Şimdi Ara

Bilgisayardan TVye görüntü aktarımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde S3 Savage4 32MB TV çıkışı olan bir ekran kartı var bununla S-video girişi olan TVye görüntüyü nasıl aktarabilirim? Teşekkürler...

• Sağol burada ki tüm yazıları okumuştum zaten ama benim sorunum ekran kartımdan TVye görüntüyü yönlendiremiyorum. Genelde Ekran kartı yazılımında TV seçeneğide var ama ben öyle bir program bulamadım. Yani sağ tıklayıp özelliklere girince ayarlarda ya da gelişmişte de öyle bir seçenek yok. Expertool adlı bir program var ekran kartı CDsinin içinde fakat o programda da TV il ilgili bir seçenek yok:S Hala bir çözüm yolu bulamadım...
    Zaten monitör iflas etti eski bir monitör buldum geçici
    Neyse umarım bir çözüm yolu çıkar..
  • Tvtool isimli program ı kullan.
  • o derce eski bi kartı tv ye aktardığüında nasıl bir görüntü hayal ediosun bilemem ama ben sana söliim hemen
    640 480 çözünürlük ve kablonun kalitesine bağlı renk kalitesi vede 30 40 herz civarı bişi
  • tvtool programını denedim sadece nVidia chipli kartlarda kullanılıyormuş:(

Ayrıca elimdekilerle en iyisini yapmaya çalışıyorum. Senin imzandaki gibi sisteme sahip olsaydım bende "1080i görüntüyü nasıl en iyi alırım" diye dolaşırdım forumlarda. Yardımcı olacaksan cevap ver. Teşekkürler.
  • Ayrıca bu ekran kartını yapan adamlar bir işe yarıyor ki TV out çıkışını koymuşlar. Yardımcı olacak yok mu_?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.