Şimdi Ara

Bilgisayari Cökertmek için? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
4.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows değil mi eninde sonunda göçer. Sen bile kurtaramazsın.
  • arkadaşlar nedir bu böle ya
    bütün sadist arkadaşlr ortaya çıkmış :)
    ya o deliklerden su atma nedir ya :)
    gerçekten koptum ya.
    vay be.
    hangi insan kıyabilir bi bilgisayar o şekilde :))))
    pes doğrusu
  • quote:

Orjinalden alıntı: METAL

quote:

Orjinalden alıntı: topaz42

Ayıp ayıp. Adam bilgisayar nasıl çökertilir diye topic açmış.

Ayıp ayıp. Millette ciddi ciddi yol gösteriyor.

diğer bir ilginçlikte adam çökertmek istiyor millet kısa devre yaptırmaktan donanım yakmaktan bahesediyor

aga adam köçertmek istiyor işin ilginç kısmı...

• dll'leri arat silebildigin tüm dll'leri sil.sonra bilgisayar normal çalışıcaktır ama kapatıp açtıgın an kesin ihtimal veriyorum sana göçücek bilgisayar bölümünde okuyorum tarafımdan okul bilgisayarı üzerinde denendi bu yöntem kesin sonuç
  • quote:

Orjinalden alıntı: kinaliada85

arkadaşlar nedir bu böle ya
    bütün sadist arkadaşlr ortaya çıkmış :)
    ya o deliklerden su atma nedir ya :)
    gerçekten koptum ya.
    vay be.
    hangi insan kıyabilir bi bilgisayar o şekilde :))))
    pes doğrusu

haklısın kıymamı bu niye bilgisayarı kıysın.
    benden bir öneri daha bilgisayara uçan tekme at.kaldırıp terastan aşağı at....

• çökertmek istediğin pc intelse amd işlemcili bi pcye yaklastır korkudan yada utancından çöker yine çöker
  • Benim kardeşimi yollıyım sana adamı 15 dakika pc ile yanlız bırakıyorum ve geldiğimde alet çökmüş oluyor.Üstelik bu adam 20 yaşında çocukta değil.Adam neye elini atsa bozuyor.Gerekirse yollarım sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: kobe_bryant1977

Benim kardeşimi yollıyım sana adamı 15 dakika pc ile yanlız bırakıyorum ve geldiğimde alet çökmüş oluyor.Üstelik bu adam 20 yaşında çocukta değil.Adam neye elini atsa bozuyor.Gerekirse yollarım sana

• ntldr dosyasını silersen bir daha windows açılmaz :P
    Bunun için, araçlar -> klasör seçenekleri - > görünüm ->
    korunan işletim sistemi dosyalarını gizlenin önündeki ticki kaldır, aynı yerdeki
    gizli dosyaları göstere bir tick koy
    sonra c'ye gel(o dosya C'nin içindedir) o dosyayı sil.
    Kolay gelsin.
    Çok gıcık kaptığın biriyse, autoexec.bat, ntdetect, msdos.sys, config.sys ve boot dosyalarını da sil.
  • Kuzenimi tavsiye edebilirim. O bu konularda usta. Yeni formatladığım 0 dan tüm programları kurduğum saatlerce uğraştığım makinesini 10dk içinde halletti kendisi.
  • bu sorulurmu git system32 dosyasından sile bildiğin herşeyi sil sonra tekrar başlat açılacakmı bidene. cevap yaz sonrada.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DrGokhan

diyelim bir bilgisayari kısyoldan köcertmek için windows dosyalarından hangi sistem dosyasını silmem lazım sildiğimde bilgisayar daha acılmıyacak şeklide olacak windows kople gidicek

ntldr dosyasını bul (gizli ve sistem dosyasıdır. Görünüm seçeneklerinden hem "korunan işletim sistemi dosyalarını göster"i seç hem de "gizli dosyaları göster"i seç.) Özellikler gelişmişden sıkıştır'ı seç. Bir dahi ki açılışta o blgisayar açılmaz. Kurtarmak için ntldr dosyasının yedeğini kurtarma konsolundan yeniden üzerine yazın.

Alternatif olarak yeni donanım profili yarat. Bu profilde bazı sistem araçları başltama seçeneğini değiştir. Bunu yapmak için bilgisayarım'ı sağ tıkla özellikler -> donanım -> aygıt yöneticisini seç. Görünüm menüsünden gizli aygıtları gösteri seç. Buradan ksecdd'ye gel. Özelliklerinden altat aygıt kullanımından şu anki donanım profilinden devre dışı bırak'ı seç. Windows gene başlamayacaktır. Açılışta F8 ile yaratmış olduğun diğer donanım profili ile bilgisayarı açabilirsin. Eğer profil yaratmazsan düzeltmek için kurtarma konsolundan enable komutunu kullanın.

• quote:

Orjinalden alıntı: OpSmU DeDiN!!

çökertmek istediğin pc intelse amd işlemcili bi pcye yaklastır korkudan yada utancından çöker yine çöker

hahaha hangi filmmiş o?
    neyse hocam yaw ben bişi demiyim de gene konuyuda kapatıp benide banlamasınlar bari kadeş kardeş yazalım

• BİZİM ADEM in makinaya bakması yeter.dokunması şart değil.
    quote:

Orjinalden alıntı: experienced

yukarda arkadaş çok güze tarif etmiş ama sölemeden geçemiyecem bi arkım var serdar die parmaklarının klavyeye deymesi yeter :D
  • windows bozuldu, nasıl düzelticez desek bu kadar cevap gelmezdi valla bravo yani
  • düzeltmek zor,bozmak çok kolaydır
    quote:

Orjinalden alıntı: FoxMulder

windows bozuldu, nasıl düzelticez desek bu kadar cevap gelmezdi valla bravo yani
  • walla ozaman kımse bu kadar cvp yazmazdı
    quote:

Orjinalden alıntı: FoxMulder

windows bozuldu, nasıl düzelticez desek bu kadar cevap gelmezdi valla bravo yani
  • süper

quote:

Orjinalden alıntı: OpSmU DeDiN!!

çökertmek istediğin pc intelse amd işlemcili bi pcye yaklastır korkudan yada utancından çöker yine çöker
  • arkadaşlar adam göçertmek istemiş bilgisayarı.. zarar vermek deil..
    arkadaşım al eline bi tane başlangıç disketi.. bu herkeste vardır zaten..
    tak bilgisayara aç o disketle..
    fdisk yaz..
    partitionları sil...
    bitti gitti işte..
  • donanimhaber.com' u www.matraxhaber.com yapacaz yakında .
    yaw herşeyi makaraya sarıyoz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.