Şimdi Ara

Bilgisayari Cökertmek için? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
4.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla yaw topıclerın cogu makarayla bitiyor , ama bana daha eğlenceli gibi gelıyor. Sorunu çözelim arkadaslara yardımcı olalımda makarayla espriyle olsun önemli değil. Tabi karşımızdakini kırmadan.
    quote:

Orjinalden alıntı: samurcom

donanimhaber.com' u www.matraxhaber.com yapacaz yakında .
    yaw herşeyi makaraya sarıyoz

• sen bilgisayarın window'su mu çükertmek istiyosun
    yoksa bilgisayarı komple mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: 312 .

sen bilgisayarın window'su mu çükertmek istiyosun
    yoksa bilgisayarı komple mi

Bence dayak istiyo.
  • ok
  • yuh ya açtığın konu ya bak git kendini göçert sen
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

yuh ya açtığın konu ya bak git kendini göçert sen

• quote:

Orjinalden alıntı: sanchalf

*.dll diye arat güvenli moddan gir silebildiğini sil sonrada bırak kaç

haa belli olmadan nasıl yakarım dersen pc çalışırken kasanın arkasındaki küçük deliklerden çok az su içeri at

çabucak buharlaşıyor ve ya hemen yada bi dahaki açılışa çalışmıyor

tarafımdan denenmiştir

sadece yuh diyorum

• Kardeş hiç o kadar Kendini Yormana Gerek Yok ...

PC Çalişirken PC nin Bütün Fanlarini Sök 30 Dk Sonra Patates Kizartmasi Kokusunu HissederSn zaten :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

• quote:

Orjinalden alıntı: showalye1

Kardeş hiç o kadar Kendini Yormana Gerek Yok ...

PC Çalişirken PC nin Bütün Fanlarini Sök 30 Dk Sonra Patates Kizartmasi Kokusunu HissederSn zaten :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

daha kolay yolu var .. 30 dk. beklemesine gerek yok
    monitoru kasayı kaptığın gibi ikinci kata çık aşağıya salıver.. bak bakalım tamiri mümkün oluyor mu?

• Moruk En GüzeLi BoxS eldiveni Takican Kasayi aLican karşina...!!!

Sonra '' BuGüne Kadar ömrümü Çürttün '' Diyip Giricen Kasaya Sonra Bak BakaLim Ne oluyor..

BalyozLa da Vurucan Güm GüM Güm YAŞAMİNA SON VERİCEN

SİNİRDEN CPU YU ÇİG ÇİG YİYECEN...

RAM LERİ MANGALDA KİZARTACAN..

KASAYİ MANGAL YERİNE KULLANACANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

• İşlemci fanını çıkart ve cpu bacaklarından bir iki tanesini tırnak makasıyla kes. Sonra sonucunu yaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: beyazcelik

İşlemci fanını çıkart ve cpu bacaklarından bir iki tanesini tırnak makasıyla kes. Sonra sonucunu yaz

bana bir müşterim cpu getirdi ( 478 pinlik p4 2.8 ) bacakları eğilmiş.. hemen düzelttim 4 tane pinde eksikti Allah bismillah dedik taktık .. ve sonuç gayet güzel çalıştı.. memtest86 ile cpu nun cache lerini test ettim sorun yoktu
    pc mark 2002 tewsti yaptım sorun yoktu

• quote:

Orjinalden alıntı: OpSmU DeDiN!!

çökertmek istediğin pc intelse amd işlemcili bi pcye yaklastır korkudan yada utancından çöker yine çöker

• cok kısa bir yol bilgisayarı cökertmek icin;baslat calıstır msconfig yaz ve win.ini boot.ini ac sil herhangi birseyler yada silmesende oyna iste ayarlarla veya kayıt defterinden birseyler sil windows kesin gider.veya cok garnti ama biraz uzun bir yöntem olacak ama kesin sonuc format atarken %85 90 larda fişi cek ondan sonra arkana bakmadan kos kosabildigin yere kadar.(basıma geldi kesin yöntemdir.)windows gkesin göcüyor.veya bir yöntem daha cökertirmi bilmiyorum ama bios a gel ayarlarla oyna...etc iste uzun bir liste var windows bu elbet bir gün cöker sonunda
  • arama ya gel v command.com yaz.bulunca da shift+delete yap.bunun dışında win 32 klasorunden silebildigin kadar dosya sil.ini dosyaları,.dll dosyaları lokum gibidir.

