Şimdi Ara

é tusuna ulasamiyorum :( Yardim lutfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir pc oyununda (Rome total war) hileleri girmek icin bunu yapin diyor: "Önce [é] (veya [] veya []) tuşuna basıp komut konsolunu açın. Ardından aşağıdaki kodlardan birini yazın:"

Turkce kalvyeli dizustu bilgisayar kullaniyorum, oyun icinde bu tuslari nasil bulabilirim. Shift tusuna basarak sol ust kosedeki é tusuna basiyorum ama ise yaramiyor.

Yardim edebilen olursa cok minnettar olurum....

• Ya kombinasyona ne gerek var ki sen o tusa hiç tek basmayı denedinmi?
  • Evet, ama konsolu acmadi. Masaustu bilgisayarimda ayni tusu kullanarak cok rahat acabiliyorum konsolu. Laptop'da olmadi. Laptop'in klavyesi Turkce Q, hem TR hem de EN olarak denedim ama acmadi konsolu mubarek :(
  • Bazı oyunlarda konsol komutu girilmediğinden o tuş yardımcı olamayabiliyor. Problemin o olduğu kanısındayım. Mesela counter strike için kısayol ile oyunun exe dosya komutuna -console ibaresi ekleniyor. Örnek olarak: "E:\Sierra\Half-Life\Halflife.exe /cstrike" -console. Arkadaki console ibaresi olmazsa konsol açılmıyor. Problem bundan olabilir. Ya da daha güzel bir yöntem eğer ki problem bu değilse. Masaüstü bilgisayarın klavye usb girişli ise çıkarıp laptopa takıp hileleri girdikten sonra kapatabilirsin:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.