Şimdi Ara

Bilgisayar ve Teknik Destek Genel Referans Konum (MühendisMurat) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.496
Cevap
142
Favori
63.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murat abimin bugünki yaptığı iyiliğin karşılığı kesinlikle yok :) Amazondan ilk defa alacağım ürün için yaptığım hataları tek tek düzelterek kusursuz bir şekilde alışverişimi yaptı. Bunları düzeltirken TeamWiewer kullandık hiçbir sorun teşkil etmeksizin. Güvenim ve saygım sonsuz tekrar çok sağolasın abi benide ekle listene :)
  • Vermiş olduğun tavsiyeler için çok teşekkür ederim

• Murat Hocam hakkında hiçbir bilgim olmadığı ram yükseltme konusunda büyük yardım etti. Kendisine müteşekkirim.
  • 1.5-2 yıl önce imzamdaki sistemimi toplamama yardımcı oldu. Tıkır tıkır çalışıyor, ultrada oynamadığım oyun yok...Ekleyin
  • Bazen almak istediğim 2. El bilgisayarlarda ve butun konularda yardımcı olduğu için ve bilale anlatır gibi anlattığı için kendisine müteşekkirim.

• Teşekkürler.Laptop almamda yardımcı oldu.Amazon konusunda da yardımcı oluyor ayrıca.Tekrar teşekkür ederim.
  • Galaxy s3 telefonuma yeni rom atmamda gece 3 lere kadar yardımcı oldu teşekkürler tekrardan :)
  • Her konuda yardımcı oldu , çok teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anakart Tavsiyesi konusundaki ilgin ve önerilerin için tekrar teşekkürler.
  • Gerçekten çok ilgili ve yardımsever bi arkadaşımız , bugün ekran kartı seçimimde bana yardım etti ve beni mutlu etti , teşekkürler tekrardan
  • +1
  • Mühendis murattan yardım aldığım konular

* custom rom ( s4 )

* Windows 7

* Amazon dan alışveriş

ilk 2 konuda kendisinden destek gördüm ama amazon.com daki alışveriş için adeta kılavuzluk etti kendisi. Hafife almamak gerekiyor. Black fridayı kendisi sayesinde tanıdım ve 400 dolar + 80 dolar vergi + 16 dolar kargo = yaklaşık 500 dolar lık ürünü onun açtığı uzun konuları okuyarak beklemeye koyuldum. Ürün 26 kasım gecesi 320 dolar + 64 vergi ye düştü... Kargoyu ordaki elemanlarla konuşarak hallettim falan derken - 5 dolarda app indirimi aldım. Bana maliyeti 1120 tl oldu, 1450 civarından düştü.. 300 tl den fazla avantaj.. Aldığım ürün tr de 2400 tl ye satılıyor ( n11 = huawei watch gümüş / gümüş ) illaki ileride düşecektir ancak tr karından bahsetmek bile korkunç..

Ayrıca mesajı görür görmez = anında cevap verdi sağolsun. Zordur bu rütbede ve bu postta üstelik bu kadar geniş konu arşivine sahip olupta size pm de dönüş yapacaklar gerçekten zordur... Kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Umarız bilmediği bir konu vardır da bizde yardımcı olabiliriz

• ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Adamı maaşa bağlamaları lazım
  • Me[S]uT kullanıcısına yanıt
    aynen
  • Bu kadar sabırlı yardımsever bir arkadaş daha görmedim ben. O kadar soruya rağmen beni hala engellemediyse sırf iyi niyetindendir :) Sayesinde Amazonu keşfettim artık yurtdışından alışveriş yapmak çok daha kolay. Teşekkürler listeye eklenmek istiyorum
  • Çok yardımsever biri neden mesajları eksileniyor anlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morty Smith -- 25 Aralık 2015; 13:44:13 >
  • Teşekkür ederim hocam. Sayende alacaklarımı Amazon'dan sipariş vererek baya bir kar ettim. Laptop yolda geliyor. Diğer konularını da az önce farkettim. En kısa zamanda başta film kalitesini arttırmak olmak üzere detaylıca gezeceğim. Allahü teala hakkında hayırlısı nasip etsin. Yakın zamanda bir pm'le daha geleceğim inşallah.
  • Kafamdaki Amazon.com hakkındaki soruları netleştirmiştir. Teşekkür ederim.
  • Windows 10 konusunda inanılmaz yardımcı oldu rehberiniz. update sorunumu çözdüm. teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.