bide regedit te keyler ile oynarsan seni ben bile kurtaramam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 28 Şubat 2006; 19:10:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sanchalf

*.dll diye arat güvenli moddan gir silebildiğini sil sonrada bırak kaç

haa belli olmadan nasıl yakarım dersen pc çalışırken kasanın arkasındaki küçük deliklerden çok az su içeri at

çabucak buharlaşıyor ve ya hemen yada bi dahaki açılışa çalışmıyor

tarafımdan denenmiştir

• quote:

Orjinalden alıntı: rampagee

dll'leri arat silebildigin tüm dll'leri sil.sonra bilgisayar normal çalışıcaktır ama kapatıp açtıgın an kesin ihtimal veriyorum sana göçücek bilgisayar bölümünde okuyorum tarafımdan okul bilgisayarı üzerinde denendi bu yöntem kesin sonuç

bu ne enteresan ne dandik bi konudur bole kardeşim ayıp yaa.... .burda adı donanımhaber olan bi forumda bole bişeyin sorulması ve de diğer arkadaşların da cevap vermesi enterasan değilmi sizcede burda ben insanların sistem sorunlarını çözme, sistem kurma vb yani sorun çözmek için toplandığını sanıyodum kurulu sistemleri bozmak,çökertmek , parçalamak için değil....... işin enteresan tarafı bu konuya moderatör arkadaşlar tarafından da mudahele edilmiyor.........herneyse bu çok onemli olmayabilir ustteki rampagee şahsının yazdıgına çok sinirlendiğimden dir belki..........

adam okul bilgisayarını çökertmiş orda denemiş helal olsun dememizi bekliyo heralde bu nası iştir bole yahu ........bu ülkede senin o çökerttiğin bilgisayarı bulamayan insanlar varken sen bi devlet malına diğer insanlarında kullanıcakları bişeyler ogreneceği bilgisayara nasıl bole bişey yapabilirsin ve gelip buraya yazıp ovunebilrisin yav bu nasıl bi mantık dır .. çok seviyosan sistem çökertmeyi kendi bilgisayrınıda bozsana kolaysa o kadar........

sora da aglarız işte tum parçalar türkiye ye daha pahalı geliyo bilmem ne falan filan heralde gelir adamlar orda çalışıp bişeyler uretirken bizim bu şekildeki insanlarımız sadece bozma,parçalama ile ilgileniyor...bizler çalışıp bişeyler uretir hale gelemessek bole herşeyi çökertmeye bozmaya çalışırsak daha çok şey buraya pahalı gelir .....

topic sahibi arkadaşım sinirim s ana değil rampagee denen şahsadır kusura bakma bole yararlı bi mevzudaki konunu kirlettim bole bi yazıyla ama napim dayanamadım daha fazla ......ben burda ki diğer arkadaşlardan da bu meajın s ahibi ne tepki gostermelerini beklerdim .......

herneyse yaa herzaman bole yazdıgımız la kalırız sen devam devlet malı parçalamaya ki senden sora başkası kullanamasın!!!!!!!!

• ben şimdi windowsum cöktü hadi yardim edim desem nasıl cöktü desem güzel bir topic olmaz bende böyle bir konu açtımmmm iyi de talep oldu..........................................herkesten bir ses cıktı............................
  • blackeyes sinirlecek birşey yokkkk bak yeni üyesin alışmaya başla
  • quote:

Orjinalden alıntı: DrGokhan

ben şimdi windowsum cöktü hadi yardim edim desem nasıl cöktü desem güzel bir topic olmaz bende böyle bir konu açtımmmm iyi de talep oldu..........................................herkesten bir ses cıktı............................

sen o zaman bu foruma sadece bu forumu kirletmek için takılıyosun bole devam et ne diyim .... bide yeni uyesin diye aşşalamaya filan mı çalıştın naaaptını anlamadım muhatabım sen değilsin arkadaşım keyfine bak sen ..........benim yazdıklarımı anlıyamassın zaten cevap yazmıycaktımda ben sana diil burda ki diğer arkadaşların tepkisiz kalmasına uzuluyorum yoksa sen zaten ulke için millet için faydalı biri olmadıgın bellli sen bole devam et !!!!!!!!!yazıkk!!!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.