Şimdi Ara

Bilgisayarda bir sorun oluştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hergün olmasada birkaç günde bir bu hatayla karşılaşıyorum. pc de nadiren ufak takılmalar oluyor bende restart atıyorum ve bu uyarı mesajını alıyorum. acaba sorun nerde ?
    win 8 pro 64 bit kullanıyorum
    anakartım m5a99 evo
    işlemci: amd fx 8320
    ekran kartı: asus gtx 560 ti
    ram: gskill ripjawsx 16 gb
    hdd: sandisk extreme 120 gb ssd
    birde harici 1 tb seagate kullanıyorum

Bilgisayarda bir sorun oluştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslannyurek -- 7 Aralık 2013; 15:50:35 >

• var mı anlayan :)
  • aslannyurek kullanıcısına yanıt
    Bende bu hatadan aldım ve hatta aldıgım laptoptan ve sadece 1 saat sonra..Arastırdıgım kadarıyla böle sorunları birileri anlıyo ve wer dosyasından anlıyo ve de ram problemi,hdd,ekran kartı problemleri de cıkabiliyo ancak indirdigin bisiden de olabilir ama tam anlayan biri cıkar eminim :)

EDİT:Notebook marka ne acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper346 -- 7 Aralık 2013; 18:43:16 >
  • alper346 A kullanıcısına yanıt
    notebook değil masaüstü var bende
  • Ramden kaynaklı bir sıkıntı var gibi görünüyor. x64 Win 7 kurmanızı tavsiye ederim.Eğer win7de de benzer sıkıntılar olursa araştırmaya başlarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslannyurek kullanıcısına yanıt
    Anladım.Umarım çözülemez bir problem degildir ama sen arastır böyle hata alanlar var ..
  • Benim bir arkadaşımda olmuştu bu sorun bilgisayarcıya götürdük adam tamir etti bişeyler yaptı ama 100-200 tl para aldı bence iyi bir araştır derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.