ben de fsx demo yükledim,herşey ultra high da,ekran kartım go 7600 ama şimdiye kadar hiç kasılma olmadı??

5 FPS alıyorsun haberin yok.

+1 FPS = 6FPS

• acaba fx5200le fsx in dvdsini taksam pcye kasarmı

• quote:

Orjinalden alıntı: berattt

acaba fx5200le fsx in dvdsini taksam pcye kasarmı

mauhaha bunu denemiştim , kurulumu 1 saatten fazla sürdü sonra oyuna geçtim , herşey low da bile kaldırmamıştı mauhah

• quote:

Orjinalden alıntı: sneakersnack

Beyler bilmiyorum herkes te öyle mi ama 2gb ram c2d1.8 x1600xtx ile, CC Generals ve Zero Hour, 8 kişilik bir haritada 4 oyuncu atıp oynarken 15 dk sonra kasmaya başlıyor bu oyunla ilgili bir hata mı yoksa nedir yani?

İlgi çekici. Dediğiniz olay işlemci zorlanınca oluyor. 4 adet oyuncu ve ürettiği çok sayıda birim oyunun sapıtmasına yol açıyor (bence gırafik motoru yetersiz).

P4 2.66B ile "zor"da açınca bir süre sonra donup kalıyordu hatta (birkaç saniyede bir kare/sn :) (benim haricimde iki oyuncu varken.)

C2D'de bu durumu merak ediyordum. Sizin sorunuz üzücü oldu açıkçası.

İşlemciyi 2.5 ghz üstü bir değere getirin. Bakalım ne kadar iyileşme olacak? (Tabii, son yamalar kurulu herhâlde.)

Kesin bir cevap gelmezse daha sonra da bir fikir verebilirim. Birkaç güne kadar E6420 alacağım sanırım. ZH'yi denerim.

• Bende TDU
  • f.e.a.r
  • Supreme commander oynayan yok galiba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

quote:

Orjinalden alıntı: sneakersnack

Beyler bilmiyorum herkes te öyle mi ama 2gb ram c2d1.8 x1600xtx ile, CC Generals ve Zero Hour, 8 kişilik bir haritada 4 oyuncu atıp oynarken 15 dk sonra kasmaya başlıyor bu oyunla ilgili bir hata mı yoksa nedir yani?

İlgi çekici. Dediğiniz olay işlemci zorlanınca oluyor. 4 adet oyuncu ve ürettiği çok sayıda birim oyunun sapıtmasına yol açıyor (bence gırafik motoru yetersiz).

P4 2.66B ile "zor"da açınca bir süre sonra donup kalıyordu hatta (birkaç saniyede bir kare/sn :) (benim haricimde iki oyuncu varken.)

C2D'de bu durumu merak ediyordum. Sizin sorunuz üzücü oldu açıkçası.

İşlemciyi 2.5 ghz üstü bir değere getirin. Bakalım ne kadar iyileşme olacak? (Tabii, son yamalar kurulu herhâlde.)

Kesin bir cevap gelmezse daha sonra da bir fikir verebilirim. Birkaç güne kadar E6420 alacağım sanırım. ZH'yi denerim.

İşlemciden olduğunu sanmıyorum, o değerede getiremem stock fan var, hiç oc işine de girmedim, sonuçta eski bir oyun o zamanın en iyi işlemcileri şu anın orta işlemcileri, bence oyunda hatalar var, en son yüklemeleride yaptım, zaten yapmazsanız bi süre sonra masaüstüne dönüyor, yani üniteler çoğaldıkça, ben istiyorum ki, 8 tane hard rakip atıyım kana kan dişe dişe bir çarpışma olsun ama 15 tane tank ürettikten sonra oyun yavaşlıyor, 1gb ram alacaktım sırf bu yüzden 2gb almıştım, hayallerim suya düştü , bence tamamen oyundan kaynaklanan bir durum

• Splinter Cell Double Agent
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